Urządzenie Do Makijażu Trwałego, Permanentnego

    Nowoczesna kosmetologia daje kobietom wielką szansę na uniknięcie żmudnych codziennych czynności polegających na nakładaniu różnych kosmetyków na twarz. Makijaż permanentny wykonywany za pomocą specjalnych pigmentów, wprowadzanych do górnej warstwy skóry. Ta technologia pozwala kobiecie ukryć wszystkie wady wizualne twarzy i o każdej porze dnia wyglądać wspaniale. Urządzenie do makijażu trwałego Medika daje linergistce możliwość wykonania precyzyjnego makijażu każdego obszaru twarzy.

Dobrej jakości profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego

   Pierwsza elektryczna maszyna do tatuażu pojawiła się w USA w 1880 roku. Jednak makijaż permanentny zaczął zdobywać popularność dopiero po 100 latach. Istnieje wiele urządzeń do makijażu permanentnego różnych producentów i w różnych kategoriach cenowych. Procedurę należy przeprowadzać zgodnie ze wszystkimi wymogami najwyższych standardów. Linergistka może wykonać korekcję wyglądu: ukryć blizny, zakryć obszary skóry z niewystarczającą ilością pigmentu, naśladować linię włosów itp. Urządzenia do makijażu permanentnego można podzielić na: urządzenia o krótkim okresie ruchu, urządzenia z igłą o dużej mocy.

   Przy ich wyborze ważna jest moc, częstotliwość igły (najlepiej od 60 do 150 wkłuć na minutę), liczba użytych igieł. Sprzęt powinien być wyposażony w regulację głębokości wprowadzenia igły, chronić przed przepływem zwrotnym pigmentu do manipulatora. Niektóre urządzenia mają mikroprocesor, który dostosowuje się do skóry o różnej gęstości.

Funkcje urządzenia do makijażu permanentnego marki Medika

   Do makijażu permanentnego stosuje się urządzenia zaprojektowane w taki sposób, aby linergistka mogła regulować głębokość, ilość wprowadzonego pigmentu i częstotliwość nakłuwania. Igła w urządzeniu jest ustawiona pod kątem, a jej ruchy są wyważone. Dodatki do urządzenia do makijażu permanentnego są jednorazowe i wymienne. Można z łatwością rysować na powierzchni skóry i uzyskać najbardziej naturalny efekt, kontrolując każdy milimetr.

   Aparat do makijażu permanentnego Medika Permanent Make-Up z jedną głowicą zostało wyposażone w mikroprocesor, który zapewnia pracę igły ze stałą częstotliwością, dostarczając pod skórę tą samą ilość pigmentu. W urządzeniu zastosowano dużą moc pracy igły, wysoką częstotliwość nakłuć, bardzo ograniczone możliwości powstania urazów skóry i krwawienia, zapewniając jednocześnie równą i nieposzarpaną linię nakłuć. Sprzęt firmy Medika należy do urządzeń pracujących cicho, co pozytywnie wpływa na komfort pracy oraz samopoczucie klientów.

   W procesie mikropigmentacji barwnik wprowadzany jest do poziomu między naskórkiem a skórą właściwą, nie głębiej niż 0,5 mm od powierzchni. Pigment jest dobrze zatrzymywany w przestrzeni międzykomórkowej bez rozprzestrzeniania się lub wycieku. Mała głębokość wprowadzenia pozwala łatwo usunąć makijaż permanentny za pomocą lasera lub zmywacza. Wszystkie obszary mogą być mikropigmentowane: brwi, powieki, usta  a także głowa, piersi.

Pigmenty wykorzystywane w urządzeniu do makijażu permanentnego Permanent Make-Up - Medika

    Do makijażu permanentnego stosuje się pigmenty nieorganiczne, mineralne, stabilne i hipoalergiczne, zawierające między innymi takie składniki jak: tlenki tytanu, żelaza, glikokrzemianów, chromu, krzemianów które zapewniają uzyskanie nasyconych i naturalnych kolorów. Dla wzmocnienia efektu do barwników dodawane są związki nawilżające m.in. kwas hialuronowy, sorbitol, glicerynę oraz wyciągi z ziół, które przyspieszają gojenie np. wąkrotka azjatycka.

   Nie rozprzestrzeniają się, a ich stężenie nie zmienia się. Składniki są dobrze rozpuszczalne w tkankach i tłuszczach, nie wywierają szkodliwego wpływu na skórę i organizm. Podstawą są bardziej złożone i naturalne kolory: brązowy, brzoskwiniowy, różowy i beżowy. Faktem jest, że złożona tekstura barwników przez każdy organizm jest postrzegana dość indywidualnie, czasami tworząc niewłaściwy ostateczny kolor. W takim przypadku wszystko zależy od doświadczenia linergistki i odpowiednio dobranych pigmentów.

Odczuwanie bólu podczas zabiegu wykonywanego urządzeniem do makijażu permanentnego

   Wielu fanów tatuaży wie, że podczas tatuowania igła wnika głęboko w tkankę, powodując ból. Aby złagodzić dyskomfort, niektórzy tatuatorzy wprowadzają znieczulenie. Ale może ono wywołać alergię lub obrzęk. Wszystkie powyższe problemy nie mogą być przypisane do makijażu permanentnego. Podczas wykonywania tej procedury pacjent nie odczuwa silnego bólu, ale może jedynie odczuwać lekkie mrowienie i pieczenie. Wszystko zależy od progu bólu i wrażliwości skóry.

Wynik pracy urządzenia do makijażu permanentnego

   Jeśli chodzi o makijaż permanentny, po zabiegu nie ma zakrzepłej krwi, sinicy i krwiaków. Odcień staje się jednolity, ale natychmiast po wygojeniu ma tendencję do rozjaśniania. Z czasem zabarwiony obszar zanika i nie zawsze dzieje się to równomiernie. Najpierw ciemne odcienie znikają, a następnie jasne. Ale brwi lub usta po mikropigmentacji wyglądają bardzo naturalnie. Tak dobry wynik pracy linergistki z pomocą urządzenia do makijażu permanentnego Medika jest uzyskiwany dzięki regulowanej elektronicznie częstotliwość (w zakresie 60-150 nakłuć na sekundę). Poza tym możliwa jest wyjątkowo precyzyjna pigmentacja bez wibracji.

Planujesz kupić urządzenie do makijażu permanentnego? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy producentem sprzętu wykorzystywanego w medycynie estetycznej i kosmetologi. Nasze urządzenia dadzą Państwu możliwość wykonania zabiegów różnego typu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i pozyskać bardziej szczegółowe informacje - zapraszamy do poznania naszej oferty lub do kontaktu telefonicznego i na adres e mail.

Oferowany przez nas aparat do makijażu permanentnego to wysokiej jakości profesjonalne urządzenie, które zda egzamin w gabinetach kosmetycznych, centrach urody, salonach, czy klinikach medycyny estetycznej. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo personelu i klientów.

U nas znajdziesz kombajny kosmetyczne idealnie dobrane do swoich potrzeb oraz do specyfiki działalności i oferowanych usług. Możesz skorzystać z pomocy naszego personelu lub poszukać samodzielnie, odwiedzając poszczególne kategorie lub korzystając na przykład z funkcji "sortuj wg". Można zaznaczyć różnego typu parametry i filtry, jak choćby cena, najnowsze urządzenie, rodzaj usługi jaką wykonasz danym aparatem, dostępność, popularność, czas wysyłki i wiele innych. Jeśli szukasz konkretnego produktu, w tym celu możesz skorzystać z dostępnej opcji wyszukiwania. Wybierz sprzęt i zyskaj możliwość wykonywania nowych zabiegów oferując kolejne usługi.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Możesz zrobić to telefonicznie lub przez adres e mail. Postaramy się pomóc.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie