Funkcjonalności

Włączone filtry:
  Funkcje urządzeń

  Urządzenia Plasma

  Urządzenie Plasma ARC generuje mikrowiązki plazmy o szczególnej precyzji, które pozwalają m.in. na eliminowanie zmarszczek podczas zabiegu. Plazma działa na uszkodzone tkanki pacjenta zmieniając wierzchnią warstwę naskórka w gaz. Za pomocą tego kontrolowanego procesu sublimacji dochodzi do naprężenia skóry i usunięcia jej nadmiaru. W efekcie zabieg wykonywany kombajnem kosmetycznym plasma potrafi znacząco unieść opadające powieki i policzki oraz fałdy nosowo – wargowe.

  Stosowany jest też do usuwania wszelkiego rodzaju zmian skórnych jak naczyniaki, brodawki, kurzajki i zrogowacenia. Ten bezinwazyjny lifting tkanek skóry powoduje, że twarz staje się młodsza i wypoczęta. Do tego nie ponosimy żadnego ryzyka związanego z powikłaniami po operacji. Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia Plasma ARC jest całkowicie bezpieczny, ponieważ nie ma wpływu na głębokie warstwy skóry oraz na okoliczne zdrowe tkanki.

  Sprawdź możliwości
  jakie daje Leasing

  Sprawdź

  Urządzenie Plasma - sprawdzony sprzęt kosmetyczny

  Wraz z wiekiem zmienia się tkanka skóry, zwłaszcza na twarzy. Obwisła skóra prowadzi do powstawania nieatrakcyjnych zjawisk: „policzki buldoga”, głębokie zmarszczki, fałdy nosowo-wargowe, cienie pod oczami, opadające powieki.

  Miliony ludzi chcą wyglądać młodo, ale tylko nieliczni uciekają się do pomocy chirurgów plastycznych z powodu ryzyka związanego z operacją. Nadzieje ludzi na ujędrnienie skóry twarzy bez ryzyka zdrowotnego związanego z operacją, stały się rzeczywistością.

  Bezinwazyjny lifting tkanek skóry, powodujący, że twarz staje się młodsza i bardziej atrakcyjna, można osiągnąć dzięki zabiegowi wykonanemu z użyciem sprzętu Plasma ARC. Efekt jest już widoczny po pierwszym zabiegu, dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tej procedury.

  Zasada działania urządzenia Plasma ARC

  Urządzenie kosmetyczne Plasma ACR wyzwala monitorowaną intencjonalną wiązkę plazmy wskutek zjawiska powstawania jonu (jonizacja) gazów znajdujących się w powietrzu.

  Powstaje nieduży łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób powoduje zmiany w naskórku, dzięki czemu następuje obkurczenie skóry na obszarze jego pracy.    

  Plasma ARC nie przyczynia się do wystąpienia zmian zapalnych, martwicy tkanek, krwawienia. Dzieje się tak, dlatego, że działanie plazmy odbywa się tylko do granicy warstwy podstawowej skóry właściwej. Osoba poddawana procedurze może zaobserwować tylko małe strupki, po których u nie będzie śladu już po tygodniu.

  Pozytywnym efektem pracy urządzenia kosmetycznego wytwarzającego wiązkę plazmy jest rekonstrukcja kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta i wygładzona. Efekt zmarszczek i opadającej powieki znika.

  Nowoczesna technologia w urządzeniu Plasma ARC

    Sprzęt Plasma ACR do niechirurgicznego liftingu wyposażony jest w DCS system kontroli dawki zapewniający precyzyjne dawkowanie energii. Kosmetolog korzystający z tego urządzenia ma możliwość korzystania z automatycznych programów zabiegowych i samodzielnego dopasowywania kąta elektrody.

  Natomiast system ECS posiada możliwość automatycznego zliczania użytej i dostarczonej energii a system PCS oblicza impulsy. Urządzenie Plasma ARC posiada trzy programy zabiegowe to znaczy: niwelowanie zmian na skórze, usuwanie zmarszczek, plastyka powiek.

  Jakie jest zastosowanie urządzenia Plasma ARC?

  • Niechirurgiczny zabieg na powiekach (lifting oka)
  • Lifting owalu twarzy, usuwanie delikatnych i głębokich zmarszczek, zarówno w obszarze uszu, oczu, kącika ust (tzw. zmarszczki palacza)
  • Likwidowanie przebarwień skórnych, brodawek, włókniaków, blizn i rozstępów.

  Bezoperacyjny lifting twarzy to postawienie na bezpieczeństwo

  Zadbany wygląd postrzegany jest nie, jako przypadkowy dar natury, ale jako rezultat systematycznej pracy nad sobą. Wraz z rozwojem nowych technik w takich dziedzinach, jak kosmetologia, medycyna estetyczna związana z wiekiem utrata atrakcyjności przestała być nieuniknionym zjawiskiem.

  Każdy ma dziś szansę wyglądać świeżo i młodo. Nic dziwnego, że mężczyźni coraz częściej korzystają z usług kosmetologów, ponieważ zwycięstwo nad oznakami starzenia się nie jest kaprysem, ani hołdem dla mody, ale równie ważną inwestycją w swój wygląd, jak garnitur czy dobry zegarek.

  Jeżeli zmiany na skórze twarzy nie osiągnęły skali krytycznej, można pozbyć się zmarszczek i opadających powiek bez operacji. Zalety sprzętu do niechirurgicznego liftingu Plasma ACR są znacznie mniej traumatyczne.

  Po zabiegu następuje szybki powrót do codziennych obowiązków, można zachować zwykły stylu życia. Ponadto nie jest wymagane specjalne przygotowanie do zabiegu z wyjątkiem oczyszczenia skóry z kosmetyków.

  Blefaroplastyka powiek

  Wraz z wiekiem zmniejsza się elastyczność skóry wokół oczu, co prowadzi do pojawienia się drobnych zmarszczek na twarzy i zwiotczenia skóry górnej powieki.

  Ale poradzenie sobie z tym problemem za pomocą kremów i prostej kosmetologii jest nieskuteczne, ponieważ skóra w tym miejscu jest zbyt cienka i wrażliwa.

  Aby zmniejszyć negatywne zmiany związane z wiekiem i sprawić, że oczy będą bardziej wyraziste i piękne, można użyć metody, takiej jak blefaroplastyka. Taki bezinwazyjny zabieg wykonywany jest za pomocą sprzętu Plasma ACR, który pozwala podnieść powieki i osiągnąć efekt liftingu.

  Górna powieka może opadać w wyniku naturalnej struktury lub zmian związanych z wiekiem. Zabieg pozwala także na eliminowanie worków i obrzęków pod oczami.

  Taki problem może być spowodowany zarówno starzeniem się, jak i stanem zdrowia. Zmniejszenie liczby i głębokości zmarszczek pod oczami jest bardzo poszukiwaną procedurą medycyny estetycznej.

  Do jakich celów może być jeszcze wykorzystane urządzenie Plasma ACR?

  Salony piękności wykorzystują urządzenie Plasma ACR do redukcji tatuaży a także makijażu permanentnego. Trzeba poddać się kilku zabiegom, aby osiągnąć pożądany efekt.

  Różnice można zaobserwować już po pierwszej procedurze, jednak dopiero po przejściu całej serii zabiegów (około 2 miesięcy) widać zadowalające rezultaty. Taki zabieg trwa najczęściej około pół godziny.  

  Przeciwwskazania do zabiegu z wykorzystaniem sprzętu Plasma ACR

  • Ciąża
  • Schorzenia nowotworowe skóry
  • Choroby układu odporności
  • Schorzenia w obrębie skóry o podłożu bakteryjnym i wirusowym
  • Schorzenia negatywnie pływające na gojenie się skóry

  Osoby poddające się tej procedurze mogą odczuwać niewielki dyskomfort w postaci pieczenia czy swędzenia skóry. Opuchlizna i zaczerwienie są obserwowane rzadziej. Zaraz po zabiegu lepiej unikać kąpieli w basenie i wystawianiu skóry na promienie słoneczne. Dobrzej jest stosować kremy z filtrem SPF 50.

  Zapraszamy do skorzystania z oferty kombajnów medycznych Plasma

  Szukają nas po "plasma urządzenia" trafiłeś idealnie. Zapoznaj się z naszym profesjonalnym urządzeniem medycznym. Chętnie również odpowiemy na Twoje pytania. Oferujemy profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów plazmą.

  Posiadamy profesjonalne urządzenia kosmetyczne, które wykorzystać można na wiele sposobów. Twoja usługa kosmetyczna może być oparta o sprawdzony sprzęt medyczny Medika - kombajny medyczne XXI wieku.

  Dzięki nim wykonasz szereg zabiegów, jak np.: usuwaniu zmian skórnych, usuwanie przebarwień, znamion skórnych, usuwaniu brodawek, plam starczych, redukcji zmarszczek palacza, leczeniu trądziku, liftingu powiek górnych, korekcji powiek, likwidacja nadmiaru skóry, poprawia wiotkość skóry w okolicach oczu i okolicach powiek.

  Naprawdę szerokie możliwości zastosowania naszych urządzeń w medycynie estetycznej. W niektórych przypadkach mogą stanowić doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej i zabiegów chirurgicznych.

  Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie