Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź

Czytaj wiecej...

Kombajny kosmetyczne, Kombajn kosmetyczny producent

Nowoczesna kosmetologia została tak zaprojektowana, aby skutecznie rozwiązać wiele problemów zdrowotnych, osiągnąć doskonałe wyniki, dzięki czemu ciało i twarz człowieka stają się piękniejsze, eleganckie, atrakcyjne.

Urządzenia medyczne wielofunkcyjne (kombajn kosmetyczny) są dziś najpopularniejszym wyposażeniem w nowoczesnych salonach medycyny estetycznej i sposobem na osiągnięcie wyżej wymienionych celów.

Podczas zabiegów kosmetologicznych stosowany jest specjalny sprzęt medyczny Premium polskiego producenta Medika intensywnie oddziałujące na poszczególne części twarzy, ciała i skóry.

Efekty kosmetologiczne są przeprowadzane na różne sposoby i wykorzystywane są źródła korzystnego wpływu sprzętu na problematyczne obszary ciała pacjenta.

Urządzenia medyczne wielofunkcyjne

Planując otworzyć na przykład gabinet kosmetologiczny, oczywiście, można korzystać z doświadczeń podobnych firm w wyposażaniu w urządzenia medyczne wielofunkcyjne do wykonywania różnych zabiegów.

Firma Medika jest producentem i oficjalnym sprzedawcą urządzeń medycznych Premium, która postawiła na wysokiej, jakości komponenty i nowatorskie rozwiązania, co stawia ją w czołówce krajowej i nie tylko.

Urządzenia takie jak kombajny kosmetyczne zawierają wiele możliwości w jednym urządzeniu, w zależności od danego modelu dostępnych jest wiele konfiguracji i aż 10 modułów w 18, 16, 14, 12, 10, 7, 6, 5, 3, 2, unikalnych technologiach. Producent zastosował system modułowy dający kosmetologom swobodny wybór nowej funkcji w dowolnym momencie użytkowania..

Urządzenia medyczne Premium do salonu medycyny estetycznej

Przede wszystkim urządzenia medyczne Premium firmy Medika decydują o wysokiej, jakości usług w każdym salonie i klinice medycyny estetycznej. Na stronie producenta znajduje się szeroki wybór wysokiej jakości i wysoce efektywnych urządzeń medycznych wielofunkcyjnych.

Salony urody wykonując zabiegi za pomocą takiego sprzętu szybko osiągną zwrot poniesionych kosztów, ponieważ płacą za jedno urządzenie z możliwością przeprowadzenia np. 10 procedur kosmetologicznych.

Sprzęt medyczny od polskiego producenta

Kombajn kosmetyczny posiada na przykład analizer skóry gwarantujący poprawną diagnostykę kontrolując poziom jej nawilżenia. Ponadto kosmetolog przy użyciu urządzenia Medika może wykonać takie zabiegi jak:

  • Peeling kawitacyjny wykorzystujący falę ultradźwiękową o częstotliwości 25 kHz, która skierowana na wilgotną skórę powoduje efekt kawitacji. Kosmetolodzy kwalifikują do tej procedury pacjentów, którzy zmagają się ze skórą zanieczyszczoną i trądzikową, posiadający zmiany pigmentacyjne i rozszerzone pory. Ponadto dzięki peelingowi kawitacyjnemu skóra znowu staje się napięta i znikają objawy starzenia się. Urządzenia medyczne Premium wyposażone są w 4 programy zabiegowe: klasyczne oczyszczanie, głębokie oczyszczanie (autorski program dezinkrustacji) a także mikromasaż McT i jonoferezę, czyli wprowadzanie substancji aktywnych.
  • Ultradźwięki, czyli drgania mechaniczne o częstotliwości 20 kHz wykorzystywane do wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Oddziałując na organizm człowieka ultradźwiękami następuje wzrost przepuszczalności błon komórkowych, lepszy metabolizm komórek i usprawnione mikrokrążenie.   
  • Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjną metodą wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Procedura opiera się na zjawisku elektroporacji wzmocnionym działaniem fali ultradźwiękowej. Następuje wzmocnienie transportu składników aktywnych w głąb skóry, lepszy przepływ krwi i limfy.
  • Mikrodermabrazja diamentowa to inaczej mechaniczne złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Stymuluje produkcję elastyny, kolagenu, dzięki czemu po zakończonym zabiegu skóra jest gładsza i bardziej elastyczna.
  • Fale radiowe wytwarzane są przez prąd o wysokiej częstotliwości. Taki zabieg pobudza fibroblasty do odbudowy i tworzenia kolagenu i elastyny, zapewniając efekt zmniejszania zmarszczek, poprawę owalu twarzy, usuwania efektu likwidację obwisłych policzków.
  • Liposukcja ultradźwiękowa ułatwia redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu oraz pozwala na modelowanie ciała. Niweluje otyłość miejscową, cellulit i nadwagę.

   Ponadto przy użyciu tego urządzenia medycznego wielofunkcyjnego kosmetolog może przeprowadzić: dermomasaż, oxybrazję i lipolaser DUO.

Usprawnienia zastosowane w urządzeniach medycznych Premium

Producent urządzeń medycznych Premium wyposażył je w system mikromasażu McT, czyli zastosowanie impulsów elektrycznych o bardzo małym natężeniu, rzędu 10-800 µA co daje możliwość wprowadzanie wszystkich rodzajów ampułek.

Ponadto firma Medika, jako jedyna w Polsce, zastosowała system Vacuum Control, który monitoruje siłę wielkości podciśnienia w trakcie przeprowadzanej procedury z zakresu medycyny estetycznej. Pozwala to na ograniczenie wystąpienia siniaków podczas wykonywanego zabiegu.

Zapobiega to powstawaniu siniaków i wybroczyn. Ultradźwięki zostały wyposażone w dodatkowy parametr taki jak wiek pacjenta. Natomiast przy liposukcji ultradźwiękowej istnieje możliwość ustawienia grubość tkanki tłuszczowej.

Sprzęt medyczny Premium to także system Plug&Play, czyli system jednego kabla, niwelujący nieefektowny wygląd tego sprzętu.

Zwiń

Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie