Urządzenia medyczne, kosmetyczne

Zobacz urządzenia kosmetyczne i medyczne naszej produkcji.

Dążenie do piękna jest naturalne. Zawsze ludzie chcieli wyglądać tak atrakcyjnie i młodo, jak to tylko możliwe. Aby być pięknym, nie trzeba mieć rysów twarzy, które ściśle odpowiadają klasycznym kanonom. Dzisiaj jest to sprzęt kosmetyczny, który może najmocniej wpłynąć na wygląd, nie jest jednak głównym narzędziem w walce o piękno, ale wręcz przeciwnie, doskonale łączy się z prawie wszystkimi nowoczesnymi metodami w kosmetologii. Urządzenia medyczne dają możliwość usunięcia blizn potrądzikowych, przebarwień, zmian naczyniowych, zastojów limfatycznych itd.

Zalety urządzeń medycznych Medika

  • Bezpieczeństwo
  • Głębokość ekspozycji
  • Skuteczność
  • Szybkość osiągania wyników
  • Bezbolesność.

    Dziś wspaniały wygląd każdej osoby to nie tylko kwestia urody lub atrakcyjności. Nowy czas dyktuje własne zasady, a dobry wygląd oznacza bycie nowoczesnym, modnym i stylowym. Dlatego wielu szuka sposobu na pozostanie młodym przez długi czas. Sprzęt do kosmetologii będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy są rozczarowani produktami nawet najbardziej znanych marek kosmetycznych i są przekonani o nieskuteczności zabiegów. Urządzenia kosmetologiczne Medika mają bardzo delikatne podejście, dzięki czemu zabiegi nie powodują dyskomfortu i dają możliwość indywidualnego wyboru parametrów zabiegów, a także specjalnych preparatów, biorąc pod uwagę wiek i cechy osobiste pacjenta.

Nasze przykładowe produkty:

Zadania urządzeń medycznych - sprzęt medyczny, na którym można polegać

    Urządzenia medyczne do przeprowadzania zabiegów kosmetologicznych są jednymi z najprężniej rozwijających się obszarów świadczenia usług. Szybko rozwiązują wiele problemów: pozwalają poprawić sylwetkę, zapewnić odpowiednią pielęgnację skóry, podkreślić atrakcyjny wygląd. Nowoczesny sprzęt jest stale udoskonalany, producent stara się produkować bardziej zaawansowane technologicznie modele, wyposażając je w dodatkowe funkcje. Wszystkie urządzenia medyczne Medika charakteryzują się potwierdzoną klinicznie efektywnością, bezpieczeństwem, zgodnością z międzynarodowymi standardami, jakości, dostępnością certyfikatów medycznych i niezawodnością.

    Oprócz sprzętu na liście produktów można znaleźć preparaty do kosmetologii sprzętowej. Są niezbędne do niezawodnego i wydajnego działania sprzętu. Medika organizuje szkolenia z zakresu kosmetologii sprzętowej, które odbywają się pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Zakupione urządzenia zapewnią wygodne zabiegi, a także dają salonowi medycyny estetycznej możliwość stania się liderem wśród podobnych firm.

Co wyróżnia urządzenia medyczne Medika?

   Urządzenia medyczne Medika wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkowym wyglądem, który nadaje każdemu pomieszczeniu wyjątkowy urok. Wytrzymała obudowa tych produktów wykonana z odpornego na plamy, antybakteryjnego materiału Corian. Jednocześnie wszystkie urządzenia są w pełni produkowane w Polsce, przy użyciu polskich części.

   Jako producent urządzeń medycznych najwyższej jakości, firma nie tylko dokładnie bada wygląd urządzenia, ale przede wszystkim dba o jego funkcjonalność. Wiele wprowadzonych innowacyjnych rozwiązań pozwala poczuć efekt już po pierwszym zabiegu. Wielofunkcyjne urządzenia posiadają wiele możliwości wykorzystania, dając możliwość dowolnej konfiguracji i technologii.

Możliwość dostosowania parametrów

   Przykładem profesjonalnych urządzeń medycznych są kombajny kosmetyczne pozwalające kosmetologowi wybrać funkcje, które są optymalne do danego zabiegu i ustawić parametry odpowiednie dla danego pacjenta. Tak wszechstronny sprzęt oferuje możliwość wykonania wielu zabiegów w tym: analiza skóry, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż, oxybrazja, lipolaser DUO. Kombajn, który łączy wszystkie funkcje, jest ekonomicznym rozwiązaniem i zajmuje minimum miejsca w salonie medycyny estetycznej.

Dla jakiej skóry przeznaczone są zabiegi z wykorzystaniem naszego sprzętu kosmetycznego?

   Wymienione zabiegi są cenione przez pacjentów i przeznaczone do skóry zanieczyszczonej, trądzikowej i z wyraźnymi przebarwieniami. Osoby borykające się z łojotokiem i rozszerzonymi porami skóry a także z nieefektownymi zaskórnikami mogą pozbyć się problemu i cieszyć się piękną skórą. Nadmiernie zrogowaciały naskórek i uszkodzenia posłoneczne są niwelowane pozostawiając skórę gładką z wyrównaną kolorystyką.

Natomiast skóra zmęczona i niedotleniona odzyskuje blask i piękno. Takie niedoskonałości skóry jak cellulit, rozstępy, nadmierna i nierówna tkanka tłuszczowa są szybko usuwane, znika "skórka pomarańczowa" a sylwetka jest wymodelowana. Dzięki zastosowaniu zabiegów z wykorzystaniem urządzeń medycznych zastoje limfatyczne i uczucie ciężkich nóg są tylko wspomnieniem a pacjent odczuwa większą witalność i lepsze zdrowie.

Systemy wykorzystywane w urządzeniach medycznych

   Urządzenia medyczne Medika wykorzystują najbardziej innowacyjne rozwiązania, takie jak Cellular Nutri System, mikromasaż McT, Vaccum.

  • System mikromasażu McT - moduł został rozszerzony o wprowadzenie mikroprądów McT (są to impulsy elektryczne o bardzo niskim natężeniu: 10-800 µA), stwarza to możliwość wprowadzanie kompletu ampułek: wodnych, wodno-żelowych, mieszanych, peptydów oraz ampułek tłuszczowych.
  • Nowatorski system Vacuum Control monitoruje siłę wielkości podciśnienia w czasie przeprowadzanego zabiegu. Chroni pacjenta przed ewentualnym powstawaniem wybroczyn lub uszkodzeń mechanicznych skóry.
  • Autorski program zabiegowy mezoterapii bezigłowej Cellular Nutri System będący zestawem parametrów zabiegowych dopasowanych indywidualnie względem wieku a także programu do wyboru: pielęgnacja oka, przebarwienia, nawilżanie, anti age, trądzik pospolity i różowaty, nadmierne wypadanie włosów, zmniejszenie bólu.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie