Trening EMS Urządzenia, Elektrostymulator mięśni

EMS to zabieg, dzięki któremu nasze mięśnie są wprawiane w ruch o wiele intensywniej niż przy klasycznych ćwiczeniach. Efektem poddania się serii zabiegów będzie wzmocnienie mięśni pośladków, talii i brzucha. Ponadto w nieinwazyjny sposób można zredukować tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrnić skórę na brzuchu oraz udach. W efekcie tego można liczyć na uniesienie pośladków.

Wystarczy 20 minut zabiegu EMS, abyśmy wykonali dla naszego ciała pracę równoważną z tą, którą wykonalibyśmy podczas 40 minut tradycyjnego treningu na siłowni lub biegania w plenerze. Z czasem można wydłużać czas trwania i dzięki temu osiągać jeszcze lepsze efekty. Zaletą EMS jest z pewnością krótki czas poświęcony danego dnia i szybko zauważalne efekty naszych starań. Ponadto, taką formę aktywności mogą podjąć nawet osoby, które nie są wysportowane. Jest to świetne rozwiązanie dla początkujących, ponieważ nie obciąża stawów i nie doprowadza do przeciążenia.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź

Efekty zabiegów EMS - Urządzenia EMS

Elektrostymulacja mięśni pozwala na znacznie szybsze spalanie tłuszczu. Dzięki temu o wiele szybciej zobaczymy efekty. Tłuszcz często zakrywa nasze mięśnie i musimy długo czekać zanim dostrzeżemy, że wyrzeźbiliśmy swoje ciało.

Łatwo się zniechęcić, gdy poświęcamy długie godziny na treningi, a nie widzimy zaskakujących efektów. 20-30 minutowy zabieg EMS zastępuje godzinny wysiłek w tradycyjnej formie. 

Wobec tego, wykorzystanie elektrostymulacji może zastąpić nawet kilka jednostek treningowych. Aby uzyskać zadowalające efekty wystarczą 2-3 zabiegi w tygodniu po 20-30 minut. Do tego możemy dołożyć też inną aktywność. Może to być pływanie, rower lub bieganie.

Metoda treningu EMS sprzęt

Oprócz utraty zbędnych kilogramów i ujędrnienia sylwetki zauważymy też, że poprawiła się kondycja naszych pleców. Niestety zdarza się, że po ćwiczeniach na siłowni zaczynają się u nas pojawiać problemy zwyrodnieniowe. Nieprawidłowy trening je pogłębia i może powodować sile bóle w okolicach kręgosłupa.

Łatwo możemy się w takiej sytuacji zniechęcić do kontynuowania aktywnego trybu życia. Co ważne, zabieg ems jest bezpieczny i wręcz poprawia nasz stan fizyczny. Dlatego można tę technologię wykorzystywać też w rehabilitacji. Prawidłowo dobrane zabiegi już po krótkim czasie pozwolą zauważyć pozytywne efekty. Ważna jest regularność i sumienność w wykonywaniu ćwiczeń.

Elektrostymulacja mięśni

Urządzenie EMS jest popularne wśród osób, które dążą do budowania oraz rzeźbienia mięśni, a także spalania tłuszczu i ujędrniania skóry. Elektrostymulacja doprowadza do tego, że tkanka mięśniowa stopniowo przystosowuje się do ekstremalnego treningu i w efekcie tego przebudowuje swoją strukturę. Tym samym ciało wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa ich gęstość, objętość, tym samym spalając tkankę tłuszczową.

EMShape to nieinwazyjny system stworzony nie tylko do ujędrniania i spalania tkanki tłuszczowej, ale też do rzeźbienia sylwetki. Działanie tego sprzętu opiera się na wykorzystywaniu wysokiej częstotliwości. Tkanka mięśniowa zostaje zmuszona do przystosowania się do ekstremalnego treningu i w efekcie tego przebudowuje swoją strukturę.

Wypróbuj trening EMS wybierz sprzęt do elektrostymulacji mięśni

Zastosowanie urządzenia EMshape sprawia, że ciało klienta wygląda znacznie lepiej już po kilku treningach. Urządzenie EMshape wyposażone jest w dwie głowice, które emitują promieniowanie elektromagnetyczne. Działanie to wywołuje skurcze mięśni, które w innych warunkach są nieosiągalne. Przykładowo, jeden zabieg może zastąpić wykonanie 20 tys. brzuszków lub przysiadów. W warunkach treningowych jest to niemożliwe do wykonania.

Elektrostymulacja jest nieoceniona w przypadku walki z cellulitem. Dzięki temu, że poprawie ulegają nasze włókna kolagenowe, skóra zaczyna wyglądać znacznie lepiej. Ma to bezpośredni wpływ na wygląd i atrakcyjność naszej skóry. Zabieg EMS zalecany jest osobom, które bezskutecznie walczą z cellulitem i mają już dość żmudnej i mało efektywnej pracy.

Zwiększenie produkcji kolagenu osiągane dzięki elektrostymulacji w technologii EMS pomaga w poprawieniu napięcia tkanki łącznej. Wobec powyższego w medycynie estetycznej bardzo często poleca się zabieg ems w formie dodatku do innych odbywanych zabiegów. Elektrostymulacja w krótkim czasie pozwala pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, a ponadto może znacznie zredukować niechciany cellulit.

Redukcja stresu dzięki zabiegom EMShape

Od zawsze wiadomo, że aktywność fizyczna poprawia samopoczucie i ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Co w przypadku gdy nie lubimy takiej formy spędzania czasu? Nie każdy musi lubić się męczyć i pocić, nawet w imię utrzymania organizmu w zdrowiu. Warto spróbować skorzystać z EMShape i przekonać się na własnej skórze, jak szybko można się w ten sposób odstresować.

Jest to zabieg, który w 20 minut jest w stanie rozładować cały nasz stres nagromadzony w ciągu dnia. Stres negatywnie wpływa na nasz organizm i warto wprowadzić do naszej codziennej rutyny czynności, które pomogą go nam zredukować.

Jeśli dołożymy do tego odpowiednio zbilansowaną dietę, z pewnością będziemy mogli liczyć na pobudzenie wydzielania serotoniny oraz dopaminy. Takie czynności z pewnością pozytywnie wpłyną na odczuwanie przez nas radości. Nasz układ nerwowy z pewnością na tym zyska.

Trening EMS na zanik mięśni, redukcję tkanki tłuszczowej i do redukcji cellulitu

Teoretycznie każda aktywność fizyczna powinna nam poprawiać samopoczucie. Niestety brak czasu potrafi doprowadzić nas do frustracji. Gdy nie możemy ćwiczyć wystarczająco długo i często, możemy się łatwo zniechęcić. 20 minutowy zabieg EMS zastąpi nam godzinny trening na siłowni, dzięki czemu łatwiej nam będzie znaleźć na to czas.

Na poprawę humoru znaczący wpływ mogą mieć też szybko zauważalne efekty naszych starań. EMShape o wiele szybciej pozwala się cieszyć efektami niż ćwiczenia tradycyjne.

W pierwszej kolejności zauważymy ujędrnienie skóry i poprawę kondycji. Szybkie dostrzeżenie efektów z pewnością zmotywuje nas do kontynuowania pracy nad swoją sylwetką.

Zauważalne zamiany w samopoczuciu i w wyglądzie są najlepszą motywacją. Wpływ na poprawę humoru będą miały też endorfiny, produkowane przez nasz organizm w trakcie intensywnej pracy mięśni.

Prawidłowa dieta

Skuteczność naszych działań zależna będzie też od sposobu odżywiania. Prawidłowa dieta może nam znacznie ułatwić dojście do optymalnej formy lub po prostu pozbycie się zbędnych kilogramów i niechcianej tkanki tłuszczowej.

Wobec tego, rozpoczynając aktywność w postaci zabiegów EMS nie zapominajmy o pilnowaniu prawidłowej diety. Wykorzystanie elektrostymulacji znacznie przyśpiesza przemianę materii, ale nie zrobi za nas wszystkiego.

Potrzebne jest nasze zaangażowanie również na poziomie odżywiania. Zabiegi EMS pobudzają całe nasze ciało do intensywnej pracy, ale z pewnością nie zastąpią zdrowej diety.

Warto zatem aktywność fizyczną połączyć ze zbilansowaną dietą, dostosowaną do naszych potrzeb. Nie należy się głodzić, ponieważ organizm, któremu brakuje podstawowych składników odżywczych, szybko się zbuntuje. Należy przyjrzeć się swojej diecie i w razie potrzeby wprowadzić do niej odpowiednie zmiany. Pozwoli to na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów.

Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie