Sprzęt do dezynfekcji powietrza, Sterylizatory UV-C

W dzisiejszym artykule powiemy sobie o sterylizatorze tunelowym. Nazwa co prawda nie powie nam wiele i pierwsze skojarzenie może się narzucać ze zwierzętami, aczkolwiek ono totalnie błędne. Dzięki poniższemu tekstowi, w którym powiemy sobie o sprzęcie do dezynfekcji dowiecie się o wiele więcej niż wie przeciętny człowiek na jego temat. 

Wierzymy, że przekonamy was do tej aparatury i jeżeli nie skusimy was od razu do zakupu, to jednak będziecie mieli na uwadze, że to bardzo pożyteczny sprzęt chroniący nasze zdrowie. Zapraszamy!

Co czego służy sterylizator powietrza?

Jeżeli miałeś kiedyś to czynienia z oczyszczaczem powietrza, to zdajesz sobie sprawę, że jest to urządzenie, które wpływa na jakość naszego powietrza.  Sterylizator tunelowy jest sprzętem, którego głównym założeniem jest oczyszczanie powietrza za pomocą energooszczędnych lamp. Jest to już pierwszy czynnik będący jego zaletą. W dzisiejszych niepewnych czasach mówimy, że każdy grosz się liczy, a więc jak już zakupiliśmy takie urządzenie to nie po to, by zużywało masę energii, której efekty zobaczymy na naszych rachunkach za prąd. 

Czynnik ekonomiczny jest tutaj nie do przecenia, gdyż lampy powinny powinny być nie tylko energooszczędne, ale również wydajne i ciche i takie zazwyczaj też są.

Sterylizator powietrza MediClen jest przeznaczony do walki z drobnoustrojami, które są wszechobecne w naszych pomieszczeniach. Bezpieczeństwo i zdrowie są ważnymi czynnikami, dla których żyjemy i często nie zdajemy sobie sprawę jak powietrze w naszym domu czy mieszkaniu przeszkadza nam w odpowiednim funkcjonowaniu.

Dzięki naszemu urządzeniu aż 99% drobnoustrojów zostaje zlikwidowanych.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że coraz częściej nosimy maseczki i używamy żeli dezynfekujących.

Pamiętajmy też, że okres zimowy to czas, w którym normy smogu zostają przekraczane o nawet kilkaset procent i warto zadbać o to, by nasze mieszkania były wolne od tego typu trucizn powodujących m.in. nowotwory. 

Gdzie stosować taki sterylizator?

Poza wspomnianymi przez nas pomieszczeniami domowymi, warto go stosować praktycznie wszędzie. Jeżeli prowadzisz gabinet kosmetyczny, to na pewno stosowanie takiego rozwiązania sprawi, że klienci będą się czuć o wiele lepiej u Ciebie, co może mieć wpływ na to, że będą chętniej przychodzić.

Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie go w pomieszczeniach biurowych. Ciężkie powietrze nie wpływa najlepiej na nasze skupienie. Warto więc zainstalować takie urządzenie, które sprawi, że wydajność pracowników wzrośnie i nie będą tak bardzo podatni na drobnoustroje, które szczególnie w okresach jesiennych i zimowych "lubią" wyeliminować pracowników na L4.

Sterylizatory powietrza MediClean

Poza tym jest to rozwiązanie, które powinno być coraz częściej stosowane w placówkach medycznych, gdzie aż roi się od chorób różnego rodzaju. Z reguły przebywa w nich mnóstwo osób rozsiewających lekkie wirusy, a taki sterylizator zdecydowanie sobie z nimi poradzi.

Jest to rozwiązanie, które warto wypróbować wszędzie i sprawia że nie chorujemy tak często i nasze organizmy są silniejsze. Na chwilę obecną często stosowane są nawilżacze powietrza, które jednak nie oczyszczają powietrza w taki sposób jak sterylizator MediClen i nie charakteryzuje ich takie działanie jak naszych produktów.

Jaka w nich została zastosowana technologia? 

W sterylizatorach MediClen zostały zainstalowane energoszczędne i wydajne lampy polskiej produkcji. Przede wszystkim zastosowaliśmy filtry węglowe, które oczyszczają powietrze z m.in. substancji chemicznych, środków ochrony roślin, z farb bądź klejów, odorów po oczyszczaniu ścieków, hodowli zwierząt, czy składowiska odpadów.

Dzięki lampom UV-C zastosowanym w sterylizatorach marki Medika promieniowanie niszczy drobnoustroje. Co ważne, lampy nie emitują ozonu będącego szkodliwym składnikiem dla naszego organizmu dzięki czemu możemy swobodnie przebywać w pomieszczeniu. 

Profesjonalne urządzenie do dezynfekcji gabinetu, domu i zakładu pracy

Sterylizator został stworzony z bardzo lekkich materiałów, a przede wszystkim dzięki swoim wymiarom (4x15x63cm) nie zajmuje wiele miejsca

Nie czekaj i zacznij chronić swoją rodzinę już dziś. Wróg nie zawsze czyha na zewnątrz, ale również pojawia się wewnątrz i spraw, by nie przeniknął do waszych organizmów. Możecie się cieszyć obecnością w waszych domach, w których z racji okresu będziecie częściej przebywać.

Produkty marki Medika to najwyższa jakość technologii, jak i bardzo indywidualne podejście do klienta. Charakteryzuje nas rzetelność i zaufało nam już tysiące Polaków, jak i klientów spoza naszego kraju. O jakości produktów niech świadczy fakt, że marka Medika była wielokrotnie nagradzana m.in. Laurem Konsumenta Grand Prix, Polska Jakość czy też CosmoProf Trends. Zachęcamy do kontaktu!

Mogłeś nas znaleźć szukając: urządzenie do dezynfekcji rąk, płyn do dezynfekcji, plików cookies, danych osobowych, e mail. Znajdziesz u nas urządzenia do dezynfekcji Twojego otoczenia na rynku. Wyposażenie stosowane do dezynfekcji, takie jak sterylizatory do dezynfekcji można nabyć u nas na kredyt, leasing czy pożyczkę medyczną.

Nasz Doradca Finansowy zaproponuje Państwu dogodne formy finansowania urządzeń do dezynfekcji i innych kombajnów kosmetycznych, czy sprzętu kosmetycznego. Nasza oferta urządzeń do dezynfekcji skierowana jest zarówno do nowych firm, które chcą oferować usługi kosmetyczne najwyższej jakości ale i już istniejących gabinetów kosmetycznych czy fryzjerskich. Sprzęt kosmetyczny, jak u wyposażenie do dezynfekcji powietrza to must have w obecnych czasach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz przedstawiciel z przyjemnością przedstawi Państwu korzystną ofertę zakupu sprzętu. Czekamy na Państwa pytania ofertowe mailowo i telefonicznie.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie