Peeling kawitacyjny urządzenia, polska firma

Obecnie w salonach kosmetycznych jest dostępnych bardzo wiele rodzajów różnorodnych zabiegów. Jednym z nich są zabiegi pielęgnacyjne głównie twarzy. Coraz więcej klientów korzysta z nich, ponieważ przynoszą zadowalające i widoczne efekty.

Peeling kawitacyjny - czym jest?

Peeling kawitacyjny jest popularnie nazywany kawitacją. To niezwykle dogłębny sposób na oczyszczenie skóry. Działa na głębokie warstwy naskórka poprzez złuszczanie go, ale mimo wszystko jest to delikatny zabieg. Sekret tkwi w zjawisku fizycznym, które polega na zamianie substancji ciekłej w gaz.

Dzięki temu procesowi powstają mikrobąbelki. Ich zadaniem jest odklejenie martwego naskórka. Należy pamiętać, iż skórę przez przeprowadzeniem zabiegu trzeba zwilżyć wodą albo tonikiem. Peeling kawitacyjny można wykonać nie tylko na twarz, ale również szyję oraz dekolt.

Ten zabieg pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka, a przy okazji odsłonienie nowego. Efekty można dostrzec praktycznie natychmiast.

Peeling kawitacyjny stosuje się też w celu zwiększenia wchłanialności produktów kosmetycznych jak np. serum albo kremy. Uznaje się go za alternatywny sposób do manualnego peelingu. Podczas kawitacji usuwa się resztki makijażu, zalegające na skórze bakterie oraz zrogowaciały naskórek.

Ten sposób oczyszczania skóry jednoznacznie można uznać za kompleksowy. Ponadto kawitacja przeciwdziała również namnażaniu się grzybów i bakterii.

Warto zwrócić także uwagę na to, iż peeling kawitacyjny wpływa na krążenie krwi w tych obszarach, które poddaje się działaniu kawitacyjnemu, dotlenia skórę i przywraca też jej sprężystość.

Ten zabieg można przeprowadzić nie tylko w gabinecie kosmetycznym, ale też w domowym zaciszu. Wystarczy tylko wiedzieć, jakie urządzenie będzie do tego najbardziej odpowiednie.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego jest przeznaczone do oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków. Nawet w domowym zaciszu można wykonać ten zabieg w bezbolesny.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego poprzez wykorzystanie ultradźwięków, złuszcza, odświeża i regeneruje skórę. Przy okazji poprawia także jej koloryt i ułatwia wchłanianie się kosmetyków oraz stymuluje produkcję kolagenu. Ten typ urządzenia stosuje się do usuwania przebarwień oraz zanieczyszczeń i poprawy struktury blizn, wspierając też leczenie trądziku.

Obecnie na rynku można wybierać spośród wielu oferowanych urządzeń przeznaczonych do wykonywania peelingu kawitacyjnego, Różnią się one przede wszystkim ceną, mocą i funkcjonalnością.

Dodatkowo są one dostępne w wersji podstawowej i rozbudowanej, dzięki czemu można wykonywać także inne zabiegi kosmetyczne. Zapewne każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie, co spełni oczekiwania danego klienta.

Peeling kawitacyjny

Każda skóra, niezależnie od typu, rodzaju czy też wieku, prędzej czy później wymaga złuszczenia w zalecanych odstępach czasowych. Niezwykle istotne jest to, że peeling kawitacyjny jest zalecany dla każdej cery!

Osoby zmagające się z tłustą skórą, zaskórnikami, trądzikiem albo błyszczeniem się powinny zdecydować się na ten zabieg. Efektem jest uzyskanie szeregu korzyści. Stan takiej skóry można szybko i łatwo poprawić.

Sprzęt kosmetyczny polskiego producenta - najwyższa jakość

Nawet sucha skóra, która jest pozbawiona kolorytu, blasku i jest szara, idealnie może skorzystać na tego typu peelingu. Już po wykonaniu pierwszego zabiegu można dostrzec, iż skóra nabrała koloru i jednocześnie wygląda na znacznie bardziej wypoczętą. Peeling kawitacyjny, który jest stosowany na skórze będącej skłonną do przebarwień jest również zalecany do regularnego wykonywania.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać o systematyczności przeprowadzanej kawitacji. Dolegliwości skórne nie powstają nagle, zatem tak szybko też nie można się ich pozbyć. Trzeba być bardzo cierpliwym zwłaszcza w przypadku problematycznej cery.

Efekty mimo wszystko pojawią się. Zabieg jest bezbolesny niezależnie od typu skóry, na którym zastosuje się go. Im lepsza jest kondycja cery, tym lepiej każdy w niej czuje się.

Peeling kawitacyjny - zalety

Peeling kawitacyjny ma wiele ważnych zalet, spośród których można wskazać m.in. na:

  • ujędrnienie skóry,
  • oczyszczenie skóry,
  • redukcja opuchlizny,
  • przygotowanie skóry do dalszych zabiegów,
  • spłycenie blizn,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • odświeżenie skóry,
  • przyspieszenie mikrokrążenia.

Firma Medika oferuje wyposażenie kosmetyczne najwyższej jakości. Fachowe doradztwo w zakupie i atrakcyjne ceny oraz dogodne formy finansowania sprzętu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez e-mail lub formularz na naszej stronie. Doradca przedstawi Państwu dogodną formę finansowania i zaproponuje korzystny sprzęt, który spełni Wasze oczekiwania.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie