Urządzenia Do Makijażu Permanentnego, Trwałego

    Kobiety dążą do uzyskania idealnych brwi, ładnych konturów ust i wyrazistych oczu. Tatuaż i trwały makijaż nie są wyjątkiem. Na całym świecie tatuowanie oznacza modyfikowanie ciała za pomocą pigmentów, a makijaż permanentny oznacza stosowanie makijażu trwałego poprzez mikropigmentację skóry. Główne różnice dotyczą zastosowanych urządzeń, głębokości wprowadzenia pigmentu, czasu trwania efektu i zastosowanego barwnika.

    Wszystko to bezpośrednio wpływa na końcowy wynik i odczucie podczas zabiegu. Urządzenie do makijażu permanentnego stwarza możliwość uzyskania cienkich kresek na powiekach, ładnie wyprofilowanych łuków brwiowych, pięknej czerwieni ust. Jednak poza tymi efektami niektóre osoby mogą zdecydować się na pigmentację medyczną: plam po bielactwie, piersi, głowy, blizn.

Dobrej jakości rządzenie do makijażu permanentnego

   Pierwsza elektryczna maszyna do tatuażu pojawiła się w USA w 1880 roku. Jednak makijaż permanentny zaczął zdobywać popularność dopiero po 100 latach. Istnieje wiele urządzeń do makijażu permanentnego różnych producentów i w różnych kategoriach cenowych. Procedurę należy przeprowadzać zgodnie ze wszystkimi wymogami najwyższych standardów. Linergistka może wykonać korekcję wyglądu: ukryć blizny, zakryć obszary skóry z niewystarczającą ilością pigmentu, naśladować linię włosów itp. Urządzenia do makijażu permanentnego można podzielić na: urządzenia o krótkim okresie ruchu, urządzenia z igłą o dużej mocy.

   Przy ich wyborze ważna jest moc, częstotliwość igły (najlepiej od 60 do 150 wkłuć na minutę), liczba użytych igieł. Sprzęt (maszynka do makijażu permanentnego) powinien być wyposażony w regulację głębokości wprowadzenia igły, chronić przed przepływem zwrotnym pigmentu do manipulatora. Niektóre urządzenia mają mikroprocesor, który dostosowuje się do skóry o różnej gęstości.

Funkcje urządzenia do makijażu permanentnego Medika

   Do makijażu permanentnego stosuje się urządzenia zaprojektowane w taki sposób, aby linergistka mogła regulować głębokość, ilość wprowadzonego pigmentu i częstotliwość nakłuwania. Igła w urządzeniu jest ustawiona pod kątem, a jej ruchy są wyważone. Dodatki do urządzenia do makijażu permanentnego są jednorazowe i wymienne. Można z łatwością rysować na powierzchni skóry i uzyskać najbardziej naturalny efekt, kontrolując każdy milimetr.

   Urządzenie do makijażu permanentnego Medika Permanent Make-Up z jedną głowicą zostało wyposażone w mikroprocesor, który zapewnia pracę igły ze stałą częstotliwością, dostarczając pod skórę tą samą ilość pigmentu. W urządzeniu zastosowano dużą moc pracy igły, wysoką częstotliwość nakłuć. Sprzęt firmy Medika należy do urządzeń pracujących cicho, co pozytywnie wpływa na komfort pracy oraz samopoczucie klientów.

   W procesie mikropigmentacji barwnik wprowadzany jest do poziomu między naskórkiem a skórą właściwą, nie głębiej niż 0,5 mm od powierzchni. Pigment jest dobrze zatrzymywany w przestrzeni międzykomórkowej bez rozprzestrzeniania się lub wycieku. Mała głębokość wprowadzenia pozwala łatwo usunąć makijaż permanentny za pomocą lasera lub zmywacza. Wszystkie obszary mogą być mikropigmentowane: brwi, powieki, usta  a także głowa, piersi.

Pigmenty wykorzystywane w urządzeniu do makijażu permanentnego Permanent Make-Up - Medika

    Do makijażu permanentnego stosuje się pigmenty nieorganiczne, mineralne, stabilne i hipoalergiczne, zawierające między innymi takie składniki jak: tlenki tytanu, żelaza, glikokrzemianów, chromu, krzemianów które zapewniają uzyskanie nasyconych i naturalnych kolorów. Dla wzmocnienia efektu do barwników dodawane są związki nawilżające m.in. kwas hialuronowy, sorbitol, glicerynę oraz wyciągi z ziół, które przyspieszają gojenie np. wąkrotka azjatycka.

   Barwniki nie rozprzestrzeniają się, a ich stężenie nie zmienia się. Składniki są dobrze rozpuszczalne w tkankach i tłuszczach, nie wywierają szkodliwego wpływu na skórę i organizm. Podstawą są bardziej złożone i naturalne kolory: brązowy, brzoskwiniowy, różowy i beżowy. Faktem jest, że złożona tekstura barwników przez każdy organizm jest postrzegana dość indywidualnie, czasami tworząc niewłaściwy ostateczny kolor. W takim przypadku wszystko zależy od doświadczenia linergistki i odpowiednio dobranych pigmentów.

Odczuwanie bólu podczas zabiegu wykonywanego urządzeniem do makijażu permanentnego

   Wielu fanów tatuaży wie, że podczas tatuowania igła wnika głęboko w tkankę, powodując ból. Aby złagodzić dyskomfort, niektórzy tatuatorzy wprowadzają znieczulenie. Ale może ono wywołać alergię lub obrzęk. Wszystkie powyższe problemy nie mogą być przypisane do makijażu permanentnego. Podczas wykonywania tej procedury pacjent nie odczuwa silnego bólu, ale może odczuwać lekkie mrowienie i pieczenie. Wszystko zależy od progu bólu i wrażliwości skóry.

Wynik pracy urządzenia do makijażu permanentnego

   Jeśli chodzi o makijaż permanentny, po zabiegu nie ma zakrzepłej krwi, sinicy i krwiaków. Odcień staje się jednolity, ale natychmiast po wygojeniu ma tendencję do rozjaśniania. Z czasem zabarwiony obszar zanika i nie zawsze dzieje się to równomiernie. Najpierw ciemne odcienie znikają, a następnie jasne. Ale brwi lub usta po mikropigmentacji wyglądają bardzo naturalnie. Tak dobry wynik pracy linergistki z pomocą urządzenia do makijażu permanentnego Medika jest uzyskiwany dzięki regulowanej elektronicznie częstotliwość (w zakresie 60-150 nakłuć na sekundę). Poza tym możliwa jest wyjątkowo precyzyjna pigmentacja bez wibracji.

Jeśli potrzebujesz aparat do makijażu permanentnego lub inne produkty i zależy Ci na najwyższej jakości i nowoczesnym designie - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, którą znaleźć można na tej stronie. U nas znajdziesz sprzęt medyczny wyprodukowany przez nas, dlatego możesz liczyć na wszelką pomoc nie tylko podczas trwania gwarancji, ale również kiedy skończy się gwarancja. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości profesjonalne urządzenie, które wykorzystuje najnowsze technologie i jest w przystępnej ofercie cenowej. Możesz zamówić je online lub skontaktować się z nami telefonicznie lub wysyłając wiadomość na adres e mail z zapytaniem o maszynki do makijażu permanentnego.

Dostępny w naszej hurtowni medycznej sprzęt został podzielony na kategorie. Używając funkcji sortuj wg bez problemu odszukasz interesujący Cię produkt. Można wybierać spośród wielu parametrów, jak na przykład cena, do jakiego celu i wykonywania jakich zabiegów aparatura jest przeznaczona oraz wielu innych parametrów. Dzięki naszym urządzeniom będziesz w stanie rozszerzyć i uatrakcyjnić ofertę swojej kliniki, gabinetu, czy salonu urody. Będziesz w stanie przeprowadzić większą liczbę zabiegów i zaoferować większą liczbę usług, dzięki czemu zyskasz spore grono nowych klientek. W naszym sklepie internetowym posiadamy różnego typu aparaty kosmetyczne. Bez problemu dobierzesz produkt do swoich potrzeb.

Wybierając sprzęt naszej firmy masz pewność, że wykonywane za jego pomocą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii będą nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Warunkiem jednak jest to, że muszą być wykonywane przez profesjonalistów w danym zakresie i w odpowiedni sposób. Warto nabyć aparat do makijażu permanentnego w naszym sklepie, jeśli zależy Ci na zadowoleniu i satysfakcji klientek. Pasujące hasła: do makijażu permanentnego urządzenia, w jakie elementy jest profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego wyposażony, w jakie akcesoria są urządzenia do makijażu permanentnego wyposażone, maszynka do makijażu permanentnego cena.

Jeśli potrzebne Ci są dodatkowe informacje zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez adres e-mail. Postaramy rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie