Sprawdź możliwości
jakie daje Leasing

Sprawdź

Czytaj wiecej...

Sprzęt kosmetyczny, kombajny kosmetologiczne BASIC

Kombajny kosmetologiczne do użytku w klinikach medycyny estetycznej to urządzenia wielofunkcyjne, które są niezbędne do wykonywania zabiegów. Właściciel salonu urody może alternatywnie kupić jeden kombajn zamiast kilku urządzeń jednofunkcyjnych.

Jednocześnie kombajny kosmetyczne nie są gorsze pod względem cech funkcjonalnych, a cena tych urządzeń jest adekwatna do ich, jakości. Nabywając urządzenia medyczne Medika Basic, właściciele salonów rozwiązują również problem posiadania niewielkich powierzchni.

Należy pamiętać, że ten sprzęt koncentruje się na zapewnieniu szerokiego zakresu usług w celu diagnozowania i pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Kombajny kosmetologiczne Basic Medika – korzyści z zakupu

Kombajny kosmetologiczne można kupić od polskiego producenta Medika, które oprócz podstawowych, mogą mieć również dodatkowe funkcje do rozwiązywania szeregu zadań terapeutycznych, cena urządzenia z reguły zależy od liczby funkcji i wyposażenia.

Wysokiej, jakości kombajny kosmetyczne Basic wyróżniają się autonomią funkcji. Wybierając do salonu medycyny estetycznej takie urządzenie, właściciel może liczyć na profesjonalne porady menedżerów oraz bezpłatne, certyfikowane szkolenie.

Podnoszenie kwalifikacji i poznanie zasad pracy urządzeń medycznych jest cennym nabytkiem dla każdego kosmetologa, który będzie, na co dzień wykonywał zabiegi z ich użyciem. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat, który potwierdza uprawnienia do pracy na danym urządzeniu.

Kosmetolog uzbrojony w instrukcję obsługi, ankietę zabiegową będzie mógł świadczyć usługi z zakresu kosmetologii sprzętowej. Uczestnicy kursu nie są pozostawiani samo sobie, ponieważ firma Medika zapewnia opiekę poszkoleniową, aby w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z danym zabiegiem można uzyskać wskazówki.

Urządzenia medyczne Basic - wyposażenie

Kosmetyczne urządzenia medyczne posiadają ekrany dotykowe, ergonomiczne elementy sterujące, wszystko to zapewnia wygodę i jest doceniane przez mistrzów medycyny estetycznej.

Intuicyjny interfejs jest dodatkowym atutem przemawiającym za dobrym wyborem sprzętu. Wielofunkcyjne kombajny kosmetologiczne są drogie i wybór należy potraktować poważnie. Połączenie ceny i jakości musi być odpowiednie, w przypadku urządzeń polskiego producenta nie ma ryzyka zakupienia niesprawnego sprzętu.

Głowice urządzeń medycznych Basic Medika wykonane są w Polsce i producent gwarantuje ich wysoką jakość. Obudowa wykonana jest ze stali malowana proszkowo, dzięki czemu sprzęt będzie służył nieprzerwanie przez wiele lat.

Kombajny kosmetyczne – funkcje

Nowatorskie rozwiązania i zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło stworzyć kombajny kosmetyczne Basic wyróżniające się wśród innych tego typu urządzeń dobrą, jakością komponentów a także autorskimi projektami. 10 modułów pracuje w wielu innowacyjnych technologiach: 12w1, 11w1, 9w1, 8w1.

Kombajny kosmetologiczne

Przykładem wysokiej, jakości kombajnu kosmetycznego Basic Medika jest model 12w1, który daje możliwość wykonania takich zabiegów kosmetologicznych jak:

Liposukcja ultradźwiękowa zapewnia pacjentom salonów medycyny estetycznej pozbywanie się złogów tłuszczu, redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki. Działanie na skórę promieniowania podczerwonego przyczynia się do zwiększenia temperatury w tkankach.

Pacjent uzyskuje lepszy metabolizm a powstające produkty z przemiany materii wydalane są przez układ krążenia oraz gruczoły potowe. Natomiast ultradźwięki uszkadzają błony komórkowe w ten sposób zmniejszając cellulit. Dla kupującego ważne są dane techniczne urządzenia medycznego to znaczy: 2 głowice (głowica UD - 50 W, głowica IR - 35 W) przy długość fali od 880 nm do 960 nm.

Dermomasaż należy do zabiegów, w których zachodzi oddziaływanie na tkanki podciśnienia oraz stymulacja mechaniczna. Systematyczne wykonywanie takiego zabiegu przeciwdziała powstawaniu zmian obrzękowo – zwłóknieniowo – stwardnieniowych, odpowiadających za cellulit.

Ponadto zapobiega zatrzymywaniu się wody i toksyn w organizmie. Dermomasaż jest odpowiedni do niwelowania obrzęków kończyn dolnych i uczucia ciężkich nóg. Istotne dane techniczne: 2 głowice, moc wyjściowa 60 W i podciśnienie: 0-26 inHg -0,18 do -0,8 bar.

Oxybrazja (tlenowa), czyli złuszczanie naskórka (peeling) następujące wskutek strumienia sprężonego powietrza w połączeniu z solą fizjologiczną. Efektem tego zabiegu jest wyrównanie kolorytu skóry, poprawienie napięcia skóry i jej struktury oraz odświeżenie naskórka.

Peeling jest dobrym sposobem na odmłodzenie i regenerację skóry wrażliwej, naczyniowej, trądzikowej, a także pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny. Zapewnia to ujędrnienie skóry i zmniejszenie (wygładzenie) drobnych zmarszczek. W trakcie zabiegu wykorzystywane jest zimno, które działa wzmacniająco na ściany naczyń krwionośnych i łagodzi zaczerwienioną skórę.

Dane techniczne to: 1 głowica, moc wyjściowa - 400 W, przy ciśnieniu pompy 9 bar i ciśnieniu roboczym 8 bar, infuzja tlenowa. Urządzenie medyczne Basic do oxybrazji posiada nowoczesny system zapewniający regulację dawkowania soli fizjologicznej.

Inne zabiegi, jakie może wykonać kosmetolog za pomocą kombajnu kosmetologicznego Basic Medika to: analiza skóry, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, lipolaser duo. Oferujemy urządzenia kosmetyczne i kombajn kosmetyczny najwyższej jakości, takie jak laser diodowy do gabinetów kosmetycznych i salonów kosmetycznych.

Zwiń

Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie