Funkcjonalności

Włączone filtry:
  Funkcje urządzeń

  Infuzja tlenowa - urządzenie polskiego producenta

  Infuzja tlenowa to innowacyjna, nieinwazyjna technika odmładzania skóry, bazująca na technologii tlenu hiperbarycznego, a więc wykorzystująca tlen pod ciśnieniem. Taki zabieg jest możliwy do przeprowadzania dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu do infuzji tlenowej marki Medika. To urządzenie pozwala na dokładne wprowadzenie najlepszych substancji aktywnych poprzez zastosowanie czystego tlenu, który sprawia, że kosmetyki docierają do głębokich warstw skóry. Niejako przy okazji dochodzi do dotlenienia komórek. 

  Tlen działa niezwykle wzmacniająco oraz tonizująco, stymuluje oddychanie komórek, zapewniając skórze elastyczny, zwarty oraz promienny wygląd. Wtłaczanie, inaczej infuzja takich składników jak kwas hialuronowy, tripeptydy czy komórki macierzyste ma właściwości przeciwstarzeniowe, nawilżające, usprawniające sprężystość skóry.

  Sprawdź możliwości jakie daje
  Leasing na urządzenia kosmetyczne i medyczne

  Sprawdź

  Infuzja tlenowa co to?

  W skrócie - przeprowadzana za pomocą urządzenia Medika to zabieg, dzięki któremu skóra oddycha w nowy sposób. Po pierwsze, jest to specjalny sprzęt, który dostarcza 98% czystego tlenu do skóry pod ciśnieniem OXY JET, a wraz z aktywnymi biologicznymi preparatami tlenowymi (serum) o różnych celach penetruje skórę. W zależności od obszaru twarzy i zadań usuwane są przebarwienia skóry, wygładzane są zmarszczki, skóra jest nawilżona, pory są zmniejszone.

  Infuzja tlenowa urządzenia - sprzęt kosmetyczny z najwyższej półki

   Aparat do infuzji tlenowej OXY JET to kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala rozwiązać naprawdę szeroki zakres problemów skóry twarzy i ciała. Zabiegi przebiegają bezboleśnie, delikatnie, bez skutków ubocznych i zagrożeń dla zdrowia.

  Infuzja tlenowa odżywia skórę i powoduje efekt liftingu

  W aparacie kosmetycznym OXY JET wprowadzono nowoczesne technologie. Istotnym składnikiem jest ekspozycja na skórę czystego tlenu (stężenie tlenu 87%-95,5%), która pozwala skórze na przemianę w wyniku normalizacji krążenia krwi i trofizmu w tkankach, stymulację procesów metabolicznych, działania przeciwzapalnego, pobudzającego.

    W terapii tlenowej aparatem OXY JET stosuje się specjalne ampułki (np. kwas hialuronowy, witaminy), które są w stanie przeniknąć pod pewnym ciśnieniem tlenu do głębszych warstw skóry przez przestrzeń międzykomórkową, gromadząc się a następnie skutecznie oddziałując na skórę od wewnątrz. Podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia naskórka.

  Jakie możliwości ma urządzenie OXY JET w rozwiązywaniu problemów skóry?

     Kombajn do infuzji tlenowej to wygodne i wysokiej, jakości oczyszczanie skóry połączone z masażem tkanki. Ciśnienie OXY JET wytwarzane przez sprzęt powoduje złuszczanie naskórka.

  Oczyszczanie skóry jest konieczne przed wykonaniem praktycznie wszystkich zabiegów kosmetycznych, ponieważ warstwa martwych komórek naskórka, zanieczyszczenie i nagromadzenie sebum zapobiegają skutecznemu przenikaniu tlenu i substancji aktywnych preparatów kosmetycznych.

  Wysokiej, jakości oczyszczanie jest podstawą każdego rodzaju pielęgnacji skóry na takich obszarach jak: twarz, szyja i dekolt.

  Głębokie oczyszczanie infuzją tlenową

  • Skoncentrowany tlen, który pomaga oczyścić i rozjaśnić skórę, działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo, a także pozwala usunąć podrażnienia skóry
  • Specjalne ampułki pozwalają delikatnie i skutecznie usuwać wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka
  • Zabieg kosmetologiczny oparty na technologii hiperbarycznego tlenu, zapobiega podrażnieniom podczas oczyszczania skóry i działa chłodząco.
  • W rezultacie skóra jest czysta i świeża, bez podrażnień i stanów zapalnych.

     W kosmetologii istnieje potrzeba dostarczania substancji czynnych do głębszych warstw skóry, ponieważ przy nakładaniu kosmetyków na powierzchnię skóry składniki aktywne działają tylko na martwe komórki naskórka.

    Do infuzji tlenowej sprzęt kosmetyczny posiada unikalną technologię dostarczania aktywnych składników przy użyciu pulsującego ciśnienia tlenu. Dzięki temu substancje mogą przenikać do błony podstawowej i oddziaływać na żywe komórki, co pozwala skutecznie stymulować procesy odnowy od wewnątrz, a także rozwiązywać inne problemy skórne.

  Przy zastosowaniu aparatu OXY JET skóra jest przekształcana nie tylko przez składniki preparatów, ale także przez czysty tlen, który jest generowany przez aparat.

  Korzyści, jakie zapewnia skórze infuzja tlenowa (infuzja tlenowa sprzęt)

     Tlen stymuluje metabolizm komórkowy, ma pozytywny wpływ na procesy immunologiczne w skórze, pomaga normalizować krążenie krwi i dostarcza komórkom składników odżywczych, łagodzi stany zapalne i pozwala skórze uzyskać energię potrzebną do przeprowadzenia procesów odnowy.

  Dzięki zastosowanemu ciśnieniu OXY JET infuzja tlenowa łączy czysty tlen z subtelnym masażem tkanki zapewniając:

  • Przywrócenie elastyczności skórze
  • Podnoszenie konturu twarzy
  • Wygładzenie skóry, wyeliminowanie zmarszczek lub zmniejszenie ich nasilenia (efekt liftingu)
  • Zapobieganie przedwczesnemu starzeniu się skóry w wyniku ekspozycji na promienie ultrafioletowe
  • Przywrócenie nawilżenia skórze po zabiegach laserowych, peelingach chemicznych, chorobach
  • Niwelowanie plam starczych, wyrównanie nierównej pigmentacji i kolorytu skóry
  • Usuwanie stanów zapalnych, trądziku, cellulitu i rozstępów oraz wzmacnianie skóry.

    Rotacja i wibracja głowicy zapewnia stymulację i jednoczesne rozluźnienie mięśni twarzy. W wyniku tego działania poprawia się krążenie krwi, a mięśnie są dobrze zaopatrzone w składniki odżywcze i tlen, dzięki czemu tkanka mięśniowa jest naturalnie odbudowywana i wzmacniana.

  Obserwuje się poprawę napięcia mięśniowego, w wyniku, czego kontury stają się bardziej wyraźne. Infuzja tlenowa stanowi doskonałe uzupełnienie profilaktyki przeciwstarzeniowej.

  Przez jaki czas widoczne są efekty infuzji tlenowej?

     Procedura infuzji tlenowej OXY JET nie powoduje odczuwania bólu i nie ma konieczności czynienia zmian w codziennych obowiązkach. Czas trwania procedury wynosi od 60 do 90 minut.

  Pierwsze efekty zabiegu są widoczne po zakończeniu pracy urządzenia i pozostają widoczne przez około 12 dni. Aby osiągnąć długi efekt nawilżonej i odmłodzonej skóry trzeba poddać się około 6 zabiegom w tygodniowych odstępach. Kosmetolodzy zalecają przeprowadzenie infuzji tlenowej, co najmniej dwa razy w roku.

  Infuzja tlenowa - masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie?

  Jeśli informacje nie był dostatecznie szczegółowe lub chcesz złożyć zamówienie an sprzęt to w tym celu napisz na nasz adres e mail lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

  Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie