X
odtwórz film Zobacz film

Medika PREMIUM

RFrax
Lift

Najnowsza technologia
termoliftingu skóry

RFRAX LIFT to urządzenie do liftingu twarzy i ciała stosowane do zabiegów medycyny estetycznej. Sprzęt wyposażony jest w dwie głowice zabiegowe: inwazyjną (RFRAX) oraz nieinwazyjną (SRF). Dodatkowe zastosowanie innowacyjnego systemu zmiany częstotliwości fali radiowej sprawia, że Rfrax Medika jest urządzeniem jedynym w swoim rodzaju. Głowica nieinwazyjna to nic innego jak RF bipolarny o mocy dochodzącej aż do 60W! Pozwala ona na podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – bez jej nakłuwania. Funkcja ta świetnie sprawdza się dla osób, które boją się igieł, jednocześnie oczekując zadowalających rezultatów bez nadmiernej ingerencji w skórę.

Głowica inwazyjna to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej. Metoda ta ma szeroki wachlarz zastosowań. Możemy wykonać nią: lifting twarzy, szyi, dekoltu, ale też dłoni oraz brzucha, czy chociażby wyrównywać rozstępy i blizny (zabieg świetnie sprawdza się w niwelowaniu blizn po trądzikowych). Ponadto poprawia gęstość, koloryt i strukturę skóry, wzmacnia odporność tkanki łącznej, a także wymusza w niej procesy naprawcze, co przyczynia się do jej intensywnej regeneracji.

Sposób działania
urządzenia

Klasyczny

pole działania w kształcie półkola

Klasyczny laser frakcyjny

pole działania w kształcie odwróconego stożka

RFrax Lift

pole działania w kształcie stożka

Jak RFrax Lift
działa na skórę?

RFRAX LIFT to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej. Głowica inwazyjna posiada regulowany zakres głębokości nakłuć oraz możliwość zastosowania 3 rodzajów jednorazowych, sterylnych końcówek – 25 PIN, 49 PIN lub 81 PIN. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość zmiany częstotliwości fali radiowej. Takie rozwiązanie sprawia, że Rfrax Lift jest obecnie urządzeniem z największymi możliwościami dostosowywania parametrów zabiegowych.
Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł pozwala na równomierne ogrzanie tkanek bez ryzyka ich przegrzania. Kiedy mikroigły docierają do określonej warstwy skóry, energia jest wyzwalana i dociera do tkanki jedynie przy wierzchołku igły – który jako jedyna jej część nie jest izolowany.
Uszkodzenia mechaniczne i wysoka temperatura aktywują w skórze szereg procesów naprawczych. Wywołany efekt miejscowej termolizy jest sygnałem dla organizmu, aby włączyć procesy odbudowy i regeneracji nowego kolagenu.
Efekty RF frakcyjnej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak pełny efekt będzie widoczny około 3 miesiące po zabiegu. W miejscu uszkodzonej tkanki powstanie nowa, młoda i jędrna skóra, posiadająca prawidłową budowę. Dzięki odbudowie kolagenu blizny ulegają znacznemu zmniejszeniu, a zmarszczki oraz bruzdy wygładzeniu.
RFrax Lift - zdjęcie produktu

Zgrany
duet

 • dwie technologie w jednym zabiegu
 • wielokierunkowe zastosowanie
 • 3 rodzaje kartridży
 • Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
 • Gwarancja 30 miesięcy
RFrax Lift - głowica zabiegowa RFrax

Głowica zabiegowa RFrax

Mikroigłowy system RF, 3 wymienne kartridże zabiegowe. Możliwość regulowania częstotliwości 1 - 5 MHz.

RFrax Lift - głowica zabiegowa SRF

Głowica zabiegowa SRF

RF bipolarny, moc do 60 W. Pulsacja impulsu: 1 Hz, 2 Hz, 5 Hz, 10 Hz, 20 Hz

Doskonała obsługa
oparta na doświadczeniu

 • Sterowanie panelem dotykowym
 • Menu w języku polskim
 • Obudowa wykonna z antybakteryjnego materiału Corian®

Zawartość zestawu

 • Urządzenie
 • 2 głowice zabiegowe
 • 1 kartridż do głowicy SRF
 • 9 kartridży do głowicy RFRAX
 • Kabel zasilający
 • Instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną

Dane techniczne
urządzenia

Waga

20 kg

Wymiar [cm]

97x40x40

Moc wyjściowa

60 W

Moc pobierania

do 100 W

Tryb automatyczny

3 programy zabiegowe

Kartridż

3 rodzaje kartridży

Ekran

dotykowy 8"

Gwarancja producenta

30 miesięcy

Zastosowanie
urządzenia

Zastosowanie RFrax

Zobacz
jak wygląda zabieg

W celu wizualizacji zabiegu RFrax Lift przygotowaliśmy dla Państwa prezentację, w której przedstawiamy profesjonalne zastosowanie urządzeń Medika.

Bezpłatne, certyfikowane szkolenie
w cenie urządzenia

 • Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego szkoleniowca.
 • Każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje certyfikat potwierdzający jego kwalifikacje do pracy na danym urządzeniu.
 • Dodatkowo zapewniamy wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe i reklamowe: instrukcję obsługi, ankietę zabiegową, pełnowymiarowe zdjęcia oraz ulotki.
 • Opieka poszkoleniowa – po szkoleniu otrzymują Państwo bezpośredni kontakt do szkoleniowca. Szkoleniowiec jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zabiegu.
zdjęcie ze szkolenia maxmedik

Medika
tworzymy innowacje

Medika tworzy innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie oraz gwarantuję wysoką jakość wykonania. Cieszymy się, że klienci darzą nas zaufaniem, a marka została wielokrotnie nagrodzona w różnych plebiscytach Polsce i na świecie.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź
Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie