Medycyna Estetyczna Urządzenia, Sprzęt

      Medycyna estetyczna wykorzystuje tylko sprawdzone metody odmładzania skóry twarzy i ciała, korygowania niedoskonałości i poprawę wyglądu. Takie usługi są bardzo poszukiwane wśród kobiet, które chcą wyglądać lepiej. W medycynie estetycznej urządzenia służą do wykonywania wielu zabiegów poprawiających, jakość skóry, usuwając blizny, przebarwienia, wspomagających leczenie trądziku itd. Salony korzystające z takiego sprzętu nie narzekają na brak klientów, którzy poszukują bezbolesnych i bezpiecznych sposobów poprawienia urody i zatrzymania procesu starzenia się.

Medycyna estetyczna – urządzenia Medika

   Producent Medika korzysta z najnowszych technologii, aby opracować bezpieczne, nieinwazyjne urządzenia do najpopularniejszych procedur estetycznych. Celem jest pomoc zarówno nowym, jak i istniejącym firmom kosmetologicznym odnieść sukces w tej rozwijającej się branży. Współpracując z tą firmą, specjaliści medycyny estetycznej mają możliwości szkolenia w poznawaniu i obsłudze innowacyjnych urządzeń.

    Misją producenta jest pomaganie pacjentom salonów medycyny estetycznej pozostać pięknym, młodym i zadbanym tak długo, jak to możliwe. Priorytetowym zadaniem kosmetologii skierowanej na zwalnianie i odwracanie procesu starzenia się, jest przedłużenie młodości skóry. Produkowane dla medycyny estetycznej urządzenia powstają na bazie doświadczenie w kosmetologii laserowej, sprzętowej, wprowadzając zaawansowane metody odmładzania. Ultranowoczesny i bezpieczny sprzęt pozwala zachować indywidualne piękno każdego pacjenta, ponieważ każdy chce pozostać młody i zdrowy jak najdłużej.

Produkowane dla salonów medycyny estetycznej urządzenia

    W oparciu o zapotrzebowanie na nowe rozwiązania w dziedzinie medycyny estetycznej urządzenia mogą być wielofunkcyjne typu kombajn kosmetyczny oraz urządzenia przeznaczone do wykonywania konkretnych zabiegów. Dużym zainteresowaniem właścicieli salonów kosmetologicznych cieszy się linia Medika Premium i Basic, dająca możliwość różnych konfiguracji: 10 modułów - 18 technologii w jednym urządzaniu. Jest to bardzo wygodne dla specjalistów, ekonomiczne dla właścicieli salonów i wygodne, ponieważ zastąpi wiele urządzeń zajmując dużo mniej miejsca.

   Dzięki kombajnom kosmetycznym kosmetolog za pomocą jednego urządzenia może wykonać na przykład takie zabiegi jak: peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą ultradźwięków, napinanie skóry za pomocą fal radiowych.To tylko przykład możliwości medycyny estetycznej, urządzenia wielofunkcyjne mają zastosowanie do radzenia sobie z takimi problemami pacjentów jak:

 • Skóra zanieczyszczona, trądzikowa, z przebarwieniami
 • Skóra zmęczona, odwodniona, niedotleniona
 • Objawy starzenia i fotostarzenia, utrata jędrności skóry
 • Blizny po trądzikowe, rozszerzone pory, łojotok, zaskórniki
 •  Nadmiernie zrogowaciały naskórek, uszkodzenia posłoneczne
 • Zmarszczki
 • Drugi podbródek
 • Cellulit
 • Otyłość miejscowa, nadwaga, nadmierna i nierówna tkanka tłuszczowa
 • Rozstępy i blizny
 • Zastoje limfatyczne
 • Uczucie ciężkich nóg
 • Potrzeba pobudzenia krążenia
 • Skóra naczyniowa, wrażliwa, skłonna do podrażnień.

Działanie zabiegów medycy estetycznej urządzeniami Medika  

 • Stymulowanie funkcji metabolicznych organizmu.
 • Zaopatrzenie tkanek organizmu w odpowiednie składniki odżywcze i tlen.
 • Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny.
 • Poprawia się pH powierzchni skóry oraz zwiększa się absorbcja składników odżywczych.

    Jeśli w salonie medycyny estetycznej urządzenia mają służyć do przeprowadzania różnego rodzaju peelingów, zabiegów odmładzających i medycznych, powinny być najwyższej, jakości.

Urządzenie do medycyny estetycznej - zastosowanie

    W medycynie estetycznej urządzenia oparte na działaniu fal radiowych, lasera czy ultradźwięków dają możliwość wykonania liftingu twarzy, a ponadto dopasowania konturów twarzy i ciała. Te urządzenia pomagają usunąć włosy, leczyć cellulit, trądzik, przebarwienia, redukować zmarszczki itp. Otwierają się  możliwości korzystania z tego wielofunkcyjnego urządzenia dzięki wymiennym głowicom służącym do napinania skóry i kontrolę głębokości i przebiegu procesu. A także do liftingu skóry lub modelowania sylwetki, przeznaczone do odmładzania skóry (a także do pozbycia się trądziku). Wszystko to jest możliwe dzięki innowacyjnym technologiom, które regulują głębokość penetracji i pozwalają osiągnąć pożądane rezultaty. Dostępne są także głowice do odmładzania skóry i zmniejszania zewnętrznych objawów problemów naczyniowych.

   Produkowane dla medycyny estetycznej urządzenia Medika wyposażone są w dodatkowe parametry takie jak wiek pacjenta, grubość tkanki tłuszczowej, opis zabiegu każdej z funkcji. Innowacyjne technologie medycy estetycznej urządzeniami posiadającymi certyfikaty i wysoką, jakość wykonania umożliwiają uczynienie procedur efektywnymi, bezpiecznymi i wygodnymi. Obudowa wykonana jest z antybakteryjnego materiału Corian. Sterowanie dotykowe pozwala osiągnąć dobre wyniki, ponieważ wyraźnie reguluje wszystkie procesy.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie