O firmie

Medika

Marka Medika. to profesjonalne sprzęty dedykowane kosmetologn oraz medycynie estetycznej. Medika prężnie się rozwija, dzięki interdyscyplinarnej wiedzy naszego zespołu, wykorzystywaniu najnowszych technologii i podejściu nakierowanemu na potrzeby klientów Wysoka jakość komponentów, których używamy do produkcji jest dla nas najważniejsza, a Corian® oraz unikalny design, to nasz znak rozpoznawczy.

letterList.png

Nasz misja

Medika to nie tylko najnowsza technologia urządzeń, piękno ich wykonania i profesjonalizm doceniany wśród odbiorców na całym świecie. To przede wszystkim rzetelne i empatyczne podejście do człowieka, konsultowana z lekarzami i naukowcami jakość, która wspólnie z przeszkolonym personelem wynosi walory medycyny estetycznej znacznie wyżej Nasza firma istnieje po to. by pomagać ludziom Aby żyć pełnią życia mozesz zadbać o dobre samopoczucie, o prawdziwą radość uśmiechu, pewność siebie i trwanie w poczuciu, że jesteś w dobrym miejscu i dobrym czasie. Nie chodzi o wygląd i piękno Chodzi o Ciebie.

Nagrody i certyfikaty

certyfikat1.pngcertyfikat2.png

certyfikat3.pngcertyfikat4.png

Certyfikat medyczny

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, które posiadają certyfikaty na całe urządzenie, nie tylko na poszczególne podzespoły Urządzenie Carboxytherapy Medika jest jedynym, certyfikowanym urządzeniem medycznym do Karboksyterapn w Polsce.

certyfikat2-2.png  certyfikat2-1.png


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie