Kombajny kosmetyczne PREMIUM

Nasze urządzenia wielofunkcyjne PREMIUM to profesjonalne kombajny kosmetyczne, które zapewniają salonom kosmetycznym i klinikom medycyny estetycznej świadczenie wysokiej jakości usług. Różnorodność modułów oraz funkcji dają ogromne możliwości i przewagę właścicielom salonów, ponieważ korzystając z jednego urządzenia mogą wykonać szereg zabiegów, adekwatnie dobranych do skóry pacjenta.

Dzięki wprowadzeniu funkcji diagnostycznej można przeprowadzić dokładną analizę skóry twarzy i ciała i na jej podstawie ułożyć plan pielęgnacyjny. Medika to polski producent kombajnów kosmetycznych, który oferuje innowacyjne rozwiązania, wykorzystuje najnowszą technologię i wysokiej jakości komponenty urządzenia, by zadbać o bezpieczeństwo i najlepsze efekty dla swoich klientów. Niwelowanie problemów zdrowotnych oraz poczucie komfortu pacjentów jest dla marki Medika jednym z najważniejszych celów. Oferujemy profesjonalny mini kombajn kosmetyczny mobilny.

Nasz sprzęt można również określić jako specjalistyczny sprzęt - mini kombajn kosmetyczny. W większości przypadków jest to bowiem wielofunkcyjne urządzenie premium, które "zamknięte" jest w niewielkich gabarytach. Dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i może być używane nawet w niewielkich gabinetach - stąd też określenie mini kombajn kosmetyczny jest właściwe. Warto podkreślić dużą gamę usług jaką można nimi wykonać, np. dotarcie do głębokich warstw skóry, mezoterapia bezigłowa, profesjonalnej pielęgnacji skóry trądzikowej, regenerację komórek,  poprawa owalu twarzy czy wygładzanie zmarszczek i usuwanie cellulitu.

Nasze produkty wytwarzane są przez nas - jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości urządzeń kosmetycznych i medycznych.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź

Kombajny kosmetyczne polskiego producenta

Nowoczesna kosmetologia została tak zaprojektowana, aby skutecznie rozwiązać wiele problemów zdrowotnych, osiągnąć doskonałe wyniki, dzięki czemu ciało i twarz człowieka stają się piękniejsze, eleganckie, atrakcyjne.

Kombajny kosmetyczne wielofunkcyjne (kombajn kosmetyczny) są dziś najpopularniejszym wyposażeniem w nowoczesnych salonach medycyny estetycznej i sposobem na osiągnięcie wyżej wymienionych celów.

Podczas zabiegów kosmetologicznych stosowany jest specjalny sprzęt medyczny Premium polskiego producenta Medika intensywnie oddziałujące na poszczególne części twarzy, ciała i skóry.

Efekty kosmetologiczne są przeprowadzane na różne sposoby i wykorzystywane są źródła korzystnego wpływu sprzętu na problematyczne obszary ciała pacjenta.

Kombajn kosmetyczny wielofunkcyjny zapewnia kompleksowość usług

Planując otworzyć na przykład gabinet kosmetologiczny, oczywiście, można korzystać z doświadczeń podobnych firm w wyposażaniu w urządzenia medyczne wielofunkcyjne do wykonywania różnych zabiegów.

Firma Medika jest producentem i oficjalnym sprzedawcą urządzeń medycznych Premium, która postawiła na wysokiej, jakości komponenty i nowatorskie rozwiązania, co stawia ją w czołówce krajowej i nie tylko.

Urządzenia takie jak mini kombajn kosmetyczny zawierają wiele możliwości w jednym urządzeniu, w zależności od danego modelu dostępnych jest wiele konfiguracji i aż 10 modułów w 18, 16, 14, 12, 10, 7, 6, 5, 3, 2, unikalnych technologiach. Producent zastosował system modułowy dający kosmetologom swobodny wybór nowej funkcji w dowolnym momencie użytkowania..

Produkty medyczne Premium do salonu medycyny estetycznej - mini kombajn kosmetyczny mobilny

Przede wszystkim urządzenia medyczne Premium firmy Medika decydują o wysokiej, jakości usług w każdym salonie i klinice medycyny estetycznej. Na stronie producenta znajduje się szeroki wybór wysokiej jakości i wysoce efektywnych urządzeń medycznych wielofunkcyjnych.

Salony urody wykonując zabiegi za pomocą takiego sprzętu szybko osiągną zwrot poniesionych kosztów, ponieważ płacą za jedno profesjonalne urządzenie z możliwością przeprowadzenia np. 10 procedur kosmetologicznych.

Sprzęt medyczny od polskiego producenta

Mobilny kombajn kosmetyczny posiada na przykład analizer skóry gwarantujący poprawną diagnostykę kontrolując poziom jej nawilżenia. Ponadto kosmetolog przy użyciu sprzętu Medika może wykonać takie zabiegi jak:

Peeling kawitacyjny wykorzystujący falę ultradźwiękową o częstotliwości 25 kHz, która skierowana na wilgotną skórę powoduje efekt kawitacji. Kosmetolodzy kwalifikują do tej procedury pacjentów, którzy zmagają się ze skórą zanieczyszczoną i trądzikową, posiadający zmiany pigmentacyjne i rozszerzone pory. Ponadto dzięki peelingowi kawitacyjnemu skóra znowu staje się napięta i znikają objawy starzenia się. Kombajny medyczne Premium wyposażone są w 4 programy zabiegowe: klasyczne oczyszczanie, głębokie oczyszczanie (autorski program dezinkrustacji) a także mikromasaż McT i jonoferezę, czyli wprowadzanie substancji aktywnych.

Ultradźwięki, czyli drgania mechaniczne o częstotliwości 20 kHz wykorzystywane do wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Oddziałując na organizm człowieka ultradźwiękami następuje wzrost przepuszczalności błon komórkowych, lepszy metabolizm komórek i usprawnione mikrokrążenie.   

Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjną metodą wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Procedura opiera się na zjawisku elektroporacji wzmocnionym działaniem fali ultradźwiękowej. Następuje wzmocnienie transportu składników aktywnych w głąb skóry, lepszy przepływ krwi i limfy.

Mikrodermabrazja diamentowa to inaczej mechaniczne złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Stymuluje produkcję elastyny, kolagenu, dzięki czemu po zakończonym zabiegu skóra jest gładsza i bardziej elastyczna.

Fale radiowe wytwarzane są przez prąd o wysokiej częstotliwości. Taki zabieg pobudza fibroblasty do odbudowy i tworzenia kolagenu i elastyny, zapewniając efekt zmniejszania zmarszczek, poprawę owalu twarzy, usuwania efektu likwidację obwisłych policzków.

Liposukcja ultradźwiękowa ułatwia redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu oraz pozwala na modelowanie ciała. Niweluje otyłość miejscową, cellulit i nadwagę.

Ponadto przy użyciu tego urządzenia kosmetycznego wielofunkcyjnego kosmetolog może przeprowadzić: dermomasaż, oxybrazję i lipolaser DUO.

Usprawnienia zastosowane w urządzeniach medycznych Premium

Producent wielofunkcyjnych urządzeń medycznych Premium wyposażył je w system mikromasażu McT, czyli zastosowanie impulsów elektrycznych o bardzo małym natężeniu, rzędu 10-800 µA co daje możliwość wprowadzanie wszystkich rodzajów ampułek.

Ponadto firma Medika, jako jedyna w Polsce, zastosowała system Vacuum Control, który monitoruje siłę wielkości podciśnienia w trakcie przeprowadzanej procedury z zakresu medycyny estetycznej. Pozwala to na ograniczenie wystąpienia siniaków podczas wykonywanego zabiegu.

Zapobiega to powstawaniu siniaków i wybroczyn. Ultradźwięki zostały wyposażone w dodatkowy parametr taki jak wiek pacjenta. Natomiast przy liposukcji ultradźwiękowej istnieje możliwość ustawienia grubość tkanki tłuszczowej.

Certyfikowany sprzęt medyczny Premium to także system Plug&Play, czyli system jednego kabla, niwelujący nieefektowny wygląd tego sprzętu.

Podsumowując...

Do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych warto wybierać wysokiej jakości, bezpieczne, skuteczne, rewelacyjne urządzenie, dzięki któremu wykonać można wiele zabiegów. W przypadku naszych produktów właśnie tak jest - mini kombajn kosmetyczny zapewnia wysoką jakość, szeroką gamę wykonywanych zabiegów i przystępną cenę. Usługi, których wykonywanie umożliwiają nasze produkty to na przykład: peeling kawitacyjny, masaż próżniowy, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, oczyszczanie wodorowe, liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe, światłoterapia led oraz wiele innych. Dzięki temu niwelujemy zmarszczki, blizny czy przebarwienia.

Będą doskonałym rozwiązaniem w przypadku zmian skórnych i różnego typu niedoskonałości. Na naszym kombajnie kosmetycznym można polegać, z pewnością będzie to dobre rozwiązanie. Mobilny kombajn kosmetyczny to uniwersalny sprzęt do klinik, salonów urody, sprawdzą się w gabinetach kosmetycznych. Można zdecydować się na zakup zaawansowanego kombajnu kosmetycznego zawierającego wiele funkcji lub lekkiego urządzenia z nawet jedną funkcją na początek. Późniejsza rozbudowa urządzeń o nowe opcje wedle zapotrzebowania i indywidualnych potrzeb jest możliwa.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Sprawdź mobilne kombajny i inny sprzęt z naszej oferty. Zapytaj o profesjonalne szkolenie, koszty dostawy i bezpłatne konsultacje.

Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie