Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/maxmedik/domains/medikapoland.pl/public_html/blog/wp-includes/plugin.php on line 601 Blog Medikapoland.pl Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/maxmedik/domains/medikapoland.pl/public_html/blog/wp-includes/plugin.php on line 601
Urządzenia

Lipolaser efekty i zabieg

lipolaser efekty

Lipolaser inaczej zwany jest zimnym laserem, który ma coraz częstsze zastosowanie w medycynie estetycznej. Lipolaser jest zabiegiem przeznaczonym (...)

Czytaj Dalej

Higiena

Fale radiowe zastosowanie

fale radiowe zastosowanie

Fale radiowe – czym są? Fale radiowe znalazły swoje zastosowanie w gabinetach medycyny estetycznej i gabinetach kosmetologicznych, jako (...)

Czytaj Dalej

Urządzenia

Sprzęt medyczny – Sprzęt medycyny estetycznej

Sprzęt kosmetyczny

Medycyna estetyczna w ostatnich latach stała się popularną formą dbania o swój wizerunek ze względu na szeroki wachlarz (...)

Czytaj Dalej

Higiena

Wypełniacz zmarszczek

wypełniacz zmarszczek

Zmarszczki są nieodzownym elementem dojrzałej skóry kobiet jak i mężczyzn. Są to trwałe zmiany jakie człowiek nabywa z (...)

Czytaj Dalej

Higiena

Sterylizator UV

Sterylizator UV

Jednym z największych zmartwień społeczeństwa podczas kryzysu COVID-19 jest brak środków ochrony osobistej (PPE), które zapobiegają rozprzestrzenianiu się (...)

Czytaj Dalej

Urządzenia

Urządzenie do mikrodermabrazji

urządzenie do mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja od kilku lat znajduje się na szczycie listy najpopularniejszych zabiegów, wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Oczyszczanie skóry z (...)

Czytaj Dalej

Urządzenia

Jak poprawnie przeprowadzić kawitację? – urządzenie do peelingu kawitacyjnego

urządzenie do peelingu kawitacyjnego

Zabiegi kosmetyczne oferowane w salonach kosmetycznych mają różne zastosowania, ale większość z nich charakteryzuje się podobnym przebiegiem. Do pierwszych (...)

Czytaj Dalej

Urządzenia

Profesjonalny Sterylizator tunelowy

Sterylizatory powietrza

Do czego służy sterylizator tunelowy? Sterylizator tunelowy to urządzenie przeznaczone do sterylizacji i oczyszczania powietrza. Aparat ten filtruje (...)

Czytaj Dalej

Urządzenia

Kombajn kosmetyczny

kombajn kosmetyczny

Czym jest kombajn kosmetyczny? Kombajn kosmetyczny to uniwersalne urządzenie, za pomocą którego można wykonać wiele zabiegów kosmetycznych z (...)

Czytaj Dalej

Zabiegi kosmetyczne

Infuzja tlenowa – tlenowa droga do piękna

Infuzja tlenowa

Szybki sposób na poprawę kondycji skóry twarzy? Rynek kosmetyczny oferuje szeroką gamę zabiegów, które mają działać zbawiennie na (...)

Czytaj Dalej

Urządzenia

HIFU cena

hifu cena

HIFU to technologia, która od kilku lat jest stosowana w medycynie estetycznej. Pozwala osiągnąć młody wygląd bez użycia skalpela, (...)

Czytaj Dalej

Urządzenia

Karboksyterapia – sprzęt, urządzenia

Karboksyterapia

Czym jest karboksyterapia? Karboksyterapia jest zabiegiem kosmetycznym, który polega na wstrzykiwaniu pod skórę niewielkich porcji dwutlenku węgla. Zabieg (...)

Czytaj Dalej

Bądź z nami na bieżąco

Polub nas w popularnych mediach społecznościowych,
aby śledzić aktualności i brać udział w konkursach!