X
odtwórz film Zobacz film
Reduced price! Hydrogen Peel

Medika PREMIUM

Hydrogen
Peel Urządzenie

Kilka słów o
wodorze

Wodór jest najmniejszym pierwiastkiem, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przeniknąć w głąb struktur skóry, aż do poziomu, na którym znajdują się komórki. Wybiórcza neutralizacja wolnych rodników jest najważniejszym działaniem aktywnego wodoru.


Zaskakujące jest to, że siła, która pozwala wolnym rodnikom hydroksylowym na uszkadzanie komórek, sprawia, że mogą się one z łatwością łączyć z innymi cząsteczkami. Część wolnych rodników tlenowych ma niestabilną budowę, która daje im energię do niszczenia komórek.

Jednocześnie dzięki tej samej energii, mogą się w prosty sposób łączyć z innymi cząsteczkami. Aktywny wodór ma niezwykłe właściwości, które polegają na tym, że po tym jak są wprowadzone do do komórek, jego cząsteczki łączą się z najmocniej reaktywnymi, a jednocześnie najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami. Wolne rodniki tlenowe przekształcają się w cząsteczki wody. W efekcie procesy starzenia się na poziomie komórkowym zostają opóźnione, ponieważ wodór powstrzymuje szkodliwe działanie wolnych rodników.

Oczyszczanie wodorowe
urządzeniem Hydrogen Peel

Urządzenie Hydrogen Peel wytwarza wodór przez specjalny generator, a następnie transportowany jest do skóry poprzez strumień wody pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu zabiegowi pory są dokładnie oczyszczane, a naskórek ulega delikatnemu złuszczeniu. Skóra po zabiegu staje się niezwykle odświeżona.


Oczyszczanie wodorowe to jednak znacznie więcej korzyści. Skóra codziennie wystawiana jest na działanie promieniowania słonecznego, a także na szkodliwe działanie środków chemicznych i innych zanieczyszczeń. Czynniki te pomagają w powstawaniu wolnych rodników tlenowych. Wolne rodniki przyczyniają się niestety do starzenia się skóry, są też bezpośrednią przyczyną uszkodzonych włókien kolagenowych oraz zmian pigmentacyjnych. Wszystkie tego typu procesy są neutralizowane, dzięki temu, że dostarczany jest aktywny wodór.

Hydrogen - zdjęcie produktu

Jak Hydrogen Peel regeneruje
zniszczone komórki?

 • Generator wodoru
 • Licznik wytworzonego wodoru
 • Automatyczny system start/stop
 • Vacuum control
 • 3 programy zabiegowe:
Bio Lift MCT

Program Bio Lift MCT

Jest to program oparty na działaniu mikroprądów McT. Dzięki tym prądom, zabieg działa na skórę liftingująco. Mikroprądy to nic innego jak impulsy elektryczne o małym natężeniu. Tak małe natężenie prądu, które działa na układ nerwowy ma charakter bodźców podprogowych. Nie doprowadza to do stymulacji nerwów, jak dzieje się w standardowej elektrostymulacji. Dzięki zabiegowi, metabolizm komórkowy przyspiesza. Przyspieszeniu ulega też krążenie krwi. Przyspieszone są procesy regeneracji zniszczonych membran komórek, które nie są elastyczne. Odzyskują jędrność, zwartość oraz elastyczność. Mikroprądy, w sposób niezwykle aktywny, pobudzają odbudowę włókien kolagenowych i elastyny. Skóra staje się wygładzona, zwiększa się kurczliwość włókien mięśniowych, a także usprawnia się wydalanie toksyn i nadmiaru wody.

Urządzenie wyprodukowane w Polsce
— najwyższa jakość

 • Intuicyjne sterowanie czytelnym panelem dotykowym
 • Proste menu w języku polskim
 • Obudowa urządzenia zrobiona z antybakteryjnego materiału Corian®

Zawartość zestawu Hydrogen Peel

 • urządzenie
 • 2 głowice zabiegowe
 • lejek
 • 3 maski z witaminą C
 • kabel zasilający
 • instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną

Dane techniczne
urządzenia do oczyszczania wodorowego

Hydrogen Peel oczyszczanie wodorowe

Waga

20 kg

oczyszczanie wodorowe

Wymiar [cm]

97x40x40

Hydrogen Peel

Pobór mocy

150 VA

sprzęt do oczyszczania wodorowego

Ciśnienie wyjściowe

max 6 bar

Hydrogen Peel

Wytwornica wodoru

wbudowana

Hydrogen Peel urządzenia

Ekran

dotykowy 9,7"

Hydrogen Peel urządzenie

Gwarancja producenta

30 miesięcy

Zastosowanie
urządzenia do oczyszczania wodorowego

hydrogen zastosowanie

Zobacz
jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego

W celu wizualizacji zabiegu Hydrogen Peel przygotowaliśmy prezentację, w której pokazujemy jakie jest profesjonalne wykorzystanie urządzenia firmy Medika.

W cenie urządzenia otrzymujecie Państwo
bezpłatne, certyfikowane szkolenie

 • Szkolenie prowadzone jest przez szkoleniowca z doświadczeniem w medycynie estetycznej.
 • Uczestnicy dostają po zakończeniu kursu certyfikat potwierdzający jego kwalifikacje do pracy na danym urządzeniu.
 • Oprócz tego dostarczamy Państwu niezbędne materiały szkoleniowe i reklamowe: instrukcję obsługi, ankietę zabiegową oraz pełnowymiarowe zdjęcia.
 • Zostajecie Państwo objęci opieką poszkoleniową – po szkoleniu szkoleniowiec jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zabiegu.
zdjęcie ze szkolenia maxmedik
Hydrogen Peel urządzenie Hydrogen Peel Hydrogen Peel do oczyszczania wodorowego oczyszczanie wodorowe Hydrogen Peel Hydrogen Peel urządzenie Hydrogen Peel urządzenia Hydrogen Peel

Firma Medika
jest kreatorem innowacji

Sprzęt marki Medika oparty jest na innowacjach oraz nowoczesnych technologiach, co gwarantuje jakość wykonania. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazane zaufanie oraz fakt, że zostaliśmy odznaczeni w wielu plebiscytach polskich oraz zagranicznych.

Zobacz wszystkie Urządzenia do oczyszczania wodorowego.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź
Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie