Karboksyterapia pod oczy, Redukcja cieni - urządzenia

Przełomowa w medycynie estetycznej karboksyterapia, więc leczenie tzw. "cudownym gazem" - dwutlenkiem węgla. Zamiarem leczenia jest spowodowanie ogromnego dotlenienia i naprawy mikrokrążenia oraz odżywienia stref poddanych leczeniu, co skutkuje silną regeneracją, ujędrnieniem, natomiast również podwyższeniem sprężystości oraz natężenia tkanek.

Karboksyterapia wypełnia CO2(dwutlenkiem węgla)  (zobacz karboksyterapia urządzenia lub pozostałe kombajny kosmetyczne)powierzchnie tuż pod przestrzenią skóry, poprzez co system interpretuje to jako niedobór tlenu oraz odpowiada podwyższeniem ruchu krwi oraz elementów rozwoju. Zabieg tenże jest uważany za zwrot w medycynie estetycznej, ponieważ dzięki niemu można wyeliminować wszystkie wady ciała oraz uzyskać upragnioną figurę. Lecz karboksyterapię wykorzystuje się również w celach medycznych, w wypadku długotrwałej niewydolności żylnej, schorzeń krążenia, objawu Raynauda (napadowego skurczu arterii), owrzodzenia

Karboksyterapia: narzędzie

Do zrobienia zabiegu karboksyterapii stosuje się profesjonalny aparat zaopatrzony w igłę, poprzez jaką dwutlenek węgla podaje się pod skórę. Narzędzie automatycznie monitoruje parametry połączone z przepływem gazu poprzez igłę. Samo kłucie skóry może wiązać się z małym dyskomfortem i odczuciem podskórnego parcia gazu na tkanki. Czas trwania zabiegu jest zależny od przestrzeni, nad jaką przeprowadzana jest operacja, natomiast również od miejsca kłucia.

Karboksyterapia na worki oraz cienie pod oczami


Zabieg pozwoli w parę chwil zredukować ciemne obwódki w strefach oczu, ożywić spojrzenie oraz nadać twarzy młodszego, bardziej świeżego wyglądu. Jednakże jak to się dzieje? Cienie pod oczami zazwyczaj są wywołane małą cyrkulacją krwi w tymże zakresie, natomiast podstawą worków niejednokrotnie są obrzęki. Działanie dwutlenku węgla wywołuje ogromne poszerzenie naczyń krwionośnych i pobudza tworzenie się nowych. Dzięki temu w zakresie poddanym kuracji, podnosi się przepływ krwi i przewóz treści wzmacniających oraz tlenu. Ponadto pobudzana jest produkcja kolagenu, dzięki czemu polepsza się generalna kondycja skóry.

Nasze przykładowe produkty:

Jak funkcjonuje zabieg karboksyterapii?

Karboksyterapia (infuzja CO2) przy wykorzystaniu medycznego dwutlenku węgla wywołuje podniesienie ruchu tlenu, krwi i elementów wzmacniających do oczekiwanego obszaru. Dokładna aplikacja dwutlenku węgla (CO2) przyczynia się do wykształcenia kwasu węglowego. Ma to istotne znaczenie dla efektywności zabiegu, ponieważ hemoglobina chętnie oddaje cząstki tlenu w „kwaśnych miejscach”. Dzięki temu teren poddany karboksyterapii staje się dotleniony i znacznie lepiej odżywiony.

Przebieg karboksyterapii

Wrażliwsze pacjentki mogą nie polubić się z przebiegiem karboksyterapii. Choć nie jest niezwykle bolesny, to delikatne kanaliki zauważalne pod przestrzenią skóry, wyznaczające drogę poruszania się gazu mogą spowodować co najmniej zdziwienie. Osoba prowadząca zabieg wprowadza delikatną igłą pod skórę dwutlenek węgla. Profesjonalny system, z jakim związana jest igła kontroluje zarówno temperaturę, jak również ilość gazu.

Wraz ze zwiększaniem ilości gazu oraz szybkości ruchu pacjentka odczuwa jeszcze większy nacisk oraz wrażenie “pompowania” pod skórą. Karboksyterapia nie jest zabiegiem niezwykle nieprzyjemnym – najmniej miłym uczuciem jest dostarczanie igły pod skórę, porównywalne do poczucia zastrzyku.


Czemu karboksyterapia jest taka efektywna?

Szereg przebiegów prawidłowych występujących w systemie po wejściu śródskórnie dwutlenku węgla, jaki jest zwykle będącym gazem w każdej jednostce żywej. Podczas iniekcji rośnie natężenie CO2 co odbierane jest poprzez system jako „niedotlenienie”, oraz nieświadomie dochodzi do szybkiej aktywacji elementów wzrostów. W efekcie stymulacji czynnika rozwoju naczyń – VEGF (śródbłonka naczyniowego), dochodzi do wykształcenia budów nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie jest odbudowane.


Czy tenże zabieg jest dla każdego?

Karboksyterapia robiona jest rzeczywiście błyskawicznie. Nie wiąże się również z żadnymi przypadłościami bólowymi. Równocześnie pozwoli uzyskać rzeczywiście doskonałe efekty. CO2 jaki wprowadza się pod skórę, polepsza jej miękkość, zmniejsza zmarszczki, wygładza, usuwa cellulit i zmniejsza rozstępy. Metoda okazuje się być efektywna też wówczas, gdy borykamy się z kłopotem wypadających włosów. Nie może być jednakże wykorzystywana u wszystkich. Jeżeli chodzi o niedoskonałości wokół oczu to za jej pomocą można pozbyć się cieni pod oczami. Jeżeli pragniemy usunąć worki pod oczami karboksyterapia również sprawdzi się znakomicie. Powoduje zwiększenie przepływu krwi i co się z tym wiąże składników odżywczych do leczonego obszaru.


Wskazania po zabiegu

Od razu możesz powrócić do normalnej pracy. Tuż po seansie nie należy trzeć w skórę żadnych kosmetyków ani maści, korzystać z sauny lub pływalni. Poprzez kolejne dni smaruj poddawaną zabiegowi skórę maścią z arniką, jaka przyspieszy zmniejszanie się siniaczków.


Odmładzający rezultat karboksyterapii

Dwutlenek węgla jest nieustannie obecny w naszym systemie. CO2 podany podskórnie pobudza obieg krwi oraz pobudza skórę do produkcji kolejnego kolagenu, dzięki czemu funkcjonuje odmładzająco na skórę twarzy bądź ciała. Zaraz po 1-szym zabiegu na twarz dostrzeżesz rozświetlenie skóry, rozwój jej natlenienia, natomiast również większą sprężystość, ponieważ w efekcie funkcjonowania karboskyterapii niezwłocznie pojawiają się treści wzmacniające oraz tlen natomiast ponadto elementy wzrostu, jakie wędrują z głębokich powierzchni skóry.

Zabieg tenże jest uważany za przełom w medycynie estetycznej, ponieważ dzięki niemu można wyeliminować wszystkie niedoskonałości ciała oraz uzyskać upragnioną figurę. Lecz karboksyterapię wykorzystuje się również w celach medycznych, w wypadku długotrwałej niewydolności żylnej, schorzeń krążenia, objawu Raynauda (napadowego skurczu tętnic), owrzodzenia.

Chcesz usunąć cienie pod oczami? Nic nie denerwuje Cię tak jak worki pod oczami? Zabieg karboksyterapii pomoże uporać się z tymi niedoskonałościami wokół oczu. Należy jednak pamiętać, że aby ten efekt osiągnąć powinien być on przeprowadzony przez kompetentne w tym zakresie osoby oraz przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Warto wybierać urządzenia, dzięki którym będzie można przeprowadzić ten oraz szereg innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Poprawi się nie tylko wygląd skóry wokół oczu, ale też jej ogólna kondycja. Skóra będzie po prostu wyglądać młodziej. Denerwują Cię cienie i worki oraz inne niedoskonałości w okolicach oczu? Ten zabieg jest dla Ciebie. Stymuluje syntezę  kolagenu i elastyny, dzięki temu nowy blask zyska nawet skóra pod oczami.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na czym dokładnie polega zabieg karboksyterapii lub inne zabiegi pomagające pozbyć się cieni pod oczami, a może masz jakieś pytania dotyczące oferty - zapraszamy do kontaktu. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe jak numery telefonów, czy adres e-mail można znaleźć na naszej stronie. Nasi pracownicy służą pomocą.

Wybierz najwyższej klasy urządzenia medyczne od polskiego producenta. Zaufaj profesjonalistom. Zyskaj zadowolenie i zaufanie pacjentów. Zapraszamy

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie