Kombajn Kosmetyczny Medika dla medycyny

    Kosmetologia to tak naprawdę dziedzina działalności, która bada przyczyny defektów kosmetycznych w wyglądzie osoby, charakter ich objawów, a także rozwija metody zapobiegania, metody leczenia i maskowania. Pomimo tego, że jest to nauka całkowicie niezależna, jest bardzo ściśle związana z dermatologią i fizjoterapią, chemią kosmetyczną, a nawet psychologią. Jeśli chodzi o arsenał, w branży medycyny estetycznej preparaty medyczne, specjalne urządzenia takie jak kombajn kosmetyczny mogą być wykorzystane do rozwiązania różnych problemów z wyglądem.

Kombajn kosmetyczny wizytówką salonu medycyny estetycznej

   Rynek produktów kosmetycznych jest różnorodny. Jest on podzielony na produkty do codziennej pielęgnacji i produkty stosowane tylko w salonach medycyny estetycznej, czyli produkty profesjonalne. To samo można powiedzieć o różnorodnym sprzęcie kosmetologicznym, który również znajduje się wyłącznie w salonie. W domowej pielęgnacji skóry bardzo popularne są specjalne sauny parowe, które pozwalają przygotować skórę właściwą do późniejszego czyszczenia.

Ale kombajn kosmetyczny jest profesjonalnym sprzętem, którego użycie wymaga specjalnych umiejętności. Specjalista, który w swojej pracy używa różnych urządzeń i narzędzi, masek i kremów, nazywa się kosmetologiem. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze salonu kosmetologicznego, jest sprzęt używany przez specjalistę.

Profesjonalne wyposażenie salonu kosmetologicznego

   Kosmetologia sprzętowa obejmuje korzystanie z różnych urządzeń. Nie można wymienić wszystkich instrumentów, urządzeń i narzędzi używanych w salonie kosmetologicznym.  Po pierwsze, dlatego, że do przeprowadzenia określonej procedury wykorzystywane są określone urządzenia, a po drugie, ich lista stale się powiększa o nowe wynalazki. Kombajn kosmetyczny daje możliwość przeprowadzania wielu różnych zabiegów używając tylko jednego urządzenia. Przykładem profesjonalnego wielofunkcyjnego urządzenia jest kombajn kosmetologiczny Medika Premium i Basic, którego funkcje kosmetolog może wykorzystać według potrzeb danego klienta.

Najpopularniejsze funkcje kombajnu kosmetycznego, bez których nie może dobrze prosperować salon kosmetologiczny to:

 • Mikrodermabrazja diamentowa, peeling (oczyszczanie skóry), złuszczania warstwy rogowej naskórka
 • Laseroterapia, polegająca na użyciu sprzętu najnowszej generacji, laserów diodowych do depilacji ciała
 • Ultradźwięki, czyli sonofereza, mezoterapia bezigłowa służące do wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry.
 • Liposukcja ultradźwiękowa ułatwiająca redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu
 • Fale radiowe podgrzewające włókna kolagenowe dając efekt wypełnienia zmarszczek, poprawę owalu twarzy itd.

   W salonach kosmetologicznych istnieje pełny zestaw niezbędnych urządzeń(w tym kombajny kosmetyczne), które pozwalają na zintegrowane podejście podczas pracy z klientem. Ale ostatnio zauważalny jest trend w aranżowaniu miejsca pracy kosmetologa zgodnie z zasadami ergonomii. Biorąc pod uwagę, że różne urządzenia zajmują dużo miejsca i nie są zbyt wygodne w użyciu, staje się jasne, dlaczego właściciele tych salonów decydują się na kombajny kosmetyczne, które zyskują popularność wśród profesjonalistów i stają się głównym elementem wyposażenia.

Kombajn kosmetyczny - im więcej funkcji, tym lepiej

Główne zalety każdego kombajnu kosmetycznego to:

 • Oszczędność miejsca
 • Niższe ceny (w porównaniu z zakupem poszczególnych urządzeń)
 • Obecność wielu funkcji w jednym urządzeniu.

    Kombajn kosmetyczny to dobrze przygotowane i wyposażone miejsce pracy specjalisty, dzięki któremu może wykonywać szeroki zakres różnych zabiegów kosmetologicznych. Przed wyborem i zakupem urządzenia do salonu medycyny estetycznej trzeba zdecydować o jego parametrach, które są ważne dla normalnej i wysokiej, jakości pracy kosmetologa.

Idealny kombajn kosmetyczny:

 • Ma dużą liczbę różnych opcji - nawet 18
 • Łatwy w użyciu
 • Łatwy w obsłudze
 • Ma stylowy wygląd i przystępną cenę.

    Jeśli chodzi o zakres funkcjonalności, dziś można kupić kombajny kosmetyczne Medika, dzięki którym kosmetolog może przeprowadzić kompleksową pielęgnację nie tylko skóry twarzy, ale także ciała. Tak, więc w przypadku salonu, który oferuje jak najszerszy zakres usług, idealnym wyborem jest urządzenie, które:

 • Analizuje stan skóry
 • Wysmukli talię
 • Rozwiązuje problem złogów tłuszczu nagromadzonych na różnych partiach ciała
 • Umożliwia podnoszenie powiek
 • Nawilża i napina skórę, podnosi owal twarzy
 • Leczy zapalenie tkanki łącznej, trądzik pospolity i różowaty
 • Usuwa blizny potrądzikowe, rozstępy, cellulit
 • Przeprowadza procedury drenażu limfatycznego
 • Prowadzi terapię mikroprądową
 • Wygładza zmarszczki.

Podsumowanie - dlaczego warto skorzystać z naszych urządzeń medycznych?

    Główne zalety takiego wielofunkcyjnego sprzętu polegają na tym, że jedno urządzenie jest w stanie nie tylko wykonywać różne działania, ale także wykonywać jedną procedurę przy różnych prędkościach, z różnymi częstotliwościami i różnymi intensywnościami. Oznacza to, że jeden kombajn kosmetyczny może nie tylko rozwiązać różne problemy, ale nadaje się również do pracy z różnymi klientami, niezależnie od ich: płci, wieku, problemów skórnych, wagi i innych parametrów.

   Ponieważ popyt na taki sprzęt stale rośnie, producenci kombajnów kosmetycznych nie tylko stale poszerzają swoją ofertę, ale także ulepszają modele już dostępne na rynku. Z reguły przed zakupem tego urządzenia wielofunkcyjnego eksperci zalecają określenie listy usług, które mają być świadczone w salonie. Bardzo często koszt urządzenia może wydawać się wysoki, ale zakupu takiego sprzętu nie należy traktować, jako wydatków, ale jako inwestycje.

   Ponadto podczas jego użytkowania można szybko zrozumieć, że zakup jednego kombajnu kosmetycznego, kosztuje znacznie mniej niż tuzin różnych urządzeń. Oprócz korzyści ekonomicznych i praktycznej wykonalności, zakup takiego urządzenia wielofunkcyjnego pozwala zaoszczędzić metry kwadratowe w pomieszczeniu i wyposażyć wnętrze w dowolnym stylu, dzięki czemu miejsce pracy kosmetologa będzie wyglądać schludnie i stylowo. Mogłeś do nas trafić wpisując: kombajn kosmetyczny, kombajny kosmetyczne, peeling kawitacyjny, urządzenia kosmetyczne.

Kombajny kosmetyczne - chcesz zamówić lub masz pytania? Zapraszamy do kontaktu przez e mail lub telefonicznie.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie