Funkcjonalności

Włączone filtry:
  Funkcje urządzeń

  Urządzenia do oczyszczania wodorowego

  Peeling wodorowy to zabieg, który do oczyszczenia skóry wykorzystuje mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru. Specjalny generator w Urządzeniu do peelingu wodorowego (oczyszczanie wodorowe urządzenia) wytwarza wodór i za pomocą strumienia wody transportuje go do skóry. Dzięki temu następuje delikatne złuszczanie, a pory są dokładnie oczyszczane.

  Nasza cera jest szczególnie narażona na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, środków chemicznych i zanieczyszczeń, przez co szybciej się starzeje za sprawą powstających wolnych rodników tlenowych. Mało osób wie, że pośrednio są one też przyczyną uszkodzeń włókien kolagenowych i powstawania zmian pigmentacyjnych. Dostarczenie aktywnego wodoru dzięki urządzeniu do peelingu wodorowego sprawia, że wszystkie te procesy są neutralizowane, a wolne rodniki tlenowe po połączeniu z cząsteczkami wodoru zmieniają się z wodę. Skóra po zabiegu jest odświeżona i odmłodzona.

  Sprawdź możliwości jakie daje
  Leasing na urządzenia kosmetyczne i medyczne

  Sprawdź

  Peeling Wodorowy (oczyszczanie wodorowe) - Sprzęt, Urządzenia

  Urządzenie do pielęgnacji skóry powodujące oczyszczanie, odmładzanie i nawilżanie do Medika Hydrogen Peel, przeznaczone do peelingu wodorowego. Wodór to maleńki atom zawierający jeden proton i elektron znajduje się na pierwszym miejscu w układzie okresowym.

  Jest on niezbędny do istnienia wszechświata, którego materia stanowi 90 procent. Człowiek to także wodór (70 procent) a słońce to 99 procent wodoru. Nic dziwnego, że w nowoczesnej kosmetologii pojawiły się urządzenia wykorzystujące wodór do przeprowadzania procedur z jego zastosowaniem.

  Sprzęt do peelingu wodorowego Medika Hydrogen Peel

  Sprzęt do peelingu wodorowego Hydrogen Peel pochodzi z firmy Medika, która stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne podczas wytwarzania swoich produktów.

  Urządzenie najnowszej generacji stanowi połączenie wodoru i zjawiska fizycznego, które zachodzi w błonach komórkowych i w warstwie rogowej naskórka. Takie rozwiązanie zapewnia doskonały efekt oczyszczenia skóry, jej odmłodzenia i zregenerowania.

  Peeling wodorowy głęboko przedostaje się do warstwy skóry (poziom komórkowy) zapewniając wprost idealne przenikanie substancji odżywczych. Największą wartością, jaką niesie ze sobą wodór w zabiegach kosmetologicznych jest usuwanie wodnych rodników, które jak wiadomo, przyspieszają starzenie się organizmu. Odkąd odkryto tą właściwość, trwały badania nad jej zastosowaniem dla zatrzymania tego procesu.

  Medika Hydrogen Peel – urządzenie oczyszczające skórę wodorem

  Urządzenie z firmy Medika wytwarza wodór przy użyciu generatora, ten pierwiastek jest dostarczany za pomocą strumienia wody przy znacznym ciśnieniu (wyjściowe max 6 bar).

  Efektem tego procesu jest peeling wodorowy, czyli skuteczne złuszczenie i oczyszczanie skóry na odpowiedniej głębokości.Po zakończeniu zabiegu klient salonu kosmetologicznego zauważa dobrze nawilżoną i napiętą skórę, w której pory zostały skutecznie odetkane.

  Ograniczona produkcja sebum niweluje symptomy trądziku i usuwa wągry. Dużą zaletą peelingu wodorowego jest możliwość jego wykonania przy każdym rodzaju skóry.

  Poprawa, jakości skóry po zastosowaniu peelingu wodorowego

  Sprzęt kosmetyczny Medika gwarantujący oczyszczanie wodorowe bazuje na właściwościach tego ważnego pierwiastka, który ma zdolność do głębokiej penetracji warstw skóry.

  Neutralizując antyoksydanty w znacznym stopniu poprawia kondycję nowopowstającej po peelingu skóry. Urządzenie Hydrogen Peel do peelingu wodorowego wykorzystuje mikroprądy McT, czyli impulsy o niewielkim natężeniu, które wystarczają do uzyskania efektu liftingu skóry.

  Nowoczesne rozwiązania technologiczne, z których słynie polska firma Medika wspomagają pracę kosmetologów, którzy z użyciem tego sprzętu mogą w prosty i bezpieczny sposób wykonywać zabieg oczyszczania i nawilżania skóry. Innowacyjny system wytwarza mikroskopijne cząsteczki wodoru znajdujące się wodzie które docierają do skóry danej osoby za pomocą głowicy wykorzystywanej do zabiegu.

  Korzyści z poddania się peelingowi wodorowemu sprzętem kosmetycznym Medika

  Osiągane przez głowice wysokie ciśnienie ujemne powoduje złuszczanie naskórka i usuwanie wszystkich nagromadzonych na skórze zanieczyszczeń. Dobroczynne właściwości wodoru, mają zastosowanie dla osób z wyjątkowo wrażliwą naczynkową skórą, które do tej pory nie mogły poddać się bezpiecznemu oczyszczaniu.

  Również osoby chorujące na trądzik różowaty mogą poddać się peelingowi wodorowemu urządzeniem Medika. Problemy limfatyczne, obrzęki oraz wiotkość skóry również mogą zostać rozwiązane lub znacznie zmniejszone po przejściu peelingu wodorowego.

  Klienci salonów kosmetologicznych, którzy poszukują pomocy dla swojej tłustej skóry, mają już możliwość jej prawidłowego oczyszczenia. Aparat Hydrogen peel z programem Bio Lift MCT pozwoli dogłębnie oczyścić ich skórę, odetkać zatkane dotąd pory, zapewniając skuteczne nawilżanie.

  Odświeżona skóra osiąga poprawę mikrokrążenia, szybciej się regeneruje i jest zabezpieczona przed przedwczesnym starzeniem. Takie efekty są oczekiwane przez większość ludzi.

  Dlaczego warto wybrać urządzenie do peelingu wodorowego Hydrogen Peel Medika Premium?

  Na rynku pojawia się coraz więcej sprzętu kosmetycznego, jednak dokonując zaopatrzenia salonu piękności czy SPA, warto zwrócić uwagę na renomę firmy oraz współczynnik ceny, do jakości sprzętu.

  Oczyszczenie wodorem jest poszukiwanym przez klientów zabiegiem i powinno być wykonane w sposób profesjonalny i bezpieczny. Takie czynniki wyróżniają urządzenie firmy Medika, która jest znana nie tylko w Polsce, ale również na świecie i nagradzana za wprowadzanie na rynek sprzętu najwyższej, jakości.

  Rewitalizacja skóry, nawilżenie, niwelowanie stanów zapalnych i regulowanie wydzielanie sebum to tylko przykłady możliwości tego sprzętu. Osoby z cerą trądzikową mogą wreszcie zadbać o prawidłowe oczyszczenie swojej skóry i cieszyć się osiągniętym rezultatem.

  Dbając o skórę nieinwazyjnymi metodami, można ustrzec się przez zabiegami chirurgii plastycznej. Społeczeństwo polskie ma już świadomość dostępności takich procedur kosmetycznych, dlatego skuteczny i bezpieczny sprzęt przyciąga coraz więcej zainteresowanych i zadowolonych klientów.

  Na stronie http://medikapoland.pl/pl/28-hydrogen-peel.html, można zapoznać się z możliwościami urządzenia.

   

  Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie