Laser Medyczny w medycynie estetycznej

Lasery medyczne

Medika jest prężnie rozwijająca się firmą oferującą najwyższej jakości urządzenia dedykowane kosmetologom oraz lekarzom medycyny estetycznej. Wykorzystuje najnowsze technologie, mające za zadanie sprostać oczekiwaniom klientów. Mottem firmy jest pomoc i satysfakcja klientów, aby mogli poczuć się pięknie i żyć pełnią życia. W swojej ofercie mają zarówno lasery diodowe do trwałego usuwania owłosienia, zamykania naczynek jak również lasery odchudzające, mające na celu rozbicie tkanki tłuszczowej.

Lipolaser Duo

Lipolaser duo jest dedykowany przede wszystkim osobom, które chciałyby zredukować parę centymetrów w obwodzie. Urządzenie zostało wyprodukowane w Polsce i posiada innowacyjny system polegający na nowatorskim połączeniu wiązki laserowej 650nm oraz podczerwieni 940nm. Dzięki nim kanały metaboliczne są pobudzane, co prowadzi do ich naturalnej biostymulacji.

Promieniowanie laserowe, które przenika przez skórę uwalnia naturalną reakcję chemiczną, która powoduje rozbicie się trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Następnie te produkty zostają przekazane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane, czyli usuwane naturalna drogą z organizmu. Lipolaser Duo pozwoli na wymodelowanie sylwetki, zredukowanie tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. 

Nowoczesny wygląd urządzenia doda salonowi uroku. Obudowa z Corianu jest trwała i łatwa w czyszczeniu oraz konserwacji, dzięki czemu nie sprawi dużo problemów. Lipo laser posiada również gotowe programy zabiegowe, podzielone na partie ciała (brzuch, uda, ramiona, pośladki), płeć oraz rozmiar problemu (mini, midi, maxi ), który występuje u klienta.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy łatwo dostosować parametry pod indywidualny problem pacjenta. Zakup urządzenia u producenta, to najlepszy i najtańszy wybór, szybkie serwisowanie oraz bezpośredni kontakt. Gwarancja obejmuje 30 miesięcy od zakupu.

Nasze przykładowe produkty:

Trio Laser SLD 755nm + 808nm + 1064nm

Laser diodowy Trio Laser został stworzony z myślą o klientach, którzy chcieliby trwale usunąć owłosienie. Tradycyjne formy depilacji takie jak maszynką jednorazową są bardzo czasochłonne. Firma Medika zaprojektowała laser tak, aby uciążliwe włoski przestały być już problemem. Posiada 3 rodzaje długości fali. Najbardziej popularną jest 808nm, która występuje w większości urządzeń do laserowej depilacji.

Druga z trzech występujących fal - 755nm reaguje nawet na małą zawartość melaniny, więc będzie odpowiednia dla osób, które mają jaśniejsze włoski. Ostatnia zaś z fal 1064nm przenika do najgłębiej położonych mieszków włosowych.

Celem tej fali są naczynia włosowate, które otaczają mieszek włosowy, a nie sama melanina w nim zawarta. Cały proces nie powoduje uszkodzenia skóry. Światło lasera niszczy naczynia włosowate, które odżywiają cebulkę włosa. Nieodżywiona obumiera i nie odrasta. 

Urządzenie Trio Laser zostało zaprojektowane z automatycznym systemem chłodzenia, dzięki czemu zabieg przebiega praktycznie bezboleśnie dla większego komfortu klienta, z wyjątkiem partii, które posiadają cieńszą i delikatniejszą skórę (pachy, bikini). Gotowe programy zabiegowe podzielone na części ciała (twarz, pachy, ciało, bikini, ręce, nogi) ułatwiają użytkowanie kosmetologom oraz pracownikom medycyny estetycznej. Maszyna została wyprodukowana w Polsce. Gwarancja obejmuje 30 miesięcy od zakupu oraz szybkie serwisowanie.

lasery do depilacji

Laser diodowy 808nm

Laser diodowy o długości fal 808nm jest najbardziej powszechnym na rynku urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia. Głównie dedykowany jest osobom z ciemniejszym włosem. U takich klientów zawartość melaniny jest znacznie większa niż u osób z jasnym włosem. Urządzenie posiada najnowocześniejszy system chłodzenia, dzięki czemu cały proces usuwania owłosienia przebiega praktycznie bezboleśnie.

Bardziej narażone na podrażnienia i ból są okolice, gdzie występuje cienka warstwa skóry (pachy, bikini). Światło lasera diodowego pozwala przenikać do włosków i trwale je usuwać w fazie anagenu (faza wzrostu), dlatego zabieg depilacji ponawia się kilka razy do 4-8 tygodni, aby uzyskać trwały i zadowalający efekt.

Producent urządzenia oferuje gwarancję na 30 miesięcy, stały kontakt oraz szybkie serwisowanie. Urządzenie posiada pełną regulację parametrów dzięki czemu, możemy je dostosować indywidualnie do potrzeb klienta. Posiada również certyfikat LGA i certyfikat GREENGUARD Certified.

lasery diodowe

Laser V-Light

Laser V-Light jest jednym z ogromnych osiągnięć technologicznych ostatnich lat. Urządzenie zostało stworzone do zamykania naczynek. Wiele osób ma problem z cerą naczyniową. Niestety, ale nie wszystkie gabinety kosmetologii oferują swoje usługi zamknięcia naczynek. Jest to jedna z najbardziej problematycznych cer, które potrzebują specjalnej pielęgnacji. Gabinety medycyny estetycznej stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz wiedzę na temat rozszerzonych naczynek, by sprostać wymaganiom jakie stawiają im klientki.

Rozszerzone naczynka są to teleangiektazje, które potocznie nazywane są pajączkami. Charakteryzują się rozszerzeniem drobnych naczynek krwionośnych bezpośrednio pod skórą tworząc małą pajęczynkę. W zależności od objętych naczyń przybierają inną barwę. Zajęte naczynia tętnicze przyjmą barwę czerwoną, natomiast naczynia żylne barwę sinoniebieską. Teleangiektazje są pierwotne lub wtórne.

Pierwotne dotyczą wrodzonych patologii skóry lub narządów wewnętrznych, natomiast nabyta jest efektem schorzeń skóry, chorób ogólnoustrojowych, stosowania leków lub czynników zewnętrznych.

Laser V-Light wykorzystuje wiązkę o długości światła 810 nm. Jest to długość fali w przypadku zamykania naczynek. Urządzenie jest przyjemne w użytkowaniu. Charakteryzuje się bardzo szybkim przebiegiem zabiegu. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Urządzenie zostało wyprodukowane w Polsce i posiada certyfikat LGA i certyfikat GREENGUARD Certified. Posiada pełną regulację oraz 3 tryby pracy- tryb ciągły, impuls pojedynczy i impuls powtarzalny. Gwarancja obejmuje 30 miesięcy od daty zakupu. Mogłeś nas znaleźć szukając: lasery medyczne, laser frakcyjny co2, laser frakcyjny do usuwania owłosienia.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie