Kombajny kosmetyczne PREMIUM

Nasze urządzenia wielofunkcyjne PREMIUM to profesjonalne kombajny kosmetyczne, które zapewniają salonom kosmetycznym i klinikom medycyny estetycznej świadczenie wysokiej jakości usług. Różnorodność modułów oraz funkcji dają ogromne możliwości i przewagę właścicielom salonów, ponieważ korzystając z jednego urządzenia mogą wykonać szereg zabiegów, adekwatnie dobranych do skóry pacjenta.

Dzięki wprowadzeniu funkcji diagnostycznej można przeprowadzić dokładną analizę skóry twarzy i ciała i na jej podstawie ułożyć plan pielęgnacyjny. Medika to polski producent kombajnów kosmetycznych, który oferuje innowacyjne rozwiązania, wykorzystuje najnowszą technologię i wysokiej jakości komponenty urządzenia, by zadbać o bezpieczeństwo i najlepsze efekty dla swoich klientów.

Niwelowanie problemów zdrowotnych oraz poczucie komfortu pacjentów jest dla marki Medika jednym z najważniejszych celów. Oferujemy profesjonalny mini kombajn kosmetyczny mobilny.

Kombajny kosmetologiczne

Nasz sprzęt można również określić jako specjalistyczny sprzęt - mini kombajn kosmetyczny. W większości przypadków jest to bowiem wielofunkcyjne urządzenie premium, które "zamknięte" jest w niewielkich gabarytach. Dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i może być używane nawet w niewielkich gabinetach - stąd też określenie mini kombajn kosmetyczny jest właściwe.

Warto podkreślić dużą gamę usług jaką można nimi wykonać, np. dotarcie do głębokich warstw skóry, mezoterapia bezigłowa, profesjonalnej pielęgnacji skóry trądzikowej, regenerację komórek,  poprawa owalu twarzy czy wygładzanie zmarszczek i usuwanie cellulitu.

Nasze produkty wytwarzane są przez nas - jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości urządzeń kosmetycznych i medycznych.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź

Kombajny kosmetologiczne polskiego producenta

Nowoczesna kosmetologia została tak zaprojektowana, aby skutecznie rozwiązać wiele problemów zdrowotnych, osiągnąć doskonałe wyniki, dzięki czemu ciało i twarz człowieka stają się piękniejsze, eleganckie, atrakcyjne.

Kombajny medyczno-kosmetyczne wielofunkcyjne (kombajn kosmetyczny) są dziś najpopularniejszym wyposażeniem w nowoczesnych salonach medycyny estetycznej i sposobem na osiągnięcie wyżej wymienionych celów.

Podczas zabiegów kosmetologicznych stosowany jest specjalny sprzęt medyczny Premium polskiego producenta Medika intensywnie oddziałujące na poszczególne części twarzy, ciała i skóry.

Efekty kosmetologiczne są przeprowadzane na różne sposoby i wykorzystywane są źródła korzystnego wpływu sprzętu na problematyczne obszary ciała pacjenta.

Kombajn kosmetyczny wielofunkcyjny zapewnia kompleksowość usług

Planując otworzyć na przykład gabinet kosmetologiczny, oczywiście, można korzystać z doświadczeń podobnych firm w wyposażaniu w urządzenia medyczne wielofunkcyjne do wykonywania różnych zabiegów.

Firma Medika jest producentem i oficjalnym sprzedawcą urządzeń medycznych Premium, która postawiła na wysokiej, jakości komponenty i nowatorskie rozwiązania, co stawia ją w czołówce krajowej i nie tylko.

Urządzenia takie jak mini kombajn kosmetyczny zawierają wiele możliwości w jednym urządzeniu, w zależności od danego modelu dostępnych jest wiele konfiguracji i aż 10 modułów w 18, 16, 14, 12, 10, 7, 6, 5, 3, 2, unikalnych technologiach. Producent zastosował system modułowy dający kosmetologom swobodny wybór nowej funkcji w dowolnym momencie użytkowania..

Produkty medyczne Premium do salonu medycyny estetycznej - mini kombajn kosmetyczny mobilny

Przede wszystkim urządzenia medyczne Premium firmy Medika decydują o wysokiej, jakości usług w każdym salonie i klinice medycyny estetycznej. Na stronie producenta znajduje się szeroki wybór wysokiej jakości i wysoce efektywnych urządzeń medycznych wielofunkcyjnych.

Salony urody wykonując zabiegi za pomocą takiego sprzętu szybko osiągną zwrot poniesionych kosztów, ponieważ płacą za jedno profesjonalne urządzenie z możliwością przeprowadzenia np. 10 procedur kosmetologicznych.

Sprzęt medyczny od polskiego producenta

Mobilny kombajn kosmetyczny posiada na przykład analizer skóry gwarantujący poprawną diagnostykę kontrolując poziom jej nawilżenia. Ponadto kosmetolog przy użyciu sprzętu Medika może wykonać takie zabiegi jak:

Peeling kawitacyjny wykorzystujący falę ultradźwiękową o częstotliwości 25 kHz, która skierowana na wilgotną skórę powoduje efekt kawitacji. Kosmetolodzy kwalifikują do tej procedury pacjentów, którzy zmagają się ze skórą zanieczyszczoną i trądzikową, posiadający zmiany pigmentacyjne i rozszerzone pory. Ponadto dzięki peelingowi kawitacyjnemu skóra znowu staje się napięta i znikają objawy starzenia się.

Kombajny medyczne Premium wyposażone są w 4 programy zabiegowe: klasyczne oczyszczanie, głębokie oczyszczanie (autorski program dezinkrustacji) a także mikromasaż McT i jonoferezę, czyli wprowadzanie substancji aktywnych.

Ultradźwięki, czyli drgania mechaniczne o częstotliwości 20 kHz wykorzystywane do wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Oddziałując na organizm człowieka ultradźwiękami następuje wzrost przepuszczalności błon komórkowych, lepszy metabolizm komórek i usprawnione mikrokrążenie.

Kombajn kosmetyczny wykona peeling kawitacyjny czy oczyszczanie wodorowe  

Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjną metodą wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Procedura opiera się na zjawisku elektroporacji wzmocnionym działaniem fali ultradźwiękowej. Następuje wzmocnienie transportu składników aktywnych w głąb skóry, lepszy przepływ krwi i limfy.

Mikrodermabrazja diamentowa to inaczej mechaniczne złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Stymuluje produkcję elastyny, kolagenu, dzięki czemu po zakończonym zabiegu skóra jest gładsza i bardziej elastyczna.

Fale radiowe wytwarzane są przez prąd o wysokiej częstotliwości. Taki zabieg pobudza fibroblasty do odbudowy i tworzenia kolagenu i elastyny, zapewniając efekt zmniejszania zmarszczek, poprawę owalu twarzy, usuwania efektu likwidację obwisłych policzków.

Liposukcja ultradźwiękowa ułatwia redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu oraz pozwala na modelowanie ciała. Niweluje otyłość miejscową, cellulit i nadwagę.

Ponadto przy użyciu tego urządzenia kosmetycznego wielofunkcyjnego kosmetolog może przeprowadzić: dermomasaż, oxybrazję i lipolaser DUO.

Usprawnienia zastosowane w urządzeniach medycznych Premium

Producent wielofunkcyjnych urządzeń medycznych Premium wyposażył je w system mikromasażu McT, czyli zastosowanie impulsów elektrycznych o bardzo małym natężeniu, rzędu 10-800 µA co daje możliwość wprowadzanie wszystkich rodzajów ampułek.

Ponadto firma Medika, jako jedyna w Polsce, zastosowała system Vacuum Control, który monitoruje siłę wielkości podciśnienia w trakcie przeprowadzanej procedury z zakresu medycyny estetycznej. Pozwala to na ograniczenie wystąpienia siniaków podczas wykonywanego zabiegu.

Zapobiega to powstawaniu siniaków i wybroczyn. Ultradźwięki zostały wyposażone w dodatkowy parametr taki jak wiek pacjenta. Natomiast przy liposukcji ultradźwiękowej istnieje możliwość ustawienia grubość tkanki tłuszczowej.

Certyfikowany sprzęt medyczny Premium to także system Plug&Play, czyli system jednego kabla, niwelujący nieefektowny wygląd tego sprzętu.

Dobrej klasy urządzenia kosmetyczne

Do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych warto wybierać wysokiej jakości, bezpieczne, skuteczne, rewelacyjne urządzenie, dzięki któremu wykonać można wiele zabiegów. W przypadku naszych produktów właśnie tak jest - mini kombajn kosmetyczny zapewnia wysoką jakość, szeroką gamę wykonywanych zabiegów i przystępną cenę.

Usługi, których wykonywanie umożliwiają nasze produkty to na przykład: peeling kawitacyjny, masaż próżniowy, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, oczyszczanie wodorowe, liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe, światłoterapia led oraz wiele innych. Dzięki temu niwelujemy zmarszczki, blizny czy przebarwienia.

Gabinet kosmetyczny: Wielofunkcyjne urządzenia typu kombajn kosmetyczny to must have

Będą doskonałym rozwiązaniem w przypadku zmian skórnych i różnego typu niedoskonałości. Na naszym kombajnie kosmetycznym można polegać, z pewnością będzie to dobre rozwiązanie. Mobilny kombajn kosmetyczny to uniwersalny sprzęt do klinik, salonów urody, sprawdzą się w gabinetach kosmetycznych.

Można zdecydować się na zakup zaawansowanego kombajnu kosmetycznego zawierającego wiele funkcji lub lekkiego urządzenia z nawet jedną funkcją na początek. Późniejsza rozbudowa urządzeń o nowe opcje wedle zapotrzebowania i indywidualnych potrzeb jest możliwa.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Sprawdź mobilne kombajny i inny sprzęt z naszej oferty. Zapytaj o profesjonalne szkolenie, koszty dostawy i bezpłatne konsultacje.

Precyzja i działanie holistyczne

Usługi wykonywane przy użyciu kombajnu kosmetycznego urozmaicą ofertę każdego gabinetu kosmetycznego i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zabiegi mają holistyczne działanie. Działają jednocześnie odmładzająco, ujędrniająco, pobudzają krążenie, a nawet pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej. Jednocześnie są mało inwazyjną, bezbolesną metodą upiększającą. Stosunkowo proste zabiegi są bardzo precyzyjne i działają także na głębsze warstwy skóry. Urządzenie jest proste w obsłudze i jego używanie nie wymaga długich specjalistycznych szkoleń.

Dobieranie zabiegu i parametrów urządzenia do konkretnego celu

Kombajn to doskonałe rozwiązanie dla osób z cerą trądzikową, wrażliwą czy też naczynkową. Zabiegi pomogą także osobom, które chcą zredukować zmarszczki, usuwać przebarwienia, rozstępy, blizny czy też modelować sylwetkę. Oprócz dużego wyboru zabiegów urządzenie ma też możliwość doboru parametrów do celu, jaki dana pacjentka czy pacjent chcą osiągnąć.

Duży wybór zabiegów 

Urządzenie posiada kilkanaście funkcjonalności takich jak:

  • Analizer skóry- pozwala ocenić stan skóry pod kątem kilku parametrów takich jak: poziom nawilżenia, struktura skóry,ocena przebarwień, ocena zmian naczyniowych, ocena wielkości porów i zmarszczek. Analizę skóry wykonuje się przed dobraniem indywidualnego planu pielęgnacji.
  • Dermomasaż- zabieg mający wiele zastosowań, m. in. redukcja cellulitu, pozbycie się blizn i przebarwień, ujędrnienie skóry. Dermomasaż dzięki poprawianiu mikrokrążenia ma także działanie przeciwbólowe. Podczas zabiegu wykorzystuje się wytwarzanie podciśnienia na powierzchni ciała.
  • Fale radiowe- zabieg pomagający ujędrnić skórę, wygładzić zmarszczki czy też zmniejszyć opuchliznę pod oczami. Pomaga także zredukować stany zapalne skóry i rozszerzone pory, dzięki czemu sprawdza się także w pielęgnacji cery trądzikowej i mieszanej.
  • Lipolaser DUO- dzięki wykorzystaniu promieniowania laserowgo o niskiej intensywności aktywuje redukcję tłuszczu podskórnego  i wspomaga jego wydalanie z organizmu. Wykorzystywany w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.
  • Liposukcja ultradźwiękowa- nieinwazyjna liposukcja bez użycia skalpela. Działa ujędrniająco i wyszczuplająco. Zabieg najczęściej wykonywany na brzuchu, udach, ramionach, podbródku i kolanach.
  • Mezoterapia bezigłowa- krótki zabieg pobudzający mikrokrążenie. Wykorzystywany jest przy redukcji cellulitu i likwidowaniu rozstępów oraz blizn. Dzięki pobudzaniu krążenia zapobiega także powstawaniu zmarszczek. Jest to nieinwazyjna forma mezoterapii bez użycia igieł.
  • Mikrodermabrazja- oczyszcza skórę z martwego naskórka i stymuluje ją do produkcji nowych komórek. Jest to forma intensywnego peelingu. Ma zastosowanie w redukcji zaskórników i blizn potrąadzikowych.
  • Oxybrazja- działa na skórę rozjaśniająco i oczyszczająco. Pod wpływem działania tlenu usuwany jest martwy naskórek, co wyrównuje koloryt skóry i daje efekt odmłodzenia i świeżości.
  • Peeling kawitacyjny- działa oczyszczająco na skórę twarzy. Zabieg całkowicie bezbolesny i nie powodujący żadnych podrażnień. Jest to delikatny peeling odpowiedni dla skóry wrażliwej i naczynkowej.
  • Ultradźwięki- zabieg o holistycznym działaniu. Fale ultradźwiękowe docierając do najgłębszych warstw skóry pomagają w walce z cellulitem, w redukcji tkanki tłuszczowej, a także działają ujędrniająco i przeciwzmarszczkowo. Zabieg nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny.

Szybki zwrot inwestycji

Kombajn kosmetyczny staje się standardem każdego profesjonalnego gabinetu kosmetologicznego. Tak duży wybór usług świadczonych w jednym gabinecie spowoduje, że więcej osób zacznie go odwiedzać. To znacznie zwiększy zysk prowadzenia działalności.

Dobrej klasy gabinet kosmetyczny powinien oferować takie zabiegi jak: peeling kawitacyjny sonoforeza, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, oczyszczanie wodorowe, masaż próżniowy, fale radiowe, liposukcja ultradźwiękowa.

Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie