Mikrodermabrazja diamentowa - zabieg kosmetyczny

Wyjątkowy zabieg mikrodermabrazji diamentowej może pomóc Ci pozbyć się blizn, bliznowców, plam starczych, zwęzić rozszerzone pory oraz przywrócić skórze świeżość i elastyczność. Mikrodermabrazja diamentowa jest bezbolesnym zabiegiem złuszczającym mającym na celu oczyszczenie i odnowienie skóry.

Polega na mechanicznym usuwaniu warstw naskórka za pomocą dyszy w kształcie diamentu. W wyniku tego procesu skóra jest widocznie odnowiona i odmłodzona, a defekty estetyczne są dosłownie wymazywane ze skóry! Jest to całkowicie bezbolesne i bez skutków ubocznych.


Mikrodermabrazja jest doskonałą alternatywą dla peelingów chemicznych. Technika ta jest stosowana jako samodzielna terapia, a także w połączeniu z różnymi zabiegami kosmetycznymi w celu wzmocnienia efektu.

Wskazania do zabiegu mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja ma na celu odnowę i odmłodzenie skóry, walkę z defektami estetycznymi. Głównymi wskazaniami do zabiegu są:

 • rozszerzone pory
 • pigmentacja
 • blizny, blizny na twarzy i ciele, rozstępy, ślady potrądzikowe
 • nadmierne wydzielanie gruczołów łojowych (zwiększone przetłuszczanie się skóry)
 • zmarszczki
 • utrata jędrności skóry
 • matowa, szara cera

Mikrodermabrazja diamentowa jest również wskazana jako przygotowanie do niektórych operacji plastycznych, zabiegów laserowych i iniekcyjnych. Dzieje się tak dlatego, że mikrodermabrazja doskonale przygotowuje skórę i czyni ją bardziej podatną na wchłanianie substancji aktywnych i różne manipulacje. Dzięki temu efekt kolejnych zabiegów jest zwielokrotniony.

Nasze przykładowe produkty:

W jakich obszarach można wykonać mikrodermabrazję diamentową?

Mikrodermabrazja diamentowa może być wykonywana na twarzy i różnych obszarach ciała: szyi, dekolcie, nogach, ramionach, brzuchu i plecach. Czas trwania sesji zależy od wielkości obszaru, który ma być poddany zabiegowi. Na przykład zabieg na twarz lub dekolt trwa 8-20 minut, a zabieg na szyję 8-12 minut.

Urządzenia do mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, dzięki któremu osoba może pozbyć się szorstkiego i martwego naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

W naszym sklepie internetowym można kupić urządzenia do mikrodermabrazji, które mogą być używane zarówno w domu, jak i w salonie kosmetycznym. Główną cechą zabiegu jest głębokie oddziaływanie na skórę poprzez najdrobniejsze cząsteczki ścierne, które szybko pozbywają się martwych cząsteczek naskórka.

Efektem mikrodermabrazji jest znaczna poprawa kondycji skóry, odmłodzenie i wygładzenie linii mimicznych i zmarszczek. Prawidłowo przeprowadzony zabieg nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również normalizuje procesy regeneracyjne i metaboliczne w tkankach.

mikrodermabrazja diamentowa

Funkcje dermabrazji diamentowej

 1. Przyspieszenie metabolizmu za pomocą mikrodermabrazji diamentowej;
 2. Wzbogacenie w składniki odżywcze i usuwanie toksyn;
 3. Nasycenie skóry tlenem i składnikami odżywczymi;
 4. Szybkie usuwanie martwych komórek podczas przemiany materii.

Limfokrążenie z mikrodermabrazją diamentową

 1. Poprawa krążenia z  mikrodermabrazją diamentową;
 2. Pozbywanie się nadmiaru wilgoci i produktów degradacji;
 3. Poprawa przepływu substancji odżywczych.

zabiegu mikrodermabrazji diamentowej

Proces podczas mikrodermabrazji diamentowej

 • Czyszczenie kanałów wylotowych;
 • Zrównoważenie wydzielania sebum, odżywienie skóry leczenie trądziku, leczenie po trądziku;
 • Dokładne oczyszczanie porów, pozwalające skórze oddychać i usprawniające usuwanie pozostałości po trądziku i obumarłych komórek;.
 • Przyspiesza przemianę materii, pozbywa się tłustej warstwy, bakterii, toksyn, stymuluje nabłonek i wygładza nierówności na skórze;
 • Głębsza penetracja komórek i poprawa wchłaniania i receptywności skóry na składniki odżywcze, zapobieganie bakteriom i pozbywanie się blizn;
 • Odnowa komórkowa, usuwanie soli, blizn i rozstępów;
 • Zabieg usuwa suchą, zwiotczałą warstwę nabłonka i stymuluje syntezę nowych komórek, pozostawiając gładką i miękką skórę;.
 • Dzięki zrównoważonej cyrkulacji limfy i krwi, składniki odżywcze są rozprowadzane szybciej, a skóra nabiera zdrowego blasku;
 • Funkcja nawilżająca rewitalizuje skórę i poprawia wchłanianie, skóra lepiej zatrzymuje wilgoć;
 • Efekt dociera do warstwy podstawnej skóry, odnowiona skóra regeneruje się i nie wysycha;
 • Dzięki szybkiemu usuwaniu uszkodzonej skóry, zanieczyszczonej przez atmosferę i wolne rodniki, synteza nowych komórek jest przyspieszona;
 • Zrównoważone krążenie krwi i przepływ limfy przyspieszają metabolizm, dostarczają składniki odżywcze do skóry, zmarszczki i rozstępy są wygładzone.

Zalety mikrodermabrazji diamentowej

Na pewno zobaczysz widoczny rezultat przemiany już po pierwszej sesji! Dodatkowo, efekt serii zabiegów będzie jeszcze bardziej widoczny.

Urządzenie nie traumatyzuje skóry, co wyklucza powstawanie ran, urazów i stanów zapalnych. Poza tym, zabieg jest hipoalergiczny. Dzięki temu jest on dostępny dla osób o wrażliwej skórze, alergików, a także pacjentów, którzy z jakichś powodów mają przeciwwskazania do peelingu chemicznego.

To jest bezbolesne. Metoda jest atraumatyczna, co eliminuje nieprzyjemne i bolesne odczucia podczas sesji.

Brak okresu rehabilitacji. Podczas mikrodermabrazji diamentowej nie dochodzi do uszkodzenia głębokich warstw skóry, dlatego nie ma okresu rehabilitacji. U osób z wrażliwą skórą po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie, które ustępuje w ciągu kilku godzin.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie