Kosmetologia Sprzęt, Urządzenia do Kosmetologii

    Kosmetologia sprzętowa to złożone zabiegi kosmetologiczne (oczyszczanie twarzy, zabiegi korekcji sylwetki, depilacja itp.), przeprowadzane przy użyciu specjalistycznej aparatury. Wszystkie procedury są podzielone na grupy, takie jak: analiza skóry, kosmetologia twarzy i ciała, technologia laserowa itd. Do współczesnej kosmetologii sprzęt  (zobacz sprzęt kosmetyczny)produkowany jest z komponentów i wyposażony w innowacyjne programy zabiegowe. Salony medycyny estetycznej posiadają na swoim wyposażeniu zarówno kombajny kosmetyczne jak i urządzenia do wysoce specjalistycznych zabiegów.

Funkcje kosmetologii sprzętowej

    Główną cechą tej dziedziny kosmetologii jest to, że ma naturalny wpływ na organizm. Efekt jej działania pojawia się często po pierwszych zabiegach i trwa długo. Niektóre procedury w szczególności lifting twarzy i ciała pod względem stopnia działania jest porównywalny z wynikami operacji plastycznych. W dziedzinie kosmetologii sprzęt posiadający certyfikaty i pochodzący od producentów do wykonania  zabiegów.

   Medycyna estetyczna stale się rozwija i ulepsza, jest uzupełniana nowymi procedurami, dlatego niezwykle ważne jest, aby profesjonalny kosmetolog był świadomy nowych produktów, cech nowego sprzętu i zaleceń jego producentów. W kosmetologii sprzętowej, urządzenia do zabiegów są produkowane przez wiele firm działających w tej branży. Każdy kosmetolog powinien starannie wybierać urządzenia, które będą działać. Warto kupować urządzenia od firmy, która oferuje szkolenia dla personelu salonu medycyny estetycznej w zakresie pracy ze sprzedawanym sprzętem i podnoszeniem kwalifikacji kosmetologów.

Kosmetologia sprzętowa najwyższej jakości

    Wiadomo, że produkowany dla kosmetologii sprzęt posiada dość wysoką cenę, ale w zamian dysponuje wysoką wydajnością. Ponadto pozwala na przeprowadzanie procedur z minimalnym dyskomfortem dla klienta, każdy z zabiegów musi być wykonywany przez wysoko wykwalifikowanego specjalistę. W firmie Medika można kupić sprzęt kosmetologiczny do wyposażenia salonów medycyny estetycznej, którego cena zależy od jego funkcjonalności i wyposażenia.

   Firma Medika zapewnia nie tylko możliwość zakupu sprzętu kosmetologicznego polskiej produkcji, ale także gwarantuje szkolenie w zakresie pracy z nowymi urządzeniami, uzyskanie cennych porad i praktycznych zaleceń od producenta. Pozwoli to uczynić kosmetologom pracę bardziej dokładną, wydajną, przeprowadzać procedury sprzętowe na najwyższym poziomie.

Nowoczesna kosmetologia – sprzęt od firmy Medika

    Firma Medika produkuje serię urządzeń wielofunkcyjnych tzw. kombajny, które posiadają wiele funkcji ułatwiając pracę kosmetologom. Jedno urządzenie posiada wiele możliwości, zajmuje mało miejsca a jego koszt zwraca się w szybkim tempie. Kosmetolog może wykonywać zabiegi na twarzy i na całym ciele, usuwając trądzik, blizny potrądzikowe, przebarwienia, zmarszczki, drugi podbródek, korygując sylwetkę itd. Produkowany dla kosmetologii sprzęt to: karboksyterapia, plasma, lipolaser, termoliza, infizja tlenowa, peeling wodorowy, makijaż permanentny. A także przedstawione poniżej sprzęty które służą do przeprowadzania procedur kosmetologicznych.

Laser diodowy Medika

   Kosmetologia i sprzęt do depilacji przyciąga coraz więcej zadowolonych klientów, którzy chcą mieć piękne ciało bez odczuwania dolegliwości. Przykładem wysoce wydajnego urządzenia jest laser diodowy powstały na doświadczeniu i wiedzy projektowej, co doprowadziło do opracowania innowacyjnej technologii usuwania włosów. Laser diodowy z 3 długościami fali: 1064 nm, 808 nm, 760 nm, którego ciepło niszczy komórki rozrodcze mieszka przez co nie może on wytworzyć nowego włosa. System chłodzenia najnowszej generacji szybko rozprasza ciepło generowane przez wysoką moc lasera diodoweg. Laser diodowy usuwa niechciane owłosienie z twarzy, pach, strefy bikini, rąk, nóg.

Hifu – niechirurgiczny lifting twarzy

   W kosmetologii sprzęt Hifu jest nowoczesną metodą ekspozycji ultradźwiękowej i staje się znaczącym konkurentem w chirurgii plastycznej. Sprzęt ultradźwiękowy Medika HIFU ma ważną cechę polegającą na tym, że generowana fala ultradźwiękowa nie narusza wierzchnich warstw skóry, ale przenika do jej głębszych partii (warstwy SMAS). W zależności od wybranego przez kosmetologa kartridża (1,5 mm; 3 mm; 4,5 mm) energia, może zostać zdeponowana na różnych głębokościach. Wskutek zabiegu pacjenci uzyskują efekt liftingu, napięcia i zagęszczenia skóry, podniesienia linii brwi, wygładzenia skóry w obrębie oczu, redukcji złogów tłuszczowych. Podczas zabiegu intensywnie skoncentrowane ultradźwięki są wysyłane do skóry, ogrzewając warstwę mięśniową, powodując jej skurcz. Rezultatem jest lifting twarzy. Energia przekazywana za pomocą ultradźwięków sprzyja wytwarzaniu nowych włókien kolagenu i elastyny.

Innowacyjna technologia termoliftingu skóry - Rfrax Lift Medika

   Lifting Rfrax jest najnowszą technologią w kosmetologii sprzętowej, dzięki której można przywrócić skórze młodość, ponieważ zabieg stymuluje w niej neokolagenezę (obkurczenie, ujędrnienie tkanek) i odnawia komórki skóry. Salon medycyny estetycznej dysponując sprzętem Rfrax Lift Medika, pozwoli pacjentom osiągnąć doskonałe efekty, stosując ekspozycję na fale radiowe lub prądy o wysokiej częstotliwości.

   Urządzenie posiada dwie głowice zabiegowe: inwazyjną (RFRAX) oraz (SRF). W drugim przypadku to RF bipolarny z mocą do 60W, powoduje podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej, bez konieczności jej nakłuwania. Natomiast głowica inwazyjna stanowi połączenie nakłuwania skóry mikroigłami z ogrzewaniem tkanek wykorzystując fale radiowe. Kosmetolog może wykonać: lifting twarzy, dekoltu, szyi, dłoni, brzucha. Może również usunąć blizny potrądzikowe i rozstępy, zniwelować cienie pod oczami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych urządzeń medycznych do wykonywania usług w salonach urody i klinikach medycyny estetycznej.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie