Chat with us, powered by LiveChat
Reduced price! 09 - GRAPE 10ml

09 - GRAPE 10ml

Opis
szczegółowy

BARWNIKI DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO MEDIKA 10ml
-najwyższa jakoś w najlepszej cenie!

To nieorganiczne, mineralne, stabilne i hipoalergiczne pigmenty, które zapewniają trwałość i równomierność pigmentacji, a zarazem są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Na paletę składają się obecnie 23 kolory – w tym barwniki do stylizacji brwi, ust, oczu, modyfikatory i kamuflaże – jednak paleta stale się powiększa.

Dzięki zastosowaniu składników takich jak: tlenki tytanu, żelaza, chromu, glikokrzemianów, krzemianów, siarczków, soli metali, możemy uzyskać nasycone i naturalne barwy. Boostery dodane do barwników wzbogacają ich skład o związki nawilżające m.in. kwas hialuronowy, glicerynę, sorbitol, a także wyciągi z leczniczych roślin przyspieszające gojenie, jak wąkrotka azjatycka, czy oczar wirginijski. Dodatkowym atutem jest fakt, iż są neutralne dla organizmu, a co za tym idzie, nie zawierają konserwantów oraz substancji rakotwórczych. Jako jedne z niewielu nadają się dla alergików – osób u których stwierdzono niepożądane lub niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne mikropigmentacji.

Barwniki Medika są produkowane w laboratorium farmaceutycznym. Każdy odcień posiada kartę charakterystyki MSDS niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji. Posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa niemieckiego labolatorium Dermatest oraz certyfikaty CE.

Recenze

Napsat recenzi

09 - GRAPE 10ml

09 - GRAPE 10ml

Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie