Urządzenia kosmetyczne, Sprzęt do medycyny estetycznej

Co jest lepsze, kupić kilka urządzeń kosmetycznych do różnych zabiegów wykonywanych w salonie kosmetologicznym czy kupić jeden wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny, który łączy kilka najbardziej popularnych funkcji? Oczywiście, jeśli pomieszczenie jest duże, a w salonie znajduje się wiele urządzeń, wygląda to dość solidnie. Ale cała solidność znika gdzieś, gdy kosmetolog musi wykonać nie jedną procedurę, ale kilka, gdy musi połączyć kilka technik i przyciągnąć jedno lub drugie urządzenie do klienta.

   Na przykład dobrze jest wyposażyć klinikę lub salon medycyny estetycznej do przeprowadzania procedur, pozostawiając wystarczająco dużo wolnego miejsca, aby stworzyć wrażenie prestiżowej firmy. Poszukując urządzeń kosmetycznych można zapoznać się z ofertą rodzimego producenta Medika, którego cały sprzedawany sprzęt posiada niezbędne certyfikaty i gwarantuje szybki zwrot kosztów oraz coraz więcej zadowolonych pacjentów.

Funkcje i zalety wielofunkcyjnych urządzeń kosmetycznych

Jakie możliwości otwierają się dla kosmetologa przy zakupie urządzeń kosmetycznych takich jak kombajn kosmetyczny?

  • Po pierwsze, oszczędność miejsca.
  • Po drugie, jest to niewątpliwie wygoda, ponieważ do wykonywania popularnych w obecnych czasach zabiegów kosmetycznych, takich jak peeling mechaniczny twarzy czy peeling ultradźwiękowy, teraz kosmetolog nie potrzebuje dwóch, ale jednego urządzenia.
  • Po trzecie, kombajn kosmetyczny wygląda solidnie i świadczy o sukcesie salonu.
  • Po czwarte, jeśli właściciel salonu obliczy, ile kosztuje zakup urządzenia do liposukcji, mezoterapii, mikrodermabrazji, oxybrazji, ultradźwięków, szybko zauważy, że kupno wielofunkcyjnego urządzenia kosmetycznego jest bardziej opłacalne ekonomicznie.

   Jeśli już nie pojawia się pytanie, czy warto korzystać z takich urządzeń, ale właściciel salonu nie wie, gdzie kupić tak wysokiej jakości sprzęt, który spełnia wszystkie wymagania i standardy dotyczące sprzętu kosmetologicznego, to pytanie ma odpowiedź.

Nasze przykładowe produkty:

Gdzie kupować urządzenia kosmetyczne?

    Jeżeli ktoś dopiero zaczyna działalność w branży kosmetycznej lub, przeciwnie, interesuje go poszerzanie i pozyskiwanie przychylności nowych klientów, zakup i stosowanie wielofunkcyjnych urządzeń kosmetycznych to nie tylko moda, to rozsądne zarządzanie biznesem, to okazja, by odnieść jeszcze większy sukces. Kombajny kosmetyczne to praktyczne urządzenia, które łączą w sobie zestaw wszystkich niezbędnych funkcji. Gdy zachodzi potrzeba zakupu urządzeń kosmetycznych takich jak kombajn lub sprzętu do specjalistycznych zabiegów typu: depilacja za pomocą lasera diodowego lub redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą lipolasera DUO warto skontaktować się z producentem takich urządzeń Medika.

Przewaga konkurencyjna zakupu urządzeń kosmetycznych bezpośrednio od producenta

  • Własne licencjonowane centrum gwarancyjne na zakupione urządzenia kosmetyczne
  • Bezpłatna usługa gwarancyjna na sprzedawane urządzenia
  • Cena adekwatna, do jakości produkowanego sprzętu
  • Konsultacje menadżerów firmy Medika w dziedzinie kosmetologii sprzętowej
  • Pomoc w wyborze produktu spełniającego potrzeby salonu piękności
  • Bezpłatne szkolenia i wsparcie po jego zakończeniu.

Urządzenia kosmetyczne – lasery diodowe do depilacji laserowej

    Dziś rynek kosmetologii sprzętowej w branży kosmetycznej szybko się rozwija. Świadczą o tym prezentowane urządzenia kosmetyczne, ich, jakość, różnorodność kategorii cenowych. Właścicielom salonów kosmetologicznych trudno jest dokonać świadomego wyboru, gdy nie są znane jasne kryteria oceny aparatu.

   Kupują lasery diodowe do usuwania włosów, polegając na poczuciu piękna, stylu, zapominając o parametrach technicznych urządzeń. Jeśli skorzysta z oferty producenta laserów diodowych Medika wyposaży swój salon w wysokiej, jakości, nowoczesny sprzęt. Prezentowane w ofercie lasery diodowe: Trio Laser SLD - 755nm + 808nm + 1064nm oraz laser diodowy 808nm, zostały opracowane z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć technologicznych.

   Laser diodowy Trio posiada duży rozmiar głowicy (12x12 mm), co umożliwia wykonanie depilacji w szybki i wygodny sposób na różnych obszarach ciała. Producent zastosował w tym urządzeniu kosmetycznym automatyczny system chłodzący. Laser diodowy przeznaczony jest do usuwania niechcianego owłosienia i załamiana struktury mieszka włosowego.

Urządzenia kosmetyczne – lipolaser DUO

    Do salonów medycyny estetycznej zgłasza się wielu pacjentów poszukujących pomocy podczas borykania się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Producent urządzeń kosmetycznych Medika ma do zaoferowania lipolaser Duo, w którym wykorzystano połączenie wiązki laserowej 650nm a także podczerwieni 940nm. Taka kombinacja zapewnia pobudzanie naturalnych kanałów metabolicznych. Promieniowanie laserowe przenikające przez skórę powoduje naturalną reakcję chemiczną, wskutek której dochodzi do rozbicia trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które po zmetabolizowaniu są naturalnie usuwane z organizmu. Urządzenie kosmetyczne - lipolaser Duo posiada programy zabiegowe dopasowane do danych obszarów ciała np. uda, ramiona, pośladki, brzuch. Kosmetolog ma możliwość ustawienia odpowiednich parametrów dobranych odpowiednio pod względem wieku i płci. Mogłeś do nas trafić wpisując: fotele kosmetyczne, meble kosmetyczne, kosmetyczne urządzenia, makijaż permanentny, kosmetyczne fotele, meble fryzjerskie, lampy uv led, lampy kosmetyczne, kosmetyczne lampy, sprzęt kosmetyczny, infuzja tlenowa, akcesoria kosmetyczne, salonów kosmetycznych, kosmetyki profesjonalne, gabinetów kosmetycznych, urządzenia fryzjerskie, sprzętu kosmetycznego, peeling kawitacyjny, pochłaniacz pyłu, salonu kosmetycznego, fale radiowe.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie