Sprzęt kosmetyczny BASIC

Kombajny kosmetologiczne BASIC to seria wielofunkcyjnych urządzeń, które w zależności od potrzeb użytkowników zostały pomyślane tak, by dawały najlepsze efekty. Złożyło się na to doświadczenie zespołu projektującego profesjonalne urządzenia kosmetyczne, które bazują na najnowszej wiedzy technologicznej, wprowadzając innowacyjne rozwiązania zgodne z zapotrzebowaniem klientów. Wsłuchiwanie się w oczekiwania to domena marki Medika, która zapewnia pełne wyposażenie salonu kosmetycznego.

Dzięki temu profesjonalny sprzęt kosmetyczny BASIC ma wiele różnych modułów zabiegowych, które można dobrać w taki sposób, aby pacjent w komfortowy i efektywny sposób korzystał z medycyny estetycznej i kosmetologii. Wysokiej jakości komponenty urządzeń i inteligentna praca mikroprocesorów zapewniają bezpieczeństwo oraz pielęgnację skóry twarzy i ciała na najwyższym, profesjonalnym wręcz poziomie. Gwarancją naszego sukcesu są zadowoleni klienci, którzy od lat pracują na naszym sprzęcie kosmetycznym.

Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź

Urządzenia kosmetyczne - kombajny kosmetologiczne BASIC dla wymagających Klientów

Kombajny kosmetologiczne do użytku w klinikach medycyny estetycznej to urządzenia wielofunkcyjne, które są niezbędne do wykonywania zabiegów. Właściciel salonu urody może alternatywnie kupić jeden kombajn zamiast kilku urządzeń jednofunkcyjnych.

Jednocześnie kombajny kosmetyczne nie są gorsze pod względem cech funkcjonalnych, a cena tych urządzeń jest adekwatna do ich, jakości. Nabywając urządzenia medyczne Medika Basic, właściciele salonów rozwiązują również problem posiadania niewielkich powierzchni.

Należy pamiętać, że ten sprzęt koncentruje się na zapewnieniu szerokiego zakresu usług w celu diagnozowania i pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Kombajny kosmetologiczne Basic Medika – korzyści z zakupu dla gabinetu kosmetycznego

Kombajny kosmetologiczne można kupić od polskiego producenta Medika, które oprócz podstawowych, mogą mieć również dodatkowe funkcje do rozwiązywania szeregu zadań terapeutycznych, cena urządzenia z reguły zależy od liczby funkcji i wyposażenia.

Wysokiej, jakości kombajny kosmetyczne Basic wyróżniają się autonomią funkcji. Wybierając do salonu medycyny estetycznej takie urządzenie, właściciel może liczyć na profesjonalne porady menedżerów oraz bezpłatne, certyfikowane szkolenie.

Podnoszenie kwalifikacji i poznanie zasad pracy urządzeń medycznych jest cennym nabytkiem dla każdego kosmetologa, który będzie, na co dzień wykonywał zabiegi z ich użyciem. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat, który potwierdza uprawnienia do pracy na danym urządzeniu.

Kosmetolog uzbrojony w instrukcję obsługi, ankietę zabiegową będzie mógł świadczyć usługi z zakresu kosmetologii sprzętowej. Uczestnicy kursu nie są pozostawiani samo sobie, ponieważ firma Medika zapewnia opiekę poszkoleniową, aby w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z danym zabiegiem można uzyskać wskazówki.

Kosmetyczny sprzęt Basic - kompleksowe wyposażenie salonów kosmetycznych

Kosmetyczne urządzenia medyczne posiadają ekrany dotykowe, ergonomiczne elementy sterujące, wszystko to zapewnia wygodę i jest doceniane przez mistrzów medycyny estetycznej.

Intuicyjny interfejs jest dodatkowym atutem przemawiającym za dobrym wyborem sprzętu. Wielofunkcyjne kombajny kosmetologiczne są drogie i wybór należy potraktować poważnie. Połączenie ceny i jakości musi być odpowiednie, w przypadku urządzeń polskiego producenta nie ma ryzyka zakupienia niesprawnego sprzętu.

Głowice urządzeń medycznych Basic Medika wykonane są w Polsce i producent gwarantuje ich wysoką jakość. Obudowa wykonana jest ze stali malowana proszkowo, dzięki czemu sprzęt będzie służył nieprzerwanie przez wiele lat.

Kombajny kosmetyczne – funkcje sprzętu kosmetycznego, które gwarantują szeroki zakres usług

Nowatorskie rozwiązania i zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło stworzyć kombajny kosmetyczne Basic wyróżniające się wśród innych tego typu urządzeń dobrą, jakością komponentów a także autorskimi projektami. 10 modułów pracuje w wielu innowacyjnych technologiach: 12w1, 11w1, 9w1, 8w1.

Przykładowe usługi, które można wykonać sprzętem kosmetycznym

Nasz kosmetyczny sprzęt gości często w wyposażeniu gabinetu kosmetycznego. Przykładem wysokiej jakości kombajnu kosmetycznego Basic Medika jest model 12w1, który daje możliwość wykonania takich zabiegów kosmetologicznych jak:

Liposukcja ultradźwiękowa zapewnia pacjentom salonów medycyny estetycznej pozbywanie się złogów tłuszczu, redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki. Działanie na skórę promieniowania podczerwonego przyczynia się do zwiększenia temperatury w tkankach.

Pacjent uzyskuje lepszy metabolizm a powstające produkty z przemiany materii wydalane są przez układ krążenia oraz gruczoły potowe. Natomiast ultradźwięki uszkadzają błony komórkowe w ten sposób zmniejszając cellulit. Dla kupującego ważne są dane techniczne urządzenia medycznego to znaczy: 2 głowice (głowica UD - 50 W, głowica IR - 35 W) przy długość fali od 880 nm do 960 nm.

Dermomasaż należy do zabiegów, w których zachodzi oddziaływanie na tkanki podciśnienia oraz stymulacja mechaniczna. Systematyczne wykonywanie takiego zabiegu przeciwdziała powstawaniu zmian obrzękowo – zwłóknieniowo – stwardnieniowych, odpowiadających za cellulit.

Ponadto zapobiega zatrzymywaniu się wody i toksyn w organizmie. Dermomasaż jest odpowiedni do niwelowania obrzęków kończyn dolnych i uczucia ciężkich nóg. Istotne dane techniczne: 2 głowice, moc wyjściowa 60 W i podciśnienie: 0-26 inHg -0,18 do -0,8 bar.

Oxybrazja (tlenowa), czyli złuszczanie naskórka (peeling) następujące wskutek strumienia sprężonego powietrza w połączeniu z solą fizjologiczną. Efektem tego zabiegu jest wyrównanie kolorytu skóry, poprawienie napięcia skóry i jej struktury oraz odświeżenie naskórka.

Peeling jest dobrym sposobem na odmłodzenie i regenerację skóry wrażliwej, naczyniowej, trądzikowej, a także pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny. Zapewnia to ujędrnienie skóry i zmniejszenie (wygładzenie) drobnych zmarszczek. W trakcie zabiegu wykorzystywane jest zimno, które działa wzmacniająco na ściany naczyń krwionośnych i łagodzi zaczerwienioną skórę.

Dane techniczne to: 1 głowica, moc wyjściowa - 400 W, przy ciśnieniu pompy 9 bar i ciśnieniu roboczym 8 bar, infuzja tlenowa. Urządzenie medyczne Basic do oxybrazji posiada nowoczesny system zapewniający regulację dawkowania soli fizjologicznej.

Inne zabiegi, jakie może wykonać kosmetolog za pomocą kombajnu kosmetologicznego Basic Medika to: analiza skóry, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, lipolaser duo. Oferujemy urządzenia kosmetyczne i kombajn kosmetyczny najwyższej jakości, takie jak laser diodowy do gabinetów kosmetycznych i salonów kosmetycznych.

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny i poszukujesz sprzętu kosmetycznego to serdecznie zapraszamy do kontaktu - w naszej ofercie znajdziesz wysoką jakość, niezawodność i szkolenia. Dołącz do grona zadowolonych klientów z naszych produktów.

Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie