Laser frakcyjny sprzęt

    Frakcyjny laser CO2 jest zaawansowanym urządzeniem odmładzającym. Wiązki laserowe wyróżniają się najgłębszą penetracją do warstw naskórka, dzięki czemu aktywowana jest synteza kolagenu. Nowa technologia rozpraszania wiązki przyczynia się do bezbolesnego wykonywania zabiegu poprzez kontrolowanie wielkości obszaru poddawanego zabiegowi, głębokości i gęstości penetracji lasera. Wykorzystywany do zabiegu laser frakcyjny sprzęt najwyższej jakości nie powoduje skutków ubocznych (oparzenia, krwawienia, zmian pigmentacyjnych). Po zakończeniu procedury skóra jest oczyszczona, kolagen jest odbudowany, a zmarszczki są wygładzone.

Zasada działania lasera frakcyjnego - sprzętu kosmetologicznego

   Istotą tej metody odmładzania jest eliminacja mikroobszarów (frakcji) starej skóry i szybkie tworzenie nowej, młodej i zdrowej skóry. Uszkodzenie skóry za pomocą tej metody jest minimalne i nie ma urazu pod tkankami podstawowymi. W wyniku ekspozycji lasera frakcyjnego sprzętu nowej generacji w skórze powstaje duża liczba tak zwanych stref mikrotermalnych, w których szybko powstaje nowa młoda tkanka, a komórki znajdujące się w pobliżu stref poddanych działaniu wiązki lasera również biorą udział w tym procesie i są odnawiane. Procesy przebudowy skóry zachodzą zarówno na powierzchni, jak i na najgłębszych warstwach, co pozwala wpływać na całą głębokość skóry.

   Bardzo ważne jest to, że jest to procedura odbudowująca, to znaczy powodująca naturalne odmładzanie zapewniając cofnięcie oznak starzenia bez efektu maskowania objawów. Osiągnięte rezultaty takiego laserowego zabiegu będą widoczne do czasu, gdy skóra znowu nie zacznie się starzeć. Reakcja skóry na działanie wiązki lasera frakcyjnego prowokuje zwiększenie aktywności białek będących najsilniejszymi aktywatorami regeneracji. Skuteczne pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, zapewnia zadowalające napięcie, grubość i elastyczność skóry.

Zalety lasera frakcyjnego CO2

    Laser frakcyjny sprzęt, na co dzień używany w salonach medycyny estetycznej, w trakcie przeprowadzanego przez kosmetologa zabiegu emituje wiązkę światła, która wnika w tkankę, a następnie jest pochłaniana przez wodę znajdującą się w komórkach. Bardzo szybko następuje jej podgrzanie, kolejny etap to odparowanie, a razem z nią tkanki, w których była obecna. Podstawą procedury z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, CO2 jest brak uszkodzenia całego obszaru skóry, lecz tylko wybranego miejsca. Konstrukcja lasera powoduje, że w tkance tworzą się równomiernie rozmieszczone mikroskopijne ubytki, które przyczyniają się do samoczynnej odbudowy. 

Przy minimalnym urazie powodowanym przez laser frakcyjny dobrze znany kosmetologom osiągany jest maksymalny efekt:

 • Bezbolesność.
 • Odbudowa całego kolagenu i elastyny.
 • Bezpieczeństwo i skuteczność.
 • Rozwiązanie wielu problemów kosmetycznych w jednej sesji (20-30 minut).
 • Minimalna inwazyjność na otaczających tkankach.
 • Krótki okres rehabilitacji (procedura weekendowa). Skóra nie wymaga specjalnej opieki medycznej, z wyjątkiem standardowej ochrony przeciwsłonecznej i stosowaniem na skórę kosmetyków nawilżających.
 • Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry: nie ma ograniczeń w kolorze, grubości i wrażliwości skóry.
 • Można go stosować na dowolne delikatne miejsca (dłonie, dekolt, szyję, powieki).
 • Nie ma ryzyka infekcji, nie ma potrzeby stosowania masek ochronnych.
 • Koloryt skóry jest wyrównany, osiągany jest gładki i równomierny wygląd, a nowo utworzony kolagen-elastyna nadaje jej gęstość i elastyczności.

Wskazania do wykorzystania lasera frakcyjnego sprzętu całkowitej regeneracji skóry

 • Odmładzanie / lifting
 • Zmarszczki wokół oczu, wokół ust
 • Usuwanie rozstępów, blizn, w tym po trądziku
 • Zwężenie rozszerzonych porów
 • Eliminacja objawów fotostarzenia się skóry
 • Usuwanie pigmentacji.

    Laser frakcyjny, CO2 do odnowy skóry jest innowacyjną techniką dla wysokiej klasy klinik medycyny estetycznej i salonów kosmetologicznych. Wiele salonów woli używać sprzętu laserowego do pracy z klientami. Do odmłodzenia skóry bez wypełniaczy i botoksu stosuje się laser CO2, który ze względu na specyfikę pracy podczas zabiegów dokonuje strefową regenerację danej części ciała.

   Laser frakcyjny jest wykorzystywany, jako urządzenie do laserowego odmładzania skóry. Należy zauważyć, że rodzaje odmładzania laserowego są różne, a specjalista w salonie kosmetologicznym, przeprowadzający dowolną procedurę, powinien być świadomy jego funkcji, aby nie zaszkodzić klientowi. Zwłaszcza, jeśli procedura wykonywana jest z wykorzystaniem frakcyjnego lasera, CO2. Laser frakcyjny to profesjonalny kombajn kosmetyczny, do stosowania, którego kosmetolog musi przejść szkolenie, najczęściej organizowane przez producenta urządzenia.

Dlaczego warto sięgnąć po sprawdzone urządzenia?

   Profesjonalne lasery frakcyjne to urządzenia innowacyjne, posiadający wszystkie niezbędne rodzaje certyfikacji. Urządzenia wykorzystują wysokiej, jakości emitery laserowe. Nabywca ma możliwość wzięcia udziału w specjalistycznym szkoleniu, na którym zostanie zademonstrowane działanie lasera w odnawianiu skóry i odmładzaniu skóry. Laser CO2 jest wykorzystywany nie tylko, jako sprzęt kosmetyczny do przeprowadzania zabiegów na ciele i twarzy, ale także, jako laser do przeprowadzania wielu zabiegów medycznych z zakresu chirurgii, urologii, ginekologii itp.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie