Intensywne kursy i szkolenia kosmetyczne, edukacja

Edukacja kosmetyczna - kurs kosmetyczny

W obecnych czasach ludzie ogromną wagę przykładają do swojego wyglądu zewnętrznego. Świadomość zarówno kobiet jak i mężczyzn w kwestii starzenia się skóry, oraz o możliwości zabiegowych w gabinecie kosmetycznym jest coraz większa.

Starzenie się skóry jest naturalnym i nieuniknionym procesem, na który ma wpływ wiele czynników. Niewątpliwie pielęgnacja, witaminy i zdrowy tryb życia, są jednymi ze sposobów spowalniania starzenia się skóry, to jednak skóra dojrzała jest szczególnie wymagająca.

Zabiegi kosmetyczne mają niebagatelny wpływ na poprawę nie tylko naszej urody, ale także naszego samopoczucia. Ogólna ocena własnego wyglądu w dużym stopniu wynika z porównywania się z obrazem kreowanym przez wszelkie media. Dlatego wielką popularnością cieszą się usługi kosmetyczne, poprawiające wygląd oraz ogólne samopoczucie. 

Kompetencje nabywane na szkoleniach kosmetycznych

Piękno można zamienić w zawód. Szkolenia kosmetyczne prowadzą do pozyskania wielu kwalifikacji. Programy szkoleń kosmetycznych dostosowywane są do poziomu wiedzy, oraz indywidualnych potrzeb kursantów. Kształcąc się na naszych kursach, decydujesz się na wysokiej jakości szkolenia z branży kosmetycznej, poparte wiedzą i doświadczeniem. 

Nasze kursy kosmetyczne oferują idealne warunki do nauki. Czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, najnowocześniejszy sprzęt i mnóstwo miejsca. Współpracujące z nami instytuty kosmetyczne, ekskluzywne hotele ze strefami SPA i gabinety dermatologiczne, uzupełniają naszą wiedzę poprzez profesjonalne szkolenia.

Lekcje praktyczne i teoretyczne opierają się na pogłębianiu zdobytej wiedzy. W ten sposób bardziej złożone obszary tematyczne, są łatwe do nauczenia i można je natychmiast wdrożyć. Pielęgnacja urody to coś więcej niż tylko makijaż, to także całe spektrum produktów, sposób ich aplikacji, a także wdrażanie formuły przy użyciu odpowiednich urządzeń kosmetycznych.

Nasze przykładowe produkty:

Edukacja kosmetyczna to nie tylko makijaż

Na szkoleniach specjalistycznych z kosmetyki zgłębisz nie tylko ogólne zasady kosmetyki, poznasz też sztuki makijażu. Będziesz potrafiła reagować na różne problemy skóry jak: np. trądzik, zmarszczki, czy cellulit. 

Specjalista usług kosmetycznych to zawód, poszukiwany w Polsce i Unii Europejskiej. Absolwent kursu otrzymuje dyplom ukończenia kursu usług kosmetycznych.

Ponadto nasi słuchacze mogą uczestniczyć w dodatkowych szkoleniach z zakresu stylizacji paznokci, przedłużania i zagęszczania rzęs, botoksu rzęs i makijażu okazjonalnego. Po ukończeniu szkolenia, słuchacze wychodzą z szerokim wachlarzem umiejętności poszukiwanych na rynku pracy.

Masz ochotę zostać kosmetyczką i szukasz solidnej krótkoterminowej praktyki zawodowej? Twoim celem jest wymagający rynek kosmetyczny? Interesują Cię tematy związane ze zdrowiem skóry i przeciwdziałaniem starzeniu się? 

Przywiązujemy dużą wagę do wielu praktycznych ćwiczeń. Lekcje teoretyczne są ściśle oparte na programie nauczania dla certyfikowanych kosmetyczek. Niektóre tematy teoretyczne są kontynuowane podczas samodzielnej nauki. 

Pielęgnacja ma wiele twarzy - kursy kosmetyczne

Wielu wykwalifikowanych wykładowców towarzyszy i wspiera początkujące kosmetyczki na naszych szkoleniach. Nie tylko przekazują oni wiedzę i doświadczenie, ale także promują Twój rozwój osobisty, ponieważ dzięki swojemu charakterowi i charyzmie możesz inspirować i utrzymywać klientów bazując na ich lojalności. 

Wykładowcy podnoszą też stale swoje kwalifikacje zawodowe, aby przekazywać kursantom najnowsze informacje i technologie. Na początku szkolenia kosmetycznego poznasz też standardowe procedury obowiązujące w salonie. Zapewniamy też materiały szkoleniowe, a także sprzęt do wykonywania wielu profesjonalnych zabiegów.

Kursy i szkolenia - poznaj szkolenie kosmetyczne

Na szkoleniach kosmetycznych zapoznamy Cię z tematyką z zakresu medycyny estetycznej. Najważniejszy jest dla nas profesjonalizm i efektywność dlatego ćwiczenia praktyczne są nieodłączną częścią zajęć. Podczas szkoleń kursant pod okiem wykwalifikowanego instruktora poznaje przebieg i technikę przeprowadzając je na modelkach.

Dzięki tej możliwości uczestnik jest w stanie powtórzyć i opanować poszczególne etapy szkolenia. Do zabiegów testowych używamy preparatów i profesjonalnego sprzętu. Szkolenia kosmetyczne prowadzone są w oparciu o światowe wytyczne i zawierają materiały dotyczące bieżących uwarunkowań prawnych.

Kurs kosmetyczny

Dowiesz się jak za pomocą profesjonalnej dokumentacji chronić się przed nieuzasadnionymi roszczeniami prawnymi. Jako kursant poznasz także metody ochrony, przed roszczeniami prawnymi z pomocą odpowiedniej dokumentacji.

Kosmetologia staje się coraz bardziej pożądaną i powszechną dziedziną wśród klientów gabinetów kosmetycznych. Nasz kurs pozwoli na wzbogacenie świadczonych w gabinecie usług, zwiększając jednocześnie profesjonalizm a tym samym satysfakcję klienta.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie