X
odtwórz film Zobacz film
Reduced price! RFrax Lift

Medika PREMIUM

RFrax
Lift frakcyjny mikroigłowy

Nowoczesna technologia termoliftingu skóry
przy pomocy urządzenia RFrax Lift

RFRAX LIFT jest profesjonalnym urządzeniem do liftingu twarzy i ciała. Zabiegi medycyny estetycznej za pomocą tego urządzenia są oparte na najnowszych technologiach. Urządzenie wyposażone jet w dwie głowice zabiegowe. Pierwsza jest inwazyjna (REFRAX), druga jest bezinwazyjna (SRF). Sprzęt posiada innowacyjny system zmiany częstotliwości fali radiowej, co sprawia, że jest to maszyna wyjątkowa. Głowica nieinwazyjna to RF bipolarny o mocy, która dochodzi nawet do 60W. Pozwala to na podgrzanie skóry prądem o częstotliwości radiowej bez jej nakłuwania. Jest to idealna opcja dla osób, które mają lęk przed igłami, ale chciałaby cieszyć się zadowalającymi efektami zabiegu bez konieczności nadmiernej ingerencji w skórę.

Głowica inwazyjna to z kolei połączenie nakłuwania skóry mikroigłami (tzw. frakcjonowanie) z ogrzewaniem tkanek falami radiowymi. Dzięki tej metodzie, można stosować urządzenie do liftingu twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz brzucha. Można też wyrównywać rozstępy oraz blizny. Bardzo dobre efekty przynoszą zabiegi na skórze potrądzikowej. Zabiegi poprawiają gęstość skóry, a także jej kolor i strukturę. Dochodzi do wzmocnienia odporności tkanki łącznej, co wymusza procesy naprawcze i intensywny proces regeneracji skóry.

Jak działa
urządzenie RFrax Lift?

Klasyczny

pole działania jest w kształcie półkola

Klasyczny laser frakcyjny

pole działania w kształcie odwróconego stożka

RFrax Lift

pole działania w kształcie stożka

Jak RFrax Lift
wpływa na skórę?

Rfrax Lift jest połączniem metody nakłuwania skóry za pomocą mikroigieł z ogrzewaniem tkanek dzięki falom radiowym. Głowica inwazyjna ma regulowany zakres głębokości nakłuć, a także możliwość użycia 3 rodzajów jednorazowych, sterylnych końcówek: 25PIN, 49PIN oraz 81PIN. Została tutaj zastosowana innowacja, która umożliwia zmianę częstotliwości fali radiowej. Rfrax Lift jest dzięki temu sprzętem posiadającym największe możliwości dostosowania parametrów zabiegowych.
Precyzyjne i optymalne rozmieszczenie igieł w urządzeniu sprawia, że tkanki są równomiernie ogrzewane pomijając ryzyko ich przegrzania. Energia jest wyzwalana i dociera do tkanki, tylko przy wierzchołku igły. Wierzchołek ten jest jedyną nieizolowaną częścią.
Procesy naprawcze skóry są aktywowane poprzez uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę. Miejscowa termoliza jest sygnałem dla organizmu, aby proces odbudowy i regeneracji kolagenu został włączony.
Efekty można podzielić na te, które widoczne są od razu oraz te, które ujawniają się po jakimś czasie. Zaraz po zabiegu włókna kolagenowe są obkurczane, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta. Pełen efekt zabiegu będzie widoczny po około 3 miesiącach, kiedy w miejsce uszkodzonej tkanki pojawi się nowa, jędrna skóra o odpowiedniej budowie. Blizny i zmarszczki ulegają wygładzeniu i zmniejszeniu, dzięki temu, że został odbudowany kolagen.
RFrax Lift - zdjęcie produktu

Urządzanie jest idealnym połączeniem
dwóch metod działania

 • dwie technologie zawarte w jednym zabiegu
 • wielokierunkowe zastosowanie
 • 3 rodzaje kartridży
 • Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu
 • Gwarancja 30 miesięcy
RFrax Lift - głowica zabiegowa RFrax

Głowica zabiegowa RFrax

to mikroigłowy system RF oraz 3 wymienne kartridże zabiegowe. Urządzenie posiada możliwość regulowania częstotliwości od 1 do 5 Mhz.

RFrax Lift - głowica zabiegowa SRF

Głowica zabiegowa SRF

to RF bipolarny o mocy do 60 W. Pulsacja impulsu: 1Hz, 2Hz, 5Hz, 10Hz oraz 20Hz.

Doskonała obsługa
wynikająca z doświadczenia

 • Intuicyjne sterowanie panelem dotykowym
 • Proste menu w języku polskim
 • Mocna obudowa zrobiona z antybakteryjnego materiału Corian®

Cały zestaw zawiera

 • Urządzenie RFrax Lift frakcyjny mikroigłowy
 • 2 głowice zabiegowe
 • 1 kartridż do głowicy SRF
 • 9 kartridży do głowicy RFRAX
 • Kabel zasilający
 • Instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną

Dane techniczne
urządzenia RFrax Lift frakcyjny mikroigłowy

RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy

Waga

20 kg

RFrax Lift

Wymiar [cm]

97x40x40

RFrax Lift Frakcyjny

Moc wyjściowa

60 W

RFrax Lift

Moc pobierania

do 100 W

RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy

Tryb automatyczny

3 programy zabiegowe

RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy

Kartridż

3 rodzaje kartridży

RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy

Ekran

dotykowy 8"

RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy

Gwarancja producenta

30 miesięcy

Zastosowanie
urządzenia RFrax Lift

Zastosowanie RFrax

Zobacz
jak wygląda zabieg na filmie, który wizualizuje zabieg urządzeniem Rfrax Lift.

Przygotowaliśmy dla Państwa prezentację, w której przedstawiamy profesjonalne zastosowanie urządzenia Rfrax Lift frakcyjny mikroigłowy.

Certyfikowane szkolenie
w cenie urządzenia

 • Szkolenie prowadzi doświadczony szkoleniowiec.
 • Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników dostanie certyfikat potwierdzający jego kwalifikacje do pracy na danym urządzeniu.
 • Oprócz tego otrzymasz od nas materiały szkoleniowe i reklamowe: instrukcję obsługi, ankietę zabiegową, pełnowymiarowe zdjęcia oraz ulotki.
 • Zapewniamy także opiekę poszkoleniową – po szkoleniu otrzymują Państwo kontakt do szkoleniowca. Szkoleniowiec jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zabiegu.
zdjęcie ze szkolenia maxmedik
RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy RFrax Lift Frakcyjny mikroigłowy

Medika to firma,
która tworzy innowacje z pasją

Medika specjalizuje się w nowoczesnych technologia, które wykorzystuje w swoich urządzeniach. Medika gwarantuje wysoką jakość wykonania. Cieszymy się, że klienci obdarzyli nas zaufaniem, a nasza firma wielokrtoniw została ozdnaczona w plebistytach jakosci na terenie Polski oraz na świecie.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź
Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie