Laser Diodowy Depilacja: sprzęt, kosmetyczny

  Nie jest tajemnicą, że każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie. Z tego powodu nowoczesne procedury usuwania niechcianych włosów za pomocą różnego rodzaju laserów są bardzo poszukiwane. Ważne jest, aby każdy salon medycyny estetycznej nadążał za postępem na rynku kosmetologii sprzętowej i stosował metody. Jedną z nich jest wykorzystanie lasera diodowego depilacja jest dużo mniej bolesna i a efekty są długotrwałe. Firma Medika posiada w ofercie diodowy trio laser SLD 755nm + 808nm + 1064nm.

Powody popularności lasera diodowego - depilacja dowolnej części ciała

   Zastosowanie systemu laserowego do usuwania włosów jest naprawdę rewolucyjną metodą. Procedura jest pożądana wśród pacjentów cierpiących na problemy z wrastającymi włosami i podrażnienia spowodowane użyciem mechanicznego depilatora, wosku lub częstego golenia za pomocą maszynki. Dzięki laserom diodowym depilacja stała się szybkim i bezpiecznym sposobem usuwania włosów z dowolnej części ciała. W kosmetologii stosuje się je do laserowego usuwania włosów z różnych stref: twarzy, rąk, nóg, pach, pleców, bikini itp. Urządzenia współdziałają ze wszystkimi fototypami skóry, usuwając zarówno jasne, jak i ciemne włosy.

Laser diodowy depilacja nowej generacji na najwyższym poziomie

   Urządzenia diodowe do usuwania włosów są uważane za najbardziej popularne i postępowe w dziedzinie nowoczesnej kosmetologii. Samodzielna depilacja za pomocą wosku, maszynki i kremów często wiąże się z przykrymi dolegliwościami bólowymi. Odrastające szybko włoski wyglądają bardzo nieefektownie. Salony medycyny estetycznej dysponują już laserem diodowym, depilacja z użyciem fali 808 nm. Natomiast usuwanie włosów laserem diodowym TRIO z 3 długościami fali zniszczenie mieszka włosowego, który już nie odrośnie.

Trio laser SLD 755nm + 808nm + 1064nm

   Trio laser SLD 755nm + 808nm + 1064nm to zaawansowana technologia wysokiej, jakości do usuwania niechcianych włosów, która łączy regulację mocy, długości impulsu i chłodzenia z dużym rozmiarem plamki zabiegowej 12x12mm.

    Ze względu na różne długości promieniowania możliwe jest usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, niezależnie od rodzaju skóry i pory roku. Automatyczny system chłodzący (0~4ºC). Impuls laserowy działa selektywnie tylko na melaninę we włosach i nie uszkadza sąsiednich tkanek.

Zasada działania lasera diodowego do depilacji z 3 długościami fal

    Niezakłóconą pracę urządzeń umożliwia niezawodny zasilacz i inteligentny system chłodzenia. Inteligentne oprogramowanie, ekran dotykowy i intuicyjny interfejs ułatwiają konfigurację lasera poprzez wybór pożądanego trybu pracy. Procedura usuwania owłosienia wykonywana jest za pomocą głowicy zabiegowej, w której umieszczony jest emiter lasera diodowego. Podczas pracy laserem diodowym depilacja, wiązka lasera oddziałuje ze skórą, a promienie świetlne generowane przez emiter wywołują śmierć mieszków włosowych. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona przez kontaktowy system chłodzenia, dzięki czemu usuwanie włosów jest bezbolesne i wygodne.

Główne elementy lasera diodowego

   Diodowy emiter laserowy o długości fali 755 nm oddziałuje już na niewielką ilość melaniny. Laser emituje fale świetlne wysokiej częstotliwości o długości 808 nm. Generowane promieniowanie przenika przez skórę do mieszków włosowych, gdzie wpływa na melaninę pigmentową. Wkrótce włosy umierają i wypadają, a skóra staje się całkowicie gładka. Natomiast wiązka lasera o długości 1064 nm przedostaje się nawet do najgłębiej umiejscowionych mieszków włosowych, nie powodując przy tym uszkodzenia skóry. Fala o tej długości działa na hemoglobinę i dociera do naczyń włosowatych otaczające mieszek włosowy niszcząc je, wskutek czego nie dojdzie do odżywiania mieszka włosowego a następnie spowoduje jego obumarcie.

   Kontaktowy układ chłodzenia - głowice urządzeń laserowych chłodzą skórę, która nagrzewa się podczas usuwania włosów. Pozwala to uniknąć dyskomfortu, pieczenia, poparzeń i innych nieprzyjemnych konsekwencji.

   Inteligentne oprogramowanie - w wysokiej, jakości laserach diodowych instalowane jest inteligentne oprogramowanie, które przeprowadza autodiagnostykę. Pozwala to uniknąć potencjalnego ryzyka podczas zabiegów, dzięki czemu proces usuwania włosów jest tak bezpieczny.

   Szybki zwrot zainwestowanych środków - dzięki dużemu przepływowi pacjentów i pracy 10–12 godzin dziennie lasery diodowe zwracają się po 3-4 miesiącach. Następnie urządzenia zaczynają osiągać zysk. Mogłeś do nas trafić wpisując: usuwania owłosienia, należy wykonać, depilacja laserowa, usuwanie owłosienia, zabieg depilacji, zabiegu depilacji laserowej, laser diodowy emituje.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie