Sprzęt Kosmetologiczny Medika

    Sprzęt kosmetologiczny jest używany w salonach medycyny estetycznej. Urządzenia z jedną funkcją lub kombinacjami wielofunkcyjnymi są z powodzeniem stosowane w programach do pielęgnacji skóry twarzy i programach korekcji sylwetki. Specjalistyczny sprzęt pozwala wykonywać zabiegi w jak najkrótszym czasie, zapewniając jednocześnie wysoką, jakość pracy. Różne modele, od najprostszych do najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń opartych na laserze i innych technologiach, pozwalają zaoferować klientom salonu najwyższy poziom usług i w pełni zaspokoić życzenia każdego odwiedzającego salon.

Sprzęt kosmetologiczny do salonu medycyny estetycznej

    Procedury wykorzystujące techniki sprzętowe są bardzo poszukiwane przez klientów i są jedną z głównych pozycji dochodu salonu urody. Kosmetolodzy wolą łączyć metody kosmetologii sprzętowej z innymi rodzajami zabiegów kosmetycznych, co pozwala uzyskać wyraźny, trwały i pozytywny wynik. Wyposażenie salonów w specjalistyczny sprzęt kosmetyczny jest koniecznością podyktowaną współczesnymi trendami w profesjonalnej kosmetologii, aby skorygować niedoskonałości estetyczne twarzy i ciała.

Jaki sprzęt medyczny jest używany w salonach medycyny estetycznej?

     Nowoczesne urządzenia są produkowane przez firmę Medika w szerokim asortymencie i różnych konfiguracjach: z jedną lub większą liczbą funkcji, które uwzględniają specyfikę ich zastosowania. Wysokiej, jakości, stylowy sprzęt kosmetologiczny, wyposażony w podstawowe funkcje, zasłużenie cieszy się sympatią specjalistów. Wybór odpowiednich urządzeń jest jednym z ważnych punktów wyposażenia salonu piękności, dlatego wybór modeli należy traktować ze szczególną ostrożnością. Wśród popularnych efektów sprzętowych stosowanych w kosmetologii najczęściej stosuje się metody z zastosowaniem dwutlenku węgla, ekspozycji ultradźwiękowej, mikroprądowej, laserowej itd.

Sprzęt kosmetyczny Medika do najbardziej poszukiwanych zabiegów poprawiających urodę – przykłady

    Karboksyterapia – podawanie pod skórę pacjenta dwutlenku węgla odpowiadającego za prawidłowy przepływ krwi, składników odżywczych i tlenu. Zabieg pozwala polepszyć mikrokrążenie i pobudzać komórki do regeneracji. Efektem zabiegu jest: usunięcie cieni pod oczami, biorewitalizacja skóry, usunięcie rozstępów, blizn, cellulitu i drugiego podbródka. Sprzęt kosmetyczny Medika do karboksyterapii wykorzystuje gaz o wyjątkowej sterylności na poziomie 99,5%, posiada automatyczny system kontroli przepływu gazu, system odpowietrzania urządzenia oraz elektronicznej kontroli ciśnienia gazu.

   Plasma ARC – wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy w wyniku jonizacji gazów zawartych w powietrzu, w wyniku, czego dochodzi do obkurczania skóry w miejscu jego ekspozycji. Kosmetologiczny sprzęt Medika zapewnia niechirurgiczny lifting powiek, redukcję zmian skórnych i niwelowanie zmarszczek. To urządzenie posiada płynną regulacją mocy łuku plazmowego i jego energii, jest wyposażone w system umożliwiający dokładne podawanie energii oraz możliwość dowolnego dopasowania kąta elektrody. Pacjent salonów medycyny estetycznej może uzyskać: usunięcie zmarszczek, napięcie owalu twarzy, niechirurgiczny lifting powiek, usunięcie brodawek i włókniaków.

   Laser diodowe Trio (755nm + 808nm + 1064nm) – różne długości wiązki lasera prowadzą do zniszczenia naczyń włosowatych odżywiających mieszek włosowy, zapewniając skuteczną depilację na różnych obszarach ciała. Urządzenia kosmetologiczne Medika do depilacji wyposażony jest w duży rozmiar głowicy (12x12) zapewniając wykonywanie zabiegów w szybki i wygodny sposób. Ponadto urządzenie posiada automatyczny system chłodzący gwarantując pacjentom komfort podczas zabiegu i ograniczając odczuwanie bólu. Sprzęt posiada technologię SLD (połączenie diody laserowej (LD) i diody LED), programy do depilacji: twarzy, pach, ciała, bikini, rąk, nóg oraz regulację parametrów. Efektem depilacji laserem diodowym jest załamanie struktury mieszka włosowego i usunięcie owłosienia z określonych obszarów ciała.

   HIFU - skoncentrowana wiązka ultradźwięków przeznaczona jest do walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała. Po nagłym skoku temperatury do 60-70°C zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu, poprzez pobudzenie fibroblastów. Sprzęt medyczny Hifu Medika ma obudowę z materiału Corian, który posiada właściwości antybakteryjne, ponadto zapewnia regulację głębokości działania poprzez odpowiedni dobór kartridża. Efekt uzyskiwany po przeprowadzonym zabiegu: zagęszczenie skóry, konturowanie twarzy, podniesienie linii brwi, redukcja podwójnego podbródka, wygładzenie skóry w okolicy oczu, redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnienie skóry.

Gdzie kupić sprzęt kosmetologiczny?

    Można kupić sprzęt do medycyny estetycznej w jednej ze znanych polskich firm specjalizujących się w kompleksowym wyposażeniu salonów medycyny estetycznej - firmie Medika. Dla tych, którzy dopiero otwierają salon i dla tych, którzy chcą kupić dodatkowy sprzęt w celu rozszerzenia usług, Medika oferuje szeroką gamę urządzeń z różnym zestawem funkcji.

    Koszt sprzętu kosmetologicznego zależy od wielu czynników, np. funkcjonalność urządzenia i jego wyposażenia. Ważnym warunkiem udanego korzystania z urządzeń kosmetologicznych jest umiejętność współpracy z nimi specjalistów, dlatego firma Medika oferuje kursy z zakresu kosmetologii sprzętowej dla wszystkich kosmetologów.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie