X
odtwórz film Zobacz film
Reduced price! Plasma ARC

Medika PREMIUM

Plasma
ARC

Plazma, czyli
czwarty stan skupienia

Pierwsze oznaki starzenia najłatwiej jest zauważyć wokół oczu. Niestety skóra wokół oczu straci z biegiem lat swoją naturalną elastyczność oraz sprężystość. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, sińce, a skóra wokół oczy staje się coraz ciemniejsza. Nasz szybki styl życia, stres, niedospanie tylko przyspiesza proces starzenia się skóry.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcieliby zachować jak najdłużej młody wygląd, stworzyliśmy urządzenie Plasma ARC. Jest to urządzenie stworzone do niechirurgicznego liftingu powiek. Pozawala usunąć zmarszczki oraz skorygować zmiany skórne.

Schemat działania
plazmy

przekrój skóry, schemat działania Plasmy ARC

Urządzenie Plasma ARC działa w ten sposób, że wytwarzana jest kontrolowana i celowana wiązka plazmy. Dzieje się to poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytworzony zostaje niewielki łuk elektryczny. Łuk ten zdolny jest do tego by w specjalny, kontrolowany sposób sublimować skórę i obkurczać ją w miejscu działania. Poza tym pod wpływem generowania plazmy, włókna kolagenowe i elastynowe są zdolne do odbudowy. Działanie plazmy ogranicza się do warstwy podstawowej skóry właściwej, dzięki czemu zabieg nie wywołuje krwawienia oraz nekrozy otaczających tkanek.

urządenie Plasma ARC - zdjęcie produktu

Jedyna w swoim rodzaju
jakość pracy.

 • P&E Control System - jest to pierwsza plazma w Polsce, która ma płynną regulację mocy łuku plazmowego oraz jego energii
 • DCS Dose Control System - jest to system, który umożliwia precyzyjne dawkowanie energii automatyczne programy zabiegowe
 • Automatyczne programy zabiegowe
 • Dodatkowy tryb manualny tylko dla lekarzy
 • Możliwość dowolnego dopasowania kąta elektrody
 • Gwarancja 30 miesięcy
ikona ultradźwięki

System ECS - Energy Counting System

Jest to automatyczny system zliczania użytej i dostarczonej energii.

ikona talii

System PCS - Pulse Counting System

Jest to automatyczny system zliczania impulsów

ikona talii

Urządzenie posiada 3 programy zabiegowe:

Blefaroplastyka, likwidacja zmarszczek, usuwanie zmian skórnych

Doskonała i prosta obsługa maszyny
oparta na doświadczeniu

 • Sterowanie panelem dotykowym
 • Proste i wygodne menu w języku polskim
 • Obudowa wykonana z antybakteryjnego materiału Corian®

W skład zestawu wchodzi

 • Urządzenie
 • Głowica zabiegowa
 • 10 elektrod
 • Kabel zasilający urządzenie
 • Instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna

Dane techniczne
urządzenia kosmetycznego

Waga

4 kg

Wymiar [cm]

38x29x15

Moc pobierania

35 W

Ekran

dotykowy 8"

Tryb manualny

możliwość dostosowania parametrów

Tryb automatyczny

3 gotowe programy

Gwarancja producenta

30 miesięcy

Zastosowanie
urządzenia

Plasma arc, używanie plasma arc

Zobacz
jak wygląda zabieg z użyciem Plasmy

W cenie urządzenia jest szkolenie z profesjonalnymi szkoleniowcami, którzy maja ogromne doświadczenie i są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Po szkoleniu, każdy uczestnik dostaje specjalny certyfikat, który uprawnia do pracy na danym urządzeniu. Ponadto zapewniamy wszelkie potrzebne materiały reklamowe oraz i szkoleniowe, w których skład wchodzą: instrukcja obsługi, ankieta zabiegowa oraz pełnowymiarowe zdjęcia. Zapewniamy też opiekę poszkoleniową. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Bezpłatne, certyfikowane szkolenie
w cenie urządzenia

 • Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego szkoleniowca.
 • Każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje certyfikat potwierdzający jego kwalifikacje do pracy na danym urządzeniu.
 • Dodatkowo zapewniamy wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe i reklamowe: instrukcję obsługi, ankietę zabiegową oraz pełnowymiarowe zdjęcia.
 • Opieka poszkoleniowa – po szkoleniu otrzymują Państwo bezpośredni kontakt do szkoleniowca. Szkoleniowiec jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zabiegu.
zdjęcie ze szkolenia urządzeń Plasma ARC Medika
Nagrody i wyróżnienia Medika 1 Nagrody i wyróżnienia Medika 2 Nagrody i wyróżnienia Medika 3 Nagrody i wyróżnienia Medika 4 Nagrody i wyróżnienia Medika 5 Nagrody i wyróżnienia Medika 6 Nagrody i wyróżnienia Medika 7

Medika
tworzy innowacje

Marka Medika stawia na innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne technologie. Gwarantujemy najwyższą jakość, co potwierdzają liczne nagrody jakie udało nam się zdobyć w plebiscytach w Polsce i na świecie.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź
Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie