Chat with us, powered by LiveChat
Reduced price! 23 - PURPLE CORRECTION 10ml

23 - PURPLE CORRECTION 10ml

Opis
szczegółowy

BARWNIKI DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO MEDIKA 10ml
-najwyższa jakoś w najlepszej cenie!

To nieorganiczne, mineralne, stabilne i hipoalergiczne pigmenty, które zapewniają trwałość i równomierność pigmentacji, a zarazem są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Na paletę składają się obecnie 23 kolory – w tym barwniki do stylizacji brwi, ust, oczu, modyfikatory i kamuflaże – jednak paleta stale się powiększa.

Dzięki zastosowaniu składników takich jak: tlenki tytanu, żelaza, chromu, glikokrzemianów, krzemianów, siarczków, soli metali, możemy uzyskać nasycone i naturalne barwy. Boostery dodane do barwników wzbogacają ich skład o związki nawilżające m.in. kwas hialuronowy, glicerynę, sorbitol, a także wyciągi z leczniczych roślin przyspieszające gojenie, jak wąkrotka azjatycka, czy oczar wirginijski. Dodatkowym atutem jest fakt, iż są neutralne dla organizmu, a co za tym idzie, nie zawierają konserwantów oraz substancji rakotwórczych. Jako jedne z niewielu nadają się dla alergików – osób u których stwierdzono niepożądane lub niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne mikropigmentacji.

Barwniki Medika są produkowane w laboratorium farmaceutycznym. Każdy odcień posiada kartę charakterystyki MSDS niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji. Posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa niemieckiego labolatorium Dermatest oraz certyfikaty CE.

Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie