Laser Diodowy Depilacja: sprzęt, kosmetyczny

  Nie jest tajemnicą, że każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie. Z tego powodu nowoczesne procedury usuwania niechcianych włosów za pomocą różnego rodzaju laserów są bardzo poszukiwane. Aby stale zapewniać wysokiej, jakości wyniki, ważne jest, aby każdy salon medycyny estetycznej nadążał za postępem na rynku kosmetologii sprzętowej i stosował najbardziej skuteczne metody. Jedną z nich jest wykorzystanie lasera diodowego depilacja jest dużo mniej bolesna i a efekty są długotrwałe. Firma Medika posiada w ofercie diodowy trio laser SLD 755nm + 808nm + 1064nm, który zapewnia usuwanie zbędnego owłosienia i załamanie mieszka włosowego.

Powody popularności lasera diodowego - depilacja dowolnej części ciała

   Zastosowanie systemu laserowego do usuwania włosów jest naprawdę rewolucyjną metodą. Procedura jest pożądana wśród pacjentów cierpiących na problemy z wrastającymi włosami i podrażnienia spowodowane użyciem mechanicznego depilatora, wosku lub częstego golenia za pomocą maszynki. Dzięki laserom diodowym depilacja stała się szybkim i bezpiecznym sposobem usuwania włosów z dowolnej części ciała. W kosmetologii stosuje się je do laserowego usuwania włosów z różnych stref: twarzy, rąk, nóg, pach, pleców, bikini itp. Urządzenia współdziałają ze wszystkimi fototypami skóry, skutecznie usuwając zarówno jasne, jak i ciemne włosy.

Laser diodowy depilacja nowej generacji na najwyższym poziomie

   Urządzenia diodowe do usuwania włosów są uważane za najbardziej popularne i postępowe w dziedzinie nowoczesnej kosmetologii. Samodzielna depilacja za pomocą wosku, maszynki i kremów jest mało skuteczna a często wiąże się z przykrymi dolegliwościami bólowymi. Odrastające szybko włoski wyglądają bardzo nieefektownie. Salony medycyny estetycznej dysponują już laserem diodowym, depilacja z użyciem fali 808 nm jest wysoce skuteczna przy ciemnych włosach. Natomiast usuwanie włosów laserem diodowym TRIO z 3 długościami fali zapewnia całkowite zniszczenia mieszka włosowego, który już nie odrośnie.

Trio laser SLD 755nm + 808nm + 1064nm to obecnie najlepszy wybór

   Trio laser SLD 755nm + 808nm + 1064nm to zaawansowana technologia wysokiej, jakości do usuwania niechcianych włosów, która łączy regulację mocy, długości impulsu i chłodzenia z dużym rozmiarem plamki zabiegowej 12x12mm. Jeżeli w salonie medycyny estetycznej kosmetolog wykorzystuje laser diodowy depilacja zapewnia uzyskanie maksymalnego efektu po pierwszym zabiegu.

    Ze względu na różne długości promieniowania możliwe jest usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, niezależnie od rodzaju skóry i pory roku. Automatyczny system chłodzący (0~4ºC) zapewnia brak odczuwania dyskomfortu, nawet w najbardziej wrażliwych obszarach skóry. Impuls laserowy działa selektywnie tylko na melaninę we włosach i nie uszkadza sąsiednich tkanek.

Zasada działania lasera diodowego do depilacji z 3 długościami fal

    Niezakłóconą pracę urządzeń zapewnia niezawodny zasilacz i inteligentny system chłodzenia. Inteligentne oprogramowanie, ekran dotykowy i intuicyjny interfejs ułatwiają konfigurację lasera poprzez wybór pożądanego trybu pracy. Procedura usuwania owłosienia wykonywana jest za pomocą głowicy zabiegowej, w której umieszczony jest emiter lasera diodowego. Podczas pracy laserem diodowym depilacja jest wysoce skuteczna, wiązka lasera oddziałuje ze skórą, a promienie świetlne generowane przez emiter wywołują śmierć mieszków włosowych. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona przez kontaktowy system chłodzenia, dzięki czemu usuwanie włosów jest bezbolesne i wygodne.

Główne elementy lasera diodowego

   Diodowy emiter laserowy o długości fali 755 nm oddziałuje już na niewielką ilość melaniny. Laser emituje fale świetlne wysokiej częstotliwości o długości 808 nm. Generowane promieniowanie przenika przez skórę do mieszków włosowych, gdzie wpływa na melaninę pigmentową. Wkrótce włosy umierają i wypadają, a skóra staje się całkowicie gładka. Natomiast wiązka lasera o długości 1064 nm przedostaje się nawet do najgłębiej umiejscowionych mieszków włosowych, nie powodując przy tym uszkodzenia skóry. Fala o tej długości działa na hemoglobinę i dociera do naczyń włosowatych otaczające mieszek włosowy niszcząc je, wskutek czego nie dojdzie do odżywiania mieszka włosowego a następnie spowoduje jego obumarcie. Wskutek takiego działania lasera diodowego depilacja osiąga największą skuteczność bez skutków ubocznych.

   Kontaktowy układ chłodzenia - głowice urządzeń laserowych chłodzą skórę, która nagrzewa się podczas usuwania włosów. Pozwala to uniknąć dyskomfortu, pieczenia, poparzeń i innych nieprzyjemnych konsekwencji.

   Inteligentne oprogramowanie - w wysokiej, jakości laserach diodowych instalowane jest inteligentne oprogramowanie, które przeprowadza autodiagnostykę. Pozwala to uniknąć potencjalnego ryzyka podczas zabiegów, dzięki czemu proces usuwania włosów jest tak bezpieczny.

   Szybki zwrot zainwestowanych środków - dzięki dużemu przepływowi pacjentów i pracy 10–12 godzin dziennie lasery diodowe zwracają się po 3-4 miesiącach. Następnie urządzenia zaczynają osiągać zysk. Mogłeś do nas trafić wpisując: usuwania owłosienia, należy wykonać, depilacja laserowa, usuwanie owłosienia, zabieg depilacji, zabiegu depilacji laserowej, laser diodowy emituje.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie