Funkcjonalności

Włączone filtry:
  Funkcje urządzeń

  Oczyszczanie wodorowe urządzenia, Peeling wodorowy sprzęt

  Peeling wodorowy to zabieg, który do oczyszczenia skóry wykorzystuje mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru (wtłaczanie substancji aktywnych). Specjalny generator w Urządzeniu do peelingu wodorowego (oczyszczanie wodorowe urządzenia) wytwarza wodór i za pomocą strumienia wody transportuje go do skóry. Dzięki temu następuje delikatne złuszczanie, a pory są dokładnie oczyszczane.

  Nasza cera jest szczególnie narażona na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, środków chemicznych i zanieczyszczeń, przez co szybciej się starzeje za sprawą powstających wolnych rodników tlenowych.

  Mało osób wie, że pośrednio są one też przyczyną uszkodzeń włókien kolagenowych i powstawania zmian pigmentacyjnych. Aktywny wodór, a dokładniej dostarczenie aktywnego wodoru dzięki urządzeniu do peelingu wodorowego sprawia, że wszystkie te procesy są neutralizowane, a wolne rodniki tlenowe po połączeniu z cząsteczkami wodoru zmieniają się z wodę. Skóra po zabiegu jest odświeżona i odmłodzona.

  Zapytaj o ofertę na urządzenia do oczyszczania wodorowego. Jesteśmy polskim producentem, który od wielu lat dostarcza sprzęt do zabiegu oczyszczania wodorowego nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Dlatego jeśli oczyszczanie wodorowe jest już w Twojej ofercie lub zastanawiasz się nad jego wprowadzeniem - zapraszamy do kontaktu.

  Chętnie przedstawimy Ci ofertę na sprzęt, który pomoże Twoim Klientom w oczyszczaniu skóry (głębokich warstw skóry). Produkty w naszej ofercie (nie tylko wykonujące oczyszczanie) od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów, czego dowodem są otrzymywane nagrody i wyróżnienia.

  Sprawdź możliwości
  jakie daje Leasing

  Sprawdź

  Peeling Wodorowy (oczyszczanie wodorowe sprzęt, urządzenia)

  Urządzenie do pielęgnacji skóry powodujące oczyszczanie wodorowe, odmładzanie i nawilżanie do Medika Hydrogen Peel, przeznaczone do peelingu wodorowego. Wodór to maleńki atom zawierający jeden proton i elektron znajduje się na pierwszym miejscu w układzie okresowym.

  Jest on niezbędny do istnienia wszechświata, którego materia stanowi 90 procent. Człowiek to także wodór (70 procent) a słońce to 99 procent wodoru. Nic dziwnego, że w nowoczesnej kosmetologii pojawiły się urządzenia wykorzystujące wodór do przeprowadzania procedur z jego zastosowaniem.

  Sprzęt do peelingu wodorowego Medika Hydrogen Peel

  Sprzęt do peelingu wodorowego Hydrogen Peel pochodzi z firmy Medika, która stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne podczas wytwarzania swoich produktów.

  Urządzenie najnowszej generacji stanowi połączenie wodoru i zjawiska fizycznego, które zachodzi w błonach komórkowych i w warstwie rogowej naskórka. Takie rozwiązanie zapewnia doskonały efekt oczyszczenia skóry, jej odmłodzenia i zregenerowania.

  Peeling wodorowy głęboko przedostaje się do warstwy skóry (poziom komórkowy) zapewniając wprost idealne przenikanie substancji odżywczych. Największą wartością, jaką niesie ze sobą wodór w zabiegach kosmetologicznych jest usuwanie wodnych rodników, które jak wiadomo, przyspieszają starzenie się organizmu. Odkąd odkryto tą właściwość, trwały badania nad jej zastosowaniem dla zatrzymania tego procesu.

  Medika Hydrogen Peel – urządzenie oczyszczające skórę wodorem

  Urządzenie z firmy Medika wytwarza wodór przy użyciu generatora, ten pierwiastek jest dostarczany za pomocą strumienia wody przy znacznym ciśnieniu (wyjściowe max 6 bar).

  Efektem tego procesu jest peeling wodorowy, czyli skuteczne złuszczenie i oczyszczanie skóry na odpowiedniej głębokości.Po zakończeniu zabiegu klient salonu kosmetologicznego zauważa dobrze nawilżoną i napiętą skórę, w której pory zostały skutecznie odetkane.

  Ograniczona produkcja sebum niweluje symptomy trądziku i usuwa wągry. Dużą zaletą peelingu wodorowego jest możliwość jego wykonania przy każdym rodzaju skóry.

  Poprawa, jakości skóry po zastosowaniu peelingu wodorowego

  Sprzęt kosmetyczny Medika gwarantujący oczyszczanie wodorowe bazuje na właściwościach tego ważnego pierwiastka, który ma zdolność do głębokiej penetracji warstw skóry.

  Neutralizując antyoksydanty w znacznym stopniu poprawia kondycję nowopowstającej po peelingu skóry. Urządzenie Hydrogen Peel do peelingu wodorowego wykorzystuje mikroprądy McT, czyli impulsy o niewielkim natężeniu, które wystarczają do uzyskania efektu liftingu skóry.

  Nowoczesne rozwiązania technologiczne, z których słynie polska firma Medika wspomagają pracę kosmetologów, którzy z użyciem tego sprzętu mogą w prosty i bezpieczny sposób wykonywać zabieg oczyszczania i nawilżania skóry. Innowacyjny system wytwarza mikroskopijne cząsteczki wodoru znajdujące się wodzie które docierają do skóry danej osoby za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy wykorzystywanej do zabiegu.

  Korzyści z poddania się peelingowi wodorowemu sprzętem kosmetycznym Medika

  Osiągane przez głowice wysokie ciśnienie ujemne powoduje złuszczanie naskórka i usuwanie wszystkich nagromadzonych na skórze zanieczyszczeń. Dobroczynne właściwości wodoru, mają zastosowanie dla osób z wyjątkowo wrażliwą naczynkową skórą, które do tej pory nie mogły poddać się bezpiecznemu oczyszczaniu.

  Zabieg oczyszczania wodorowego ma wiele innych zalet. Również osoby chorujące na trądzik różowaty mogą poddać się peelingowi wodorowemu urządzeniem Medika. Problemy limfatyczne, obrzęki oraz wiotkość skóry również mogą zostać rozwiązane lub znacznie zmniejszone po przejściu peelingu wodorowego.

  Klienci salonów kosmetologicznych, którzy poszukują pomocy dla swojej tłustej skóry, mają już możliwość jej prawidłowego oczyszczenia. Aparat Hydrogen peel z programem Bio Lift MCT pozwoli dogłębnie oczyścić ich skórę, odetkać zatkane dotąd pory, zapewniając skuteczne nawilżanie.

  Odświeżona skóra osiąga poprawę mikrokrążenia, szybciej się regeneruje i jest zabezpieczona przed przedwczesnym starzeniem. Takie efekty są oczekiwane przez większość ludzi.

  Dlatego właśnie oczyszczanie wodorowe, czy mówiąc dokładniej zabieg oczyszczania wodorowego jest tak często wykorzystywany w zabiegach kosmetycznych. Natomiast samo urządzenie do oczyszczania wodorowego jest jednym z częściej zamawianych.

  Dlaczego warto wybrać urządzenie do peelingu wodorowego Hydrogen Peel Medika Premium?

  Na rynku pojawia się coraz więcej sprzętu kosmetycznego, jednak dokonując zaopatrzenia salonu piękności czy SPA w urządzenia do oczyszczania wodorowego, warto zwrócić uwagę na renomę firmy oraz współczynnik ceny, do jakości sprzętu.

  Oczyszczenie wodorem jest poszukiwanym przez klientów zabiegiem i powinno być wykonane w sposób profesjonalny i bezpieczny. Takie czynniki wyróżniają urządzenie firmy Medika, która jest znana nie tylko w Polsce, ale również na świecie i nagradzana za wprowadzanie na rynek sprzętu najwyższej, jakości.

  Rewitalizacja skóry, nawilżenie, niwelowanie stanów zapalnych i regulowanie wydzielanie sebum to tylko przykłady możliwości tego sprzętu. Osoby z cerą trądzikową mogą wreszcie zadbać o prawidłowe oczyszczenie swojej skóry i cieszyć się osiągniętym rezultatem.

  Dbając o skórę nieinwazyjnymi metodami, można ustrzec się przez zabiegami chirurgii plastycznej. Społeczeństwo polskie ma już świadomość dostępności takich procedur kosmetycznych, dlatego skuteczny i bezpieczny sprzęt przyciąga coraz więcej zainteresowanych i zadowolonych klientów.

  Na stronie http://medikapoland.pl/pl/28-hydrogen-peel.html, można zapoznać się z możliwościami urządzenia.

  W naszej firmie otrzymasz też profesjonalne szkolenie, nie tylko z oczyszczania wodorowego (oczyszczania skóry) ale również z innych zabiegów naszymi kombajnami kosmetycznymi. Warto też podkreślić, że dostawa urządzeń jest szybka, a cała produkcja odbywa się w Polsce.

   

  Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie