Laser CO2 sprzęt - Informacje

   Osiągnięcia medycyny estetycznej wygładzają wpływ czasu na skórę człowieka, przedłużając młodość. Pierwszą pozycję w walce ze starością zajmuje kosmetologia sprzętowa, wykorzystująca najnowsze odkrycia inżynierii biomedycznej. Coraz popularniejsza staje się metoda frakcyjnej fototermolizy wykonywanej za pomocą lasera frakcyjnego z dwutlenkiem węgla. W związku z rozwojem trendów w kosmetologii sprzętowej właściciele salonów medycyny estetycznej chętnie kupują laser CO2 sprzęt ten podnosi prestiż firmy.

   Za pomocą głowicy skanującej laser CO2 wysyła wiązki światła, które tworzą w skórze siatkę z mikrouszkodzeniami. Takie działanie urządzenia powoduje stymulację procesów regeneracyjnych, nasila się powstawanie nowych włókien kolagenowych a także wspierana jest przebudowa skóry. Im mocniejsze jest oddziaływanie lasera frakcyjnego, tym większe efekty są uzyskiwane. Lasery CO2 to sprzęt niezbędny do niwelowania rozstępów i blizn, które trudno usunąć za pomocą innych urządzeń kosmetycznych.

Jaki laser CO2 kupić do odmładzania skóry?

    Dziś, dzięki szybko rozwijającemu się rynkowi kosmetologii sprzętowej, laserowe urządzenia do odmładzania skóry są niezwykle popularne. Rynek zapewnia możliwość zakupu frakcyjnych laserów, CO2 sprzęt ten różni się ceną, jakością wykonania i właściwościami technicznymi. Właściciel salonu piękności, który nabywa laser frakcyjny, musi dokładnie przestudiować właściwości sprzętu. Po popełnieniu błędu na pierwszym etapie pojawi się ryzyko zakupu frakcyjnego lasera, CO2 o niewystarczającej mocy, gorszym obwodzie i braku czujników ochronnych.

   Następnym krokiem będzie określenie adekwatności ceny lasera kosmetologicznego.Tworzenie sprzętu laserowego wymaga pracy naukowców, inżynierów, programistów, kosmetologów, projektantów, bazy technicznej, drogich precyzyjnych przyrządów i narzędzi pomiarowych. Priorytetem firmy sprzedającej lasery, CO2 sprzęt o wysokiej, jakości jest pomaganie klientom w osiągnięciu ich celów, zapewnienie wsparcia technicznego dla zainstalowanego sprzętu. Jeśli właściciel kliniki medycyny estetycznej chce kupić bezpieczny i sprawdzony frakcyjny laser, CO2, powinien zapoznać się z ofertą producenta takiego sprzętu.

Zakres możliwości lasera, CO2 sprzętu kosmetologicznego

  • Usuwanie zmarszczek, napinanie skóry
  • Usunięcie blizn pooperacyjnych
  • Złuszczanie, usuwanie blizn potrądzikowych
  • Odmładzanie powierzchniowych warstw naskórka
  • Usuwanie nadmiernej pigmentacji, pajączków, brodawek.

Zalety stosowania lasera, CO2 sprzętu z zakresu kosmetologii

    Podczas stosowania lasera, którego działanie opiera się na dwutlenku węgla nie ma on bezpośredniego kontaktu z tkankami, co eliminuje ryzyko oparzenia skóry pacjenta. Wystawienie skóry na promieniowanie laserowe niszczy ujemną mikroflorę bakteryjną w miejscu jego działania.

Ponadto w wyniku działania lasera, CO2 sprzęt ten może zapewnić:

  • Odmładzanie na wszystkich fototypach skóry
  • Frakcyjny laser, CO2 ma kontrolowany, delikatny i bezpieczny wpływ na skórę
  • Frakcyjna fototermoliza charakteryzuje się krótkim okresem rehabilitacji, regeneracja skóry następuje szybko i równomiernie
  • Technologia ekspozycji punktowej jest idealna do rozwiązywania problemów z atoniczną teksturą skóry, zmarszczkami, bliznami, plamami starczymi i rozstępami
  • Frakcyjny laser, CO2 nie narusza funkcji barierowej skóry.

Korzyści z wykorzystania lasera CO2

   Dzięki wykorzystaniu do zabiegów medycyny estetycznej lasera, CO2 sprzęt ten pozwala pacjentom uzyskać szybkie i zauważalne efekty już po pierwszej procedurze. Jednak najbardziej widoczne i satysfakcjonujące rezultaty osiągane są po zakończeniu całej kuracji, czyli kilku lub więcej zabiegów. Pacjenci salonów kosmetologicznych przeważnie nie odczuwają dolegliwości bólowych, jednak dla osób z bardzo niskim progiem bólu, kosmetolog zastosuje miejscowy środek znieczulający.

  Sprzęt ten jest uważany za standard w wyposażeniu klinik medycyny estetycznej, ponieważ zabiegi z jego wykorzystaniem cieszą się zainteresowaniem pacjentów. Procedury kosmetologiczne laserem, CO2 polecane są osobom z bliznami po przebytym trądziku i cierpiącym z powodu przebarwień skóry. Ten rodzaj lasera spełnia także oczekiwania osób, które chcą zredukować zmarszczki i powstrzymać proces starzenia osiągając znaczną poprawę gęstości skóry.

Podsumowanie informacji o sprzęcie: Laser CO2

    Każda klinika medycyny estetycznej, klinika urody, spa, prywatny gabinet kosmetyczny może kupić frakcyjny laser, CO2 sprzęt nowoczesny zapewniający regenerację skóry i może świadczyć usługi dla klientów. Lasery, CO2 w pełni spełniają wymagania międzynarodowych norm bezpieczeństwa i jakości, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty do stosowania w Polsce. Kupując sprzęt w renomowanej firmie można skorzystać z wysokiej, jakości szkolenia z metod przeprowadzania procedur na tych urządzeniach z wydaniem certyfikatu, który poświadcza zdobycie wiedzy na temat bezpiecznego wykonywania procedur na tym laserze. Jak pokazują obliczenia ekonomiczne i ankiety salonów urody, które już pracują z laserami, CO2 sprzęt przy właściwej polityce marketingowej szybko się zwraca i przynosi spore zyski.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie