Laser Do Depilacji Medika, Medycyna estetyczna

    Dziedzina medycyny estetycznej szybko się rozwija. Aby utrzymać popyt na rynku pielęgnacji urody, właściciele salonów kosmetologicznych muszą nie tylko pogłębiać swoją wiedzę teoretyczną, ale także wykorzystać najnowsze osiągnięcia w praktyce. Złoty wiek laserów do depilacji rozpoczął się już jakiś czas temu. Wcześniej metody usuwania niechcianego owłosienia były w przeważającej mierze traumatyczne dla skóry, teraz procedura ta już zmieniła się w bardziej bezbolesną i przyjemną.Tak, więc brzytwa i wosk powoli odchodzą w zapomnienie, ponadto te akcesoria całkowicie usuwają włosy tylko na chwilę, nie mówiąc już o odczuwanym bólu.Teraz nadszedł czas na urządzenia do usuwania włosów, znajdujące się na wyposażeniu wielu salonów. 

Laser do depilacji niezbędnym urządzeniem każdego salonu kosmetologicznego

     Jeśli chce się uzyskać dobry wynik, trzeba używać wysokiej, jakości sprzętu, który rzeczywiście może pomóc rozwiązać delikatne problemy bez szkody dla zdrowia i urody. Dlatego właściciele salonów kosmetologicznych powinni zwrócić uwagę na profesjonalne lasery do depilacji, aby klienci w końcu poczuli, że znajdują się w zręcznych rękach profesjonalisty.

   Wielu osobom wydaje się, że cena wysokiej, jakości profesjonalnego urządzenia do depilacji laserowej jest zaporowa. Ale jest to błędne przekonanie. Taka inwestycja w swój biznes szybko się zwraca, ponieważ kobiety chcą być zawsze piękne, nie tylko latem, dlatego korzystają z depilacji przez cały rok. W obecnych czasach również mężczyźni chcą być higieniczni i depilują swoje ciało.

     Laserowe usuwanie owłosienia z twarzy, nóg, rąk, bikini oraz innych części ciała pozwala przez długi czas cieszyć się gładką skórą i zdobywać kolejnych klientów. 

Diodowy laser do depilacji każdego obszaru ciała

   Urządzenia z laserem diodowym do usuwania niechcianego owłosienia są szczególnie zalecane do stosowania w delikatnych i wrażliwych miejscach intymnych. Po wystawieniu ciała na działanie urządzenia mieszki włosowe są podgrzewane i niszczone. Na przykład usunięcie owłosienia z twarzy za pomocą lasera do depilacji spowoduje, że  po kilku sesjach klient zauważy, że wzrost włosów zatrzymał się i przestały pojawiać się czarne kropki.

   Lasery do depilacji posiada pełną regulację mocy, częstotliwości, czasu impulsu oraz intensywności chłodzenia. Dzięki temu kosmetolog będzie mógł dostosować parametry do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Urządzenie wyprodukowane jest z materiału Corian odpornego na plamy a przy prawidłowej konserwacji także na grzyby i pleśń.

Zalety diodowego lasera do depilacji

   Diodowy laser do depilacji pozwala całkowicie pozbyć się niepożądanego owłosienia. Laser nie uszkadza żadnego obszaru skóry i gruczołów potowych. Skóra poddana działaniu laserowej techniki usuwania włosów jest chłodzona za pomocą automatycznego systemu chłodzącego.

   Dzięki wykorzystaniu lasera do depilacji już po pierwszym zabiegu widać wyraźny wynik, niezależnie od rodzaju skóry. Laser diodowy 808 Medika to najnowsza technologia usuwania włosów. Jego praca opiera się na selektywnej dynamice światła i ciepła. Światło lasera przechodzące przez powierzchnię skóry dociera do korzeni mieszków włosowych, gdzie zamienia się w ciepło, które je uszkadza.Tkanka otaczająca mieszek włosowy pozostaje nietknięta. Laser diodowy jest bardzo łatwy w użyciu.

Dlaczego warto kupić diodowy laser do depilacji?

    Współczesne salony kosmetologiczne nie mogą narzekać na brak klientów poszukujących bezbolesnej metody usuwania owłosienia. Każdy, kto podczas depilacji nie będzie odczuwał dużego dyskomfortu i zauważy szybkie pozytywne wyniki, będzie wracał do salonu również na inne zabiegi.

Diodowe lasery do depilacji powodują, że:

  • Włosy są usuwane szybko i bezboleśnie, nie uszkadzając skóry.
  • Następuje efektywne chłodzenie skóry, dzięki czemu zabieg jest przyjemny
  • Praktycznie nie ma ograniczeń do stosowania depilacji laserowej
  • Następuje ukierunkowane i głębokie działanie lasera, dzięki któremu tylko włosy z mieszkiem są podgrzewane i niszczone.
  • Idealny do stosowania na opaloną i wrażliwą skórę.

    Procedura z wykorzystaniem laserów do depilacji przebiega znacznie szybciej niż przy użyciu innych urządzeń, istnieje również większy efekt zastosowania tej techniki. W wyniku działania lasera nie dochodzi do stanu zapalnego skóry, podrażnienia, zapalenia mieszków włosowych i wrastania włosów.

Efekt działania diodowego lasera do depilacji

   Zabieg usuwania owłosienia za pomocą lasera do depilacji, powoduje, że impulsy światła są zamieniane na ciepło a następnie włos przekazuje to ciepło do mieszka włosowego niszcząc jego komórki rozrodcze. W konsekwencji mieszek nie może wytworzyć nowego włosa. Laser diodowy Medika o długości fali 808 nm posiada automatyczny system chłodzący. Czas impulsu wynosi: 10 ms - 500 ms. Mogłeś do nas trafić wpisując: depilacji laserowej, depilacja laserowa, usuwania owłosienia, depilacji ciała.

 

 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie