Chat with us, powered by LiveChat
X
odtwórz film Zobacz film
Reduced price! Urządzenie BASIC

Medika PREMIUM

Hydrogen
Peel

hydrogen
w skrócie

Wodór to najmniejszy pierwiastek, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przenikać w głąb struktur skóry, aż do poziomu komórek. Najważniejsze działanie aktywnego wodoru, to wybiórcza neutralizacja wolnych rodników!


Paradoksalnie siła, która pozwala wolnym rodnikom hydroksylowym na uszkadzanie komórek powoduje, że mogą one się z łatwością łączyć z innymi cząsteczkami.

Niektóre wolne rodniki tlenowe mają niestabilną budowę, która daje im energię do niszczenia komórek, z drugiej strony dzięki tej samej energii mogą się łatwo łączyć z innymi cząsteczkami. Niezwykłe właściwości aktywnego wodoru polegają na tym, że po wprowadzeniu do komórek jego cząsteczki łączą się z najmocniej reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami. W wyniku prostej reakcji wolne rodniki tlenowe zostają przekształcone w cząsteczki wody. Zatem wodór powstrzymuje szkodliwe działanie wolnych rodników, co skutkuje zatrzymaniem procesów starzenie skóry na poziomie komórkowym.

Oczyszczanie
wodorowe

W urządzeniu Hydrogen Peel Medika wodór wytwarzany jest przez specjalny generator i transportowany do skóry za pomocą strumienia wody pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu następuje delikatne złuszczanie, a pory są dokładnie oczyszczane. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii jednoczesnego wtłaczania i odprowadzania, skóra po zabiegu jest sucha i odświeżona.


Pod hasłem „oczyszczanie wodorowe” kryje się jednak dużo więcej korzyści. Nasza skóra codziennie eksponowana jest na działanie promieniowania słonecznego, szkodliwe działanie środków chemicznych, czy innych zanieczyszczeń. Te czynniki, jak i wiele innych, stanowią przyczynę powstawania wolnych rodników tlenowych. Te z kolei przyczyniają się do starzenia skóry, ale również są pośrednią przyczyną uszkodzeń włókien kolagenowych, czy na przykład powstawania zmian pigmentacyjnych. Dostarczenie aktywnego wodoru sprawia, że wszystkie te procesy są neutralizowane, a wolne rodniki tlenowe po połączeniu z cząsteczkami wodoru zmieniają się z wodę.

Hydrogen - a photo of a product

Regeneration
of damaged cells

 • Generator wodoru
 • Licznik wytworzonego wodoru
 • Automatyczny system start/stop
 • Vacuum control
 • 3 programy zabiegowe:
Bio Lift MCT

Bio Lift MCT

Program Bio Lift MCT oparty jest na działaniu mikroprądów McT. Dzięki zastosowaniu specyficznego rodzaju mikroprądów zabieg działa liftingująco na skórę. Mikroprądy McT, czyli impulsy elektryczne o bardzo małym natężeniu. Działanie tak małego natężenia prądu na układ nerwowy ma charakter bodźców podprogowych, czyli nie doprowadza do stymulacji nerwów, jak w klasycznej elektrostymulacji. Zabieg ten przyspiesza procesy regeneracji zniszczonych i nieelastycznych membran komórek, tak iż odzyskują one dawną jędrność, zwartość i elastyczność. Dzieje się to dzięki przyspieszeniu metabolizmu komórkowego oraz przyspieszeniu krążenia krwi. Ten rodzaj mikroprądów w sposób niezwykle aktywny pobudza odbudowę włókien kolagenu i elastyny, wygładza skórę, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.

Made in Poland
- the highest quality

 • Sterowanie panelem dotykowym
 • Menu in Polish
 • Obudowa wykonna z antybakteryjnego materiału Corian®

Zawartość zestawu

 • urządzenie
 • 2 treatment heads
 • funnel
 • 3 masks with vitamin C
 • power cable
 • User manual with warranty card

Technical specifications of the
device

Weight

20 kg

Measurements [cm]

97x40x40

Power consumption

150 VA

Output pressure

max 6 bars

Integrated

Hydrogen generator

Touchscreen

9.7"

Manufacturer's warranty

30 months

Zastosowanie
device

hydrogen zastosowanie

Zobacz
jak wygląda zabieg

W celu wizualizacji zabiegu Urządzenie BASIC przygotowaliśmy dla Państwa prezentację, w której przedstawiamy profesjonalne zastosowanie urządzeń Medika.

Free, certified training
in the price of the device

 • The training is conducted by an experienced trainer.
 • Każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje certyfikat potwierdzający jego kwalifikacje do pracy na danym urządzeniu.
 • Dodatkowo zapewniamy wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe i reklamowe: instrukcję obsługi, ankietę zabiegową oraz pełnowymiarowe zdjęcia.
 • Opieka poszkoleniowa – po szkoleniu otrzymują Państwo bezpośredni kontakt do szkoleniowca. Szkoleniowiec jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zabiegu.
zdjęcie ze szkolenia maxmedik

Medika
we create innovation

Medika tworzy innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie oraz gwarantuję wysoką jakość wykonania. Cieszymy się, że klienci darzą nas zaufaniem, a marka została wielokrotnie nagrodzona w różnych plebiscytach Polsce i na świecie.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Check
Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie