Urządzenia kosmetologiczne, Sprzęt kosmetyczny

Urządzenia kosmetologiczne mogą służyć do wykonywania jednej funkcji lub łączyć kilka trybów wykonywanych przez jedno urządzenie. Uzasadniają inwestycje, uzupełniają procedury, oszczędzają pieniądze wydane na zakup innych urządzeń i pomagają w prawidłowej organizacji przestrzeni.

Przed zakupem aparatów do kosmetologii sprzętowej właściciel kliniki medycyny estetycznej powinien określić usługi, które będą wykonywane, porównać cechy, funkcjonalność, cenę.

Urządzenia kosmetyczne

Główne kryteria, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie urządzenia kosmetologicznego to:

  • Wybór trybów pracy - dostępny jest sprzęt łączący wiele procedury, im więcej z nich, tym wyższa jest jego wydajność i cena.
  • Konkretne urządzenia do zabiegów z zakresu kosmetologii – karboksyterapia, plasma ARC, Lasery diodowe, Hifu, lipolaser, termoliza, RF Mikroigłowy, infuzja tlenowa, makijaż permanentny, peeling wodorowy.
  • Uniwersalność – istnieją urządzenia do zabiegów kosmetycznych przeznaczony tylko do skóry twarzy lub ciała. Jeśli salon kosmetologiczny świadczy kilka usług, właściciel powinien wybrać sprzęt przeznaczony do wykonywania procedur na całym ciele.
  • Materiał obudowy – należy zwracać uwagę na wytrzymałość materiału, jego jakość i design  dzięki czemu urządzenie będzie pasowało do wnętrza salonu.
  • Zarządzanie - ergonomia, ekrany dotykowe zwiększają wygodę obsługi. Ważna jest przejrzystość interfejsu.

Nasze przykładowe produkty:

Sprawdź wszystkie nasze Urządzenia kosmetologiczne

Korzyści z najwyższej jakości urządzeń kosmetologicznych

    Kupując wielofunkcyjne urządzenia kosmetologiczne od polskiego producenta Medika, można wyposażyć centrum urody w sprzęt, który będzie służył przez długi czas, zapewni pacjentom i kosmetologom komfortowe warunki i pozwoli znacznie obniżyć koszty.

Te urządzenia są najlepszym asystentem kosmetologa. Tak, mają lepszą cenę niż wiele urządzeń o wąskim działaniu, ale pod względem funkcjonalności jest to kompleks, który zawiera wszystkie podstawowe opcje. Zatem sprzęt może obejmować np.: lepszą diagnostykę skóry, peeling, czyli wydajne złuszczanie naskórka, zabiegi ultradźwiękowe.

Producent Medika dysponuje również urządzeniami do wykonywania konkretnego zabiegu, które wyposażone są w wiele systemów usprawniających pracę oraz zapewniających doskonałe efekty lecznicze dla pacjentów.

Urządzenia kosmetologiczne do karboksyterapii

   Karboksyterapia, czyli odmładzanie twarzy dwutlenkiem węgla. Wiele osób woli nieiniekcyjne metody odmładzania i gojenia skóry. Jedną z tych metod, która nie ma analogii wśród innych procedur bez iniekcji, jest karboksyterapia lub narażenie skóry na działanie dwutlenku węgla.

Jest to absolutnie bezbolesna metoda leczenia i odmładzania skóry, która daje natychmiastowy efekt przeciwstarzeniowy. Karboksyterapia od dawna stosowana jest w leczeniu zaburzeń troficznych i zastoinowych procesów skórnych. W medycynie estetycznej metoda ta zaczęła być stosowana dosyć niedawno.

Jaka jest specyfika procedury?

   Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu określonych ilości dawek dwutlenku węgla, który jest odpowiedzialny normowanie przepływu krwi i powiększanie naczyń krwionośnych. Kosmetolog podając pacjentowi dwutlenek węgla pod skórę powoduje przyśpieszenie przepływ tlenu, krwi oraz składników aktywnych i następuje poprawa mikrokrążenia i stymulowanie komórek do odnowy.

   Wyposażenie kosmetologiczne Medika do karboksyterapii jest wyposażone we wskaźnik ciśnienia poziomu gazu w butli, posiada tryb manualny, który zapewnia dokładną regulację gazu, co daje możliwość przepływu CO2 w zakresie 40 cc do 300 cc a także dawkę w jednej sesji do 5000 cc.

Taki sprzęt jest wyposażony także w tryb automatyczny, który posiada 23 gotowe programy zabiegowe, samodzielnie dobierając wszystkie parametry a także wyznacza miejsca do wstrzykiwań. Kosmetolog otrzymuje informację z licznika ile podano, CO2 w jednej sesji. Urządzenie posiada wiele systemów usprawniających przebieg zabiegu i pracę specjalisty.

Urządzenie kosmetologiczne Plasma ARC

   Obecnie aktywnie badane są możliwości plazmy, a zakres usług z jej zastosowaniem stale się poszerza. Za pomocą urządzeń kosmetologicznych plazmowych wykonywany jest niechirurgiczny lifting powiek i owalu twarzy, redukowane są zmarszczki oraz usuwane są włókniaki i brodawki. Przed wybraniem urządzenia plazmowego do pracy w salonie lub klinice należy najpierw zrozumieć czym jest urządzenia plazmowe.

   Urządzenie kosmetologiczne Plasma ARC oferowane przez firmę Medika posiada P&E Control System jest to pierwsza plazma w kraju zawierająca płynną regulacją mocy łuku plazmowego oraz jego energii.

Niezwykle ważny dla kosmetologa jest DCS Dose Control System który gwarantuje precyzyjne dawkowanie energii. Ponadto urządzenie posiada automatyczne programy zabiegowe oraz dodatkowy tryb manualny przeznaczony tylko dla lekarzy. Podczas wykonywania zabiegu istnieje możliwość dowolnego dopasowania kąta elektrody. Wraz z urządzeniem kupujący otrzymuje głowicę zabiegową, 10 elektrod oraz kabel zasilający.

   Sprzęt kosmetologiczny do karboksyterapii i Plasma ARC to tylko przykłady sprzętu, w który powinna być wyposażona każda klinika czy salon medycyny estetycznej (dobry do gabinetów kosmetycznych).

Bogata oferta producenta Medika obejmuje wiele urządzeń do kosmetologii sprzętowej, które zapewniają możliwość wykonania każdego zabiegu, jaki obecnie poszukiwany jest przez pacjentów.

Mogłeś do nas trafić wpisując: fotele kosmetyczne, kombajn kosmetyczny, meble kosmetyczne, kosmetyczne urządzenia, kosmetyczne fotele, meble fryzjerskie, urządzeń kosmetycznych, kombajny kosmetyczne, lampy kosmetyczne, kosmetyczne lampy, pochłaniacz pyłu, urządzenia kosmetyczne, akcesoria kosmetyczne, salonów kosmetycznych, kosmetyki profesjonalne, gabinetów kosmetycznych, urządzenia fryzjerskie, sprzętu kosmetycznego, peeling kawitacyjny, salonu kosmetycznego, fale radiowe.

W celu realizacji zamówienia zapraszamy do kontaktu. Możesz również złożyć zamówienie bezpośrednio przez sklep. Zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca zaproponuje Państwu dobrej klasy sprzęt kosmetyczny od dobrego polskiego producenta. Zapewniamy dogodne formy zakupu, takie jak leasing czy pożyczka medyczna.


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie