Funkcjonalności

Włączone filtry:
  Funkcje urządzeń

  HIFU Urządzenia

  Niechirurgiczny lifting metodą HIFU jest możliwy przy wykorzystaniu urządzeń, emitujących ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. To dzięki takim kombajnom kosmetycznym jak nasze, polskiego producenta Medika, dochodzi do skrócenia i skręcenia włókien kolagenu, przez co skóra jest wyraźnie odmłodzona.

  Skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii oddziałuje na tkanki w sposób termiczny, ogrzewając je i mechaniczny - za pomocą tarcia, co podwójnie stymuluje procesy naprawcze, dając niebywały efekt liftingu. Następuje poprawa owalu twarzy, uniesienie brwi, likwidacja bruzd i zmarszczek, a nawet podwójnego podbródka. Nasze urządzenie HIFU posiada głowice nie tylko na twarz i szyję, ale również na całe ciało, dlatego w zależności od obszaru zabiegowego można spodziewać się też ogólnego zwiększenia napięcia skóry, redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu.

  Urządzenia HIFU to jedne z najczęściej wybieranych produktów do gabinetów medycyny estetycznej - do zabiegów dla twarzy i ciała najbardziej wymagających pacjentów. Urządzenie HIFU odpowiada bowiem na zapotrzebowanie rynku - Klienci bardzo często pytają o zabiegi, które są możliwe z wykorzystaniem tego sprzętu.

  Sprawdź możliwości
  jakie daje Leasing

  Sprawdź

  HIFU - Sprzęt, Urządzenie, Kombajny

  Urządzenie do HIFU to nowa, skuteczniejsza i bezpieczniejsza metoda odmładzania skóry i przywracania miękkich tkanek twarzy, która pozwala cofnąć zegar w 30-60 minut. Ultradźwiękowy lifting jest techniką przeznaczoną dla tych, którzy borykają się z wiotkością skóry, ale nie są gotowi do operacji plastycznej, ale chcieliby znacznie ujędrnić skórę dzięki metodzie ultradźwiękowej.

  Zastosowanie urządzenia do liftingu twarzy - efekty:

  • Zagęszczenie skóry,
  • Konturowanie twarzy,
  • Podniesienie linii brwi,
  • Redukcja podwójnego podbródka, lepsze napięcia,
  • Wygładzenie w okolicy oczu,
  • Redukcja złogów tłuszczowych,
  • Ujędrnienie skóry, sprężyste ciało.

  Urządzenie do bezinwazyjnego liftingu twarzy HIFU Medika

     Fakt, że do niedawna nie można było sobie nawet wyobrazić, stał się rzeczywistością, HIFU, czyli lifting twarzy bez skalpela chirurga. Jest to jedyna procedura, której efekt jest skierowany nie na skórę, ale na leżącą pod nią warstwę mięśniowego rozcięgna.

    Ultradźwiękowy lifting jest wykonywany najczęściej raz i nie wymaga rehabilitacji, nie powoduje tworzenia się siniaków, obrzęku, zaczerwienienia. Bezoperacyjny lifting urządzeniem HIFU jest optymalnym rozwiązaniem dla osób, które zawsze chcą wyglądać młodo. Niechirurgiczny lifting ultrasonograficzny to, jedyna nieinwazyjna procedura, która napina skórę szyi, dekoltu, dolnej szczęki i brody i brwi.

    HIFU ujędrnia i wzmacnia skórę, stymuluje neokolagenogenezę, zapewnia naturalne rezultaty, nie wymaga długiego okresu regeneracji. Nie zastępuje to operacji, ale ta procedura jest godną alternatywą dla ludzi, którzy chcą poprawić strukturę skóry poprzez syntezę nowego kolagenu. W zależności od wybranego kartridża energia, może zostać zastosowana na różnych głębokościach.

  Jak działa urządzenie do liftingu HIFU?

    Urządzenie do liftingu HIFU jest wykorzystywane do niwelowania zmarszczek mimicznych, odmładzania, podnoszenia brwi, poprawiania rysów kości policzkowych, podbródka - głównie do tego się je wykorzystuje.

  Podgrzane ultradźwięki o dużym natężeniu (60/70 stopni C) przyczyniają się do powstania diatermii komórek na odpowiedniej głębokości. Wskutek takich działań, dochodzi do regeneracji komórek, produkcji kolagenu, zapewniając ujędrnienie skóry. Obserwowany jest skuteczny efekt liftingu, bez zmarszczek i z pięknymi konturami twarzy.

    Zabieg liftingu z użyciem ultradźwięków HIFU zajmuje średnio 30 minut. Po wykonanym zabiegu, następuje redukcja złożonych włókien kolagenowych, elastyny i rozpoczyna syntezę kolagenu.

  Wśród skutków ubocznych napinania skóry, występuje zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach, co pozwala klientom salonów kosmetologicznych natychmiast powrócić do zwykłych czynności.

  Zabieg hifu usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej czy opóźnienie procesu starzenia

    Urządzenie do liftingu HIFU wykorzystujące ultradźwięki zapewniając klientom zadowalające rezultaty. Coraz więcej osób rezygnuje z zabiegów chirurgii plastycznej na rzecz medycyny estetycznej. Dzieje się tak, ponieważ dzięki zabiegom kosmetologicznym można osiągnąć równie dobry efekt napinania naskórka, bez stresu i za dużą niższą cenę.   

    W czasie przeprowadzania procedury, żywe tkanki poddawane są działaniu wysokiej temperatury na różnych głębokościach począwszy od 1,5 mm do 13 mm. Zabieg zapewnia zmniejszenie objętości głęboko położonych warstw skóry właściwej i obkurczenie pobliskich tkanek.

  A co bardzo istotne, po zakończonej procedurze HIFU, organizm rozpoczyna odbudowę tkanek w miejscach działania ultradźwięków. W ten sposób procedura pozwala na poprawę jędrności i struktury osłabionej skóry bez uszkodzenia powierzchni skóry.

  Jak wygląda procedura HIFU?

    Na buzi klienta specjalnym ołówkiem oznaczane są strefy wpływów, stosowany jest żel do zabiegów ultradźwiękowych. Przy użyciu wkładu działającego np. na 4,5 głębokości tworzone są rzędy punktów mikrokoagulacji, a następnie proces jest powtarzany przy użyciu wkładu o głębokości 3 mm, każda strefa ma własne zalecenia dotyczące głębokości i intensywności zabiegu.

  W celu całkowitego oczyszczenia buzi i szyi, każdy wkład będzie wymagał zastosowania około 150-200 linii. W niektórych urządzeniach dla poszczególnych stref mogą być stosowane dodatkowe wkłady na głębokość 1,5 mm i 8, 13 mm.

    Zabieg HIFU powoduje niewielkie doznania bólowe, jedynie w bardzo wrażliwych mocniej unerwionych miejscach na buzi, można odczuwać pewien dyskomfort. Znajomość anatomii twarzy pomoże zmniejszyć ból w tych obszarach.

  Podczas zabiegu nie jest wymagane znieczulenie, nie ma potrzeby noszenia okularów, wszystko to przyczynia się do komfortowego stanu emocjonalnego klienta.

  Działanie na twarzy ultradźwięków HIFU - postaw na sprawdzone urządzenie HIFU

  • Urządzenia do poprawy twarzy HIFU lokujące energię na głębokości 1,5 mm powoduje rekonstrukcję kolagenu, co zapewnia napięcie skóry wraz ze wzrostem jej gęstości.
  • Energia przedostająca się na głębokość 3 mm pobudza skórę właściwą, do jej głębokiej rekonstrukcji zapewniając uzyskanie efektu liftingu twarzy.
  • Energia przechodząca na głębokość 4,5 mm powoduje obkurczeniem warstwy mięśniowo-powięziowej zapewniając znaczne ujędrnienie.
  • Energia wprowadzona na głębokość 8 mm wnika do tkanki tłuszczowej powodując jej rozbijanie. 
  • Energia ulokowana na głębokości 13 mm przedostaje się do tkanki tłuszczowej, powodując rozpad adipocytów i rozbijanie tłuszczu.

  Kiedy efekty zabiegu?

  Efekt jest szybki - zaraz po zabiegu można ocenić efekt. Zwykle odnotowuje się uniesienie linii łuków brwiowych, zmniejszenie nawisu górnej powieki, zmniejszenie objętości tkanek dolnej części twarzy, zwiększenie ostrości linii żuchwy.

  Po zabiegu organizm uruchamia mechanizmy regeneracji tkanek, procesy te trwają średnio do 90 dni. Ostateczny efekt widoczny jest po półtora roku.

  Ciekawostka - co oznacza technologia HIFU? Odpowiedź: high intensity focused ultrasound. Zabieg hifu dla medycyny estetycznej jest niezwykle ważny. Medycyna estetyczna bez zabiegu hifu nie może się obejść.

  Nasi zaufani partnerzy czyli klienci naszego sklepu mogą to potwierdzić. Jako producent sprzętu kosmetycznego w każdej chwili służymy doradztwem w zakupie sprzętu.

  Jeśli więc szukasz urządzenia kosmetyczne, które wykorzystują technologię hifu, które pozwoli na zabiegi typu dotarcie do głębokich warstw skóry, redukcja zmarszczek, zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy czy skoncentrowane ultradźwięki (fale ultradźwiękowe) to zapraszamy do kontaktu.

  Po zakupie urządzenia możesz liczyć na profesjonalne szkolenie, które zawsze oferujemy dla naszych klientów oraz na serwis gwarancyjny.

  Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie