Analiza skóry sprzęt wielofunkcyjny Medika

      Rozwój nowoczesnej technologii podniósł kosmetologię na nowy poziom. Obecnie istnieje specjalistyczny sprzęt, który służy do diagnozowania nawilżenia skóry w celu zastosowania niezbędnych środków. Firma Medika oferuje kosmetologom niezawodną analizę skóry sprzętem kosmetologicznym który pomoże dokładnie określić stopień nawilżenia skóry twarzy i innych części ciała. Na podstawie zebranych informacji specjalista będzie mógł zalecić określone procedury.

Analiza skóry sprzętem kosmetologicznym

Wcześniej, gdy nie było analizatorów skóry, kosmetolog mógł tylko wizualnie określić stopień nawilżenia skóry:

  • Bardzo sucha skóra - mniej niż 33%
  • Sucha skóra - 34 - 37%
  • Normalna skóra - 38 - 42%
  • Nawilżona skóra -43 - 46%.

   Zastosowanie do analizy skóry sprzętu specjalistycznego umożliwia dokładniejsze określenie wskaźnika wilgotności i prawidłowe przypisanie procedur mających na celu poprawę stanu wilgotności. Zatem kosmetolodzy, którzy mają w swoim arsenale analizator skóry, mogą zapewnić pełen zakres usług i kompetentnie przeprowadzić pielęgnację nawilżającą. Klienci z pewnością docenią to podejście.

   Urządzenie gromadzi informacje, przekształca je na wskaźnik procentowy i wyświetla dane na ekranie LCD, a kosmetolog z kolei uwzględnia te dane i wskazuje odpowiednie zabiegi. Taka analiza skóry jest potrzebna zarówno przed wykonaniem zabiegu kosmetologicznego jak i po jego zakończeniu lub po całej kuracji. Specjalista analizuje skuteczność wykonanych zabiegów.

Analiza skóry sprzętem wielofunkcyjnym Medika

   Odwodniona skóra zawiera niewystarczającą ilość wody, nie może zatrzymać wilgoci w górnej warstwie naskórka.Taki problem skórny może występować nie tylko w typie suchej skóry, ale także w skórze o normalnej i zwiększonej funkcji gruczołów łojowych. Pod wpływem różnych czynników woda wchodząca do komórek naskórka szybko odparowuje i nie ma czasu na wprowadzenie użytecznych składników w skórę.

   Z powodu braku wilgoci skóra traci elastyczność i pojawiają się zmarszczki. Za pomocą analizy skóry sprzętem Medika można poprawnie ocenić stan skóry oraz wybrać kosmetyki, które nie tylko przywrócą jej prawidłowe nawilżenie, ale pomogą kosmetologowi wdrożyć odpowiednie zabiegi np. usuwające zmarszczki, zmniejszające blizny potrądzikowe, cellulit, przebarwienia.

Analiza skóry - sprzęt stojący na straży zdrowia i urody

   Analiza stanu skóry jest jedną z funkcji urządzenia wielofunkcyjnego (kombajn kosmetyczny) firmy Medika, co pomaga odpowiednio dbać o skórę i zachować jej piękno i młodość. Pozwala na podstawie danych, prawidłowo zastosować kosmetyki i przeprowadzić procedury, analizować ich wpływ na skórę i stale monitorować główne wskaźniki. Elegancki kształt i łatwość użytkowania sprawiają, że to urządzenie jest niezbędne w arsenale wyposażenia salonów medycyny estetycznej.

   Diagnostyka pozwala poznać najważniejsze parametry, wykorzystywany do analizy skóry sprzęt kosmetologiczny Medika może unaocznić pacjentom salonów urody efekty wykonanych zabiegów. Wielofunkcyjne urządzenie z funkcją analizera posiada sześć niezależnych punktów pomiarowych, każdy z nich wykonuje 60 pomiarów pośrednich a wynik przedstawiany jest w procentach, uwzględniając wprowadzony wiek pacjenta.

Dlaczego tak ważna jest analiza skóry sprzętem kosmetologicznym?

   Określenie rodzaju skóry oznacza umiejętność właściwej pielęgnacji. Głównymi objawami suchej skóry są: swędzenie, pękanie, obecność łusek na jej powierzchni. Z reguły sucha skóra ma tendencję do przedwczesnego starzenia się i pojawienia się wczesnych zmarszczek. Ponadto ten typ skóry jest podatny na wypryski. Kosmetolog na podstawie przeprowadzonej diagnostyki sprzętowej, może zalecić pacjentowi zabiegi zwiększające wilgotność skóry np. mezoterapia bezigłowa, peeling.

   Skóra staje się tłusta dzięki temu, że gruczoły łojowe, wytwarzają więcej tłuszczu niż jest to konieczne. Nadmiar sebum zatyka pory, a także powoduje trwałe tłuste plamy na skórze. Przyczyną tłustej skóry jest najprawdopodobniej czynnik dziedzicznej predyspozycji, ale czynniki takie jak dieta, poziom hormonów i określony styl życia również mają pewien wpływ na jej występowanie. Analiza skóry sprzętem kosmetologicznym, zdiagnozowanie łojotoku i trądziku, pozwoli zastosować najodpowiedniejsze zabiegi. Dla skóry tłustej wskazana jest mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, peeling. W salonach dostępne są zabiegi zmniejszające trądzik i blizny potrądzikowe, które w znacznym stopniu ograniczą problem.

    Skóra mieszana dotyczy osób które mają skórę tłustą tylko w niektórych obszarach, a w pozostałych suchą lub normalną. Skóra mieszana wymaga szczególnej pielęgnacji, należy zapobiegać pojawianiu się na skórze plam i zaskórników oraz zadbać o prawidłowej nawilżanie. Wykorzystując do analizy skóry sprzęt specjalistyczny, można w odpowiednim czasie zahamować problemy skórne poprzez poddaniu się zabiegom. Dla tego typu skóry odpowiedni jest peeling kawitacyjny, chemiczny, mikrodermabrazja.

    Ponadto dla różnych typów skóry przewidziane są zabiegi przeciwstarzeniowe usuwające zmarszczki, usuwające złogi tłuszczowe, zapewniające lifting twarzy, dostarczające aktywne składniki w głąb skóry. Analiza skóry sprzętem Medika powinna być wykonywana w salonach kosmetologicznych i jest odpowiednia dla osób, które chcą zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry, dla tych, którzy chcą poznać stan skóry i pielęgnację. Ponadto jest wskazana dla ludzi, którzy muszą wybrać kosmetyki dla skóry, są zainteresowani oceną poprawy stanu skóry i dla tych, których skóra wymaga szczególnej pielęgnacji. Mogłeś do nas trafić wpisując: medycyny estetycznej, naczyń krwionośnych, ocenę stanu, problemy skórne, wielkości przebarwień, komputerowej analizy skóry, badanie skóry, badania skóry, stanu skóry pacjenta, komputerowa analiza, parametrów skóry, rodzaj cery.

 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie