Plasma Lifting Powiek, Sprzęt do liftingu

    Wzrasta liczba kobiet chętnych do przedłużania naturalnego piękna twarzy. Nowoczesne techniki kosmetologiczne pozwalają to zrobić bez uciekania się do operacji chirurgicznych. Jedną z metod odmładzania jest niechirurgiczna plastyka powiek z zastosowaniem plazmy. Urządzenie wytwarza prąd plazmowy, który po wystawieniu na działanie tkanki biologicznej aktywuje mechanizm odnowy komórkowej. Odparowuje się wilgoć z białka fibrylarnego, włókna kolagenowe tracą zdolność do rozciągania, a skóra kurczy się. Istnieje również synteza produkcji nowych włókien kolagenowych. Dlatego wynik pracy urządzenia plasma lifting powiek poprawia się przez długi czas.

Co to jest plasma lifting powiek?

    Plazma lifting powiek to niechirurgiczne podnoszenie opadających powiek wykonywane za pomocą innowacyjnej technologii sprzętowej. Procedura podnoszenia powiek wiązką plazmy wskutek jonizacji gazów zawartych w powietrzu, polega na koagulacji skóry, która nie ogrzewa pobliskich tkanek. Technika ta eliminuje także zmarszczki poprzez działanie końcówki aparatu na skórę w określonych odstępach czasu.

   Podczas zabiegu powstaje łuk plazmowy między dyszą w postaci igły a warstwą powierzchniową skóry. Kontrolowane oparzenie lub mikroskopijne uszkodzenie skóry właściwej po regeneracji może poprawić jej stan, jednocześnie zmniejszając obszar nabłonka. Metoda jest rodzajem alternatywy dla procedury chirurgii plastycznej, jednak jest mniej inwazyjna i daje wyraźniejszy efekt odmłodzenia w miejscach ekspozycji.

Jaka jest istota plasmoliftingu powiek?

    Istotą zabiegu jest wpływ przepływu plazmy na skórę. Energia plazmy zaczęła być wykorzystywana w medycynie od lat 60 XX wieku. A teraz jest bardzo aktywnie stosowana w kosmetologii, ponieważ ma ogromną listę przydatnych właściwości antyseptycznych, kinetycznych i termicznych. Końcówka aparatu generującego plazmę, odparowuje wilgoć z włókien kolagenowych, w wyniku, czego skóra się kurczy.

Sprzęt do liftingu powiek w sklepie kosmetycznym

Między końcówką urządzenia a skórą powstaje różnica potencjałów. Ze względu na jonizację gazów w powietrzu urządzenie wytwarza strumień plazmy. Zjonizowany łuk elektryczny pojawia się między końcówką aparatu a skórą, która po wystawieniu na działanie tkanki biologicznej aktywuje mechanizm odnowy komórkowej. Pod wpływem plazmy włókna kolagenu tracą wodę, kurczą się, tracą zdolność do rozciągania. Nadmiar skóry kurczy się, a powieka unosi się. Urządzenie Plasma do liftingu powiek eliminuje krwawienie i uszkodzenie otaczających tkanek, ponieważ jego działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawowej skóry właściwej. Dochodzi do eliminacji złogów tłuszczu w powiekach, workach pod oczami.

Plasma lifting powiek - jakie problemy rozwiązuje?

   Plasma lifting powiek, czyli plastyka powiek jest uważana za sposób eliminacji opadania powieki górnej. W każdym punkcie dochodzi do obkurczania skóry. Zabieg może usunąć cienie wokół oczu, obrzęki skóry, worki pod oczami. Pióro plazmowe jest najnowszym osiągnięciem kosmetologii sprzętowej i jest przeznaczone do korekcji twarzy. Działającym narzędziem jest dysza w postaci igły.

Plasma lifting jest przeznaczona do:

  • Niechirurgiczny lifting powiek (blefaroplastyka)
  • Usunięcia zmarszczek w okolicy oczu
  • Usunięcie zmarszczek palacza
  • Eliminowania zmarszczek przy uszach
  • Usunięcia brodawek i włókniaków
  • Osiągnięcie liftingu owalu twarzy.

    Procedura plasma lifting powiek charakteryzuje się małym obszarem ekspozycji. Jest krótkotrwały i daje długoterminowe rezultaty. Technologia plazmy oparta jest na jonizacji powietrza, z której powstaje plazma. Używając najcieńszej dyszy w postaci sterylnej jednorazowej igły, kosmetolog tworzy pod skórą niewielką sieć. W salonach medycyny estetycznej kosmetolodzy mogą mieć do dyspozycji urządzenie Plasma ARC Medika Premium, które nie tylko podnosi opadające powieki, ale również ma zastosowanie do usuwania zmarszczek i korekcji zmian skórnych.

Medika Premium Plasma ARC

    Medycyna estetyczna to wysokiej, jakości bezpieczne zabiegi przy wykorzystaniu certyfikowanego sprzętu. W wielu salonach można spotkać urządzenie Plasma ARC lifting powiek, kosmetolodzy cenią sobie możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie. Urządzenie Medika Premium Plasma ARC wyróżnia się na rynku kosmetologicznym, ponieważ posiada niespotykane gdzie indziej systemy takie jak:

  • P&E Control System - z płynną regulacją mocy łuku plazmowego i jego energii
  • DCS Dose Control System – dający kosmetologowi możliwość precyzyjnego dawkowania energii.
  • System ECS - automatyczny system zliczania użytej i dostarczonej energii.
  • System PCS – to z kolei automatyczny system zliczania impulsów.

   Ponadto plasma lifting do powiek to automatyczne programy zabiegowe z możliwością swobodnego dopasowania kąta elektrody. Urządzenie firmy Medika Plasma ARC jest wyposażony w trzy programy zabiegowe do: niechirurgicznego liftingu powiek, usuwania zmarszczek, niwelowania zmian skórnych. Właściciele salonów medycyny estetycznej kupując sprzęt Medika mają możliwość skorzystania ze szkoleń, które są dedykowane kosmetologom, którzy będą obsługiwać to urządzenie. Mogłeś do nas trafić wpisując: pierwszym zabiegu, urządzenia plasma, efekty widoczne, korekcji powiek, bezinwazyjnego liftingu powiek, sublimację naskórka, plazma tworzy, zabiegu urządzenie, punktowo bez oddziaływania, punktów na powierzchni skóry, jedynie w obrębie naskórka, mikrowiązka plazmy działa jedynie, zabieg wykonywany jest punktowo.

 

 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie