Funkcjonalności

Włączone filtry:
  Funkcje urządzeń

  Urządzenia do karboksyterapii

  Dzięki urządzeniu do karboksyterapii możliwe stało się wprowadzenie pod powierzchnię skóry gazu czystego medycznie o ściśle regulowanym przepływie, temperaturze i objętości. Dwutlenek węgla bowiem podawany podskórnie za pomocą kombajnu poprawia wygląd i stan skóry. Mimo, że jest obecny w naszym organizmie to w momencie aplikacji ciało dostaje jasny sygnał, by w leczonej okolicy zwiększyć ukrwienie. Rozszerzają się wtedy naczynia krwionośne, zwiększa przepływ krwi.

  Jakie urządzenie do karboksyterapii wybrać?

  Więcej tlenu i składników odżywczych jest transportowane do tkanek. Dochodzi też do stymulowania produkcji kolagenu dzięki czemu poprawia się jędrność skóry. Sprzęt do karboksyterapii (potocznie kombajn, urządzenie) wprowadzając dwutlenek węgla finalnie wpływa na spłycenie drobnych zmarszczek, szczególnie znajdujących się w okolicach oczu, na policzkach i dekolcie. Co2 wykorzystuje się też z powodzeniem do modelowania sylwetki, ponieważ potrafi rozbić nagromadzony tłuszcz. Doskonale nadaje się do walki z cellulitem nadając skórze gładkość i większą elastyczność.

  Urządzenia do karboksyterapii, urządzenia kosmetyczne do karboksyterapii, sprzęt do Karboksyterapii - co kryje się pod tymi nagłówkami?

  Karboksyterapia to zabieg, podczas którego niewielka dawka leczniczego dwutlenku węgla jest dostarczana do naskórka. Mogłoby się wydać, że dobrze znany CO2 nie może przynieść korzyści skórze. Jak się okazuje, ma on wiele przydatnych właściwości. Jeśli w organizmie jest za dużo dwutlenku węgla, następuje niedotlenienie (jest to stan, w którym poziom tlenu spada).

  A brak tego ważnego elementu źle wpływa na skórę, pojawiają się zmarszczki i trądzik. Dlaczego więc wprowadzić CO2? Okazuje, procedura ta wywołuje stres w organizmie. Ale ludzka fizjologia jest zorganizowana w taki sposób, że podczas takiej stresującej sytuacji następuje samoregeneracja.

  Dostępne obecnie urządzenie do karboksyterapii Medika Premium rewitalizuje i odmładza skórę.

  Sprawdź możliwości
  jakie daje Leasing

  Sprawdź

  Urządzenia karboksyterapia - na czym polega zabieg?

  Jeśli poziom dwutlenku węgla wzrośnie, obserwuje się rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi do komórek. Wraz z tym pojawia się wzmożona produkcja kolagenu, która ma pozytywny wpływ na skórę.

  Na całym świecie technika ta staje się najpopularniejszym sposobem odmładzania skóry. Karboksyterapia jest absolutnie bezpieczna, prawie nie wymaga interwencji w organizm, a jednocześnie odnawia, leczy skórę, usuwa zmarszczki, cellulit i rozstępy.

  Terapia polega na wprowadzaniu dwutlenku węgla pod skórę, dalszemu niszczeniu złogów tłuszczu (tkani tłuszczowej) i pobudzaniu produkcji kolagenu. Procedura trwa od 15 minut do godziny. Krótko mówiąc, karboksyterapia jest prostą i bezpieczną metodą uzyskiwania pięknej i młodej skóry.

  Jak działa karboksyterapia (karboksyterapia urządzenie)?

  Im ludzie są starsi, tym słabsze są podskórne naczynia włosowate, które zaopatrują komórki w tlen. Fakt ten w połączeniu z zewnętrznymi naprężeniami i innymi szkodliwymi skutkami prowadzi do zmniejszenia zdolności komórek do regeneracji, dlatego skóra traci swoją elastyczność, a zawartość kolagenu znacznie spada.

  W wieku 30 lat poziom tlenu zmniejsza się o 25%, o 40% o 50%. Tlen wchodzi do organizmu poprzez oddychanie, ale ze względu na wpływ środowiska poziom ten stale się zmniejsza. W rezultacie skóra jest bardziej podatna na starzenie się, pojawienie się trądziku, zaczerwienienia, podrażnienia i plamy starcze.

  Jak wstrzykiwany jest dwutlenek węgla?

  Podczas wykonywania procedury takim sprzętem medycznym jak urządzenia karboksyterapia dwutlenek węgla jest wstrzykiwany bezpośrednio pod skórę. Ciało postrzega to, jako brak tlenu i reaguje zwiększonym krążeniem krwi i wytwarzaniem nowych krwinek.

  W rezultacie więcej tlenu i składników odżywczych wchodzi do leczonego obszaru skóry, poprawia się krążenie i rozpoczyna się proces regeneracji komórek. Zmniejszenie zmarszczek, rozstępów i cieni pod oczami następuje dzięki stymulacji produkcji kolagenu.

  Dobrodziejstwo kolagenu...

  Zastosowanie w głębszych warstw skóry prowadzi do długotrwałej i ciągłej produkcji kolagenu, a w rezultacie do ogólnego liftingu twarzy: powieki, policzki i szyja stają się napięte. Aby rozbić złogi tłuszczu, takie jak podwójny podbródek, podgrzany gaz jest wstrzykiwany głęboko pod skórę, rozszczepiając komórki tłuszczowe i stymulując krążenie krwi i powodując odmładzanie (zmniejszanie tkani tłuszczowej).

  Aby zmniejszyć cellulit, dwutlenek węgla jest wstrzykiwany głęboko do układu limfatycznego uda, co poprawia krążenie i drenaż tkanek. Toksyny cellulitu ulegają zniszczeniu i stymulowana jest produkcja kolagenu.

  Przebieg zabiegu urządzeniem do karboksyterapii

  Po wstrzyknięciu medycznego dwutlenku węgla pod skórę z cellulitem i tkanką tłuszczową, toruje on sobie drogę do najbliższych tkanek. Dwutlenek węgla wchodzi w reakcję z cząsteczkami wody i powstaje cząsteczka kwasu węglowego, który obniża pH tkanki.

  Dochodzi do szybkiego uwalnianie atomów tlenu z hemoglobiny do obszaru o wzmożonym stężeniu dwutlenku węgla. Wskutek tego następuje rozszerzanie naczyń krwionośnych. Całkowity rezultat procedury jest odczuwany po przejściu całej kuracji.

  Na obszarze skóry który poddawany był działaniu sprzętu do karboksyterapii następuje ujędrnienie i napięcie skóry zapewniając efekt gładkości i odmłodzenia.

  Po zastosowaniu karboksyterapii można osiągnąć:

  • Rozjaśnienie i wzmocnienie obszaru wokół oczu
  • Lepsze napięcie skóry, niwelowanie obwisłości, komórki tłuszczowe są niszczone (nogi, ramiona, brzuch)
  • Niwelowanie rozstępów i blizn
  • Stymulowanie produkcji kolagenu
  • Zmniejszenie podwójnego podbródka, rozszczepiając tłuszcz
  • Poprawę krążenia krwi, tkanki otrzymują niezbędną dawkę tlenu, co powoduje regenerację skóry
  • Toksyny i inne szkodliwe substancje są usuwane
  • Usunięcie cellulitu
  • Znormalizowanie procesów metabolizmu.

  Stosowanie karboksyterapii w obrębie twarzy?

  Tradycyjnie obszar wokół oczu jest trudny do leczenia zabiegami kosmetycznymi. Ale karboksyterapia pozwala:

  • Usunąć ciemne cienie pod oczami
  • Zmniejszyć worki pod oczami dzięki naciągnięciu skóry i rozszczepieniu tłuszczu (tkani tłuszczowej),
  • Wygładzić zmarszczki w kącikach oczu
  • Podnieś opadające powieki przez podniesienie czoła
  • Podnieść brwi
  • Poprawić stan skóry wokół oczu.

  Ponadto karboksyterapia pozwala radzić sobie z takimi problemami, jak odmłodzenie dekoltu i eliminacja blizn potrądzikowych.

  Kiedy zacząć stosować karboksyterapię?

  Z wiekiem, pod wpływem grawitacji, skóra ulega wielu zmianom. Słońce pozostawia na twarzy pierwsze oznaki starzenia się w postaci zmarszczek wokół oczu w wieku 30 lat, po 40 roku życia pojawia się podwójny podbródek i obwisłe policzki, o po 50 widoczne są worki pod oczami. Wcześniej nie było alternatywy dla operacji chirurgicznych.

  Teraz, dzięki najnowszym technologiom, takim jak zabieg urządzeniem do karboksyterapii, każdy w wieku około 30 lat może uciec się do lekkiego uniesienia wokół oczu i policzków.

  U 8 na 10 osób obserwowany jest znaczny wzrost elastyczności skóry już po dwóch zabiegach karboksyterapii, u większość z nich następuje poprawa koloru, tekstury i ogólny stan skóry. Jeśli teraz trzydziestolatki poddadzą się takim metodom będą starzeć się zupełnie inaczej niż poprzednie pokolenia.

  Zalety procedury wykonanej urządzeniem do karboksyterapii

  Wiele osób już zdecydowało się na karboksyterapię i docenia jej zalety - z jej pomocą uzyskasz:

  • Dwutlenek węgla nie szkodzi ludzkiemu zdrowiu, posiada on unikalną sterylność a także czystość w 99,5%
  • To nie sam gaz jest wstrzykiwany pod skórę, jest to skroplony dwutlenek węgla. Aparat do karboksyterapii posiada system kontroli przepływu gazu, dzięki czemu możliwa jest dokładna regulacja dawkowania gazu.
  • Do wykonania zabiegu kosmetolog używa dosyć cienkiej igły, która nie jest głęboko zanurzona.Ta procedura eliminuje pojawienie się reakcji alergicznej, chyba, że ktoś jest uczulony na dwutlenek węgla.
  • Automatyczne odpowietrzanie urządzenia zabezpiecza przed ryzykiem powikłań, ponadto urządzenie pokryte jest powłoką bakteriobójczą.
  • Precyzyjne ogrzewanie gazowe (od 20°C do 50°C) w znacznym stopniu minimalizuje odczuwanie bólu podczas zabiegu.

  Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem sprzętu do karboksyterapii

    Podobnie jak wiele zabiegów kosmetycznych, urządzenia karboksyterapia ma pewne przeciwwskazania, na które należy zwrócić uwagę przed udaniem się do kosmetologa.

  • Ciąża i laktacja
  • Stan zapalny skóry
  • Anemia, padaczka, niedawno przebyte choroby serca
  • Zaburzenie czynności wątroby lub nerek.

   

  Co więcej od Medika? Sprawdź nasz sprzęt medyczny - nie tylko do karboksyterapii

  Sprawdź nasze kombajny kosmetyczne. Znajdziesz u nas nie tylko karboksyterapia urządzenie, ale również profesjonalne kombajny medyczne do medycyny estetycznej, mezoterapii igłowej, wykorzystywane jako oczyszczanie wodorowe, kompleksowe wyposażenie kosmetologii, redukcji zmarszczek, rozstępów czy tłuszczu.

  Efekty po użyciu naszego sprzętu medycznego są bardzo zadowalające (niesamowita skuteczność i efekty!). Oferujemy również wsparcie przed i po zakupie, szkolenia oraz gwarancje.

  Za pomocą naszych urządzeń jesteś w stanie osiągnąć świetne wyniki wykonując zabiegi dla klientów, podnosząc ich jakość i skuteczność w kosmetologii. Wykorzystanie naszych urządzeń w codziennej pracy to czysta przyjemność.

  Sprawdź nasze wszystkie produkty i zapytaj również o certyfikat medyczny.

  Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie