Hifu cena, sprzęt do zabiegu medycyny estetycznej

Cena urządzenia hifu adekwatna do jego jakości i przydatności w salonie kosmetologicznym

Tkanki skóry zmieniają się z wiekiem, szczególnie na twarzy. Zwiotczenie skóry prowadzi do powstawania nieatrakcyjnych zjawisk: podwójnego podbródka, obwisłych policzków, głębokich zmarszczek, fałdów nosowo-wargowych, cieni pod oczami. Miliony ludzi chcą wyglądać młodo, ale tylko nieliczni korzystają z pomocy chirurgów plastycznych ze względu na ryzyko związane z operacją.

   Spełniły się nadzieje pacjentów na wykonanie liftingu czyli napinania skóry bez ryzyka dla zdrowia związanego z interwencją chirurgiczną. Za pomocą ultradźwiękowego liftingu twarzy HIFU dochodzi do zagęszczenia skóry, dzięki czemu twarz wygląda młodziej i bardziej atrakcyjnie. Kliniki kosmetologiczne wyposażają swoje gabinety w urządzenie Medika Premium Hifu ceny są konkurencyjne w stosunku do innych producentów i dystrybutorów takiego sprzętu.

Nasze przykładowe produkty:

Sprawdź wszystkie nasze Kombajny kosmetyczne

 Co to jest niechirurgiczny lifting Hifu?

    Ultradźwiękowy lifting jest techniką przeznaczoną dla tych, którzy nie są gotowi na operację plastyczną, ale chcieliby znacznie napiąć skórę. Nowa metoda napina skóry za pomocą kosmetologii sprzętowej lub, innymi słowy, niechirurgiczny lifting SMAS, pozwolił przenieść procedurę z zakresu chirurgii plastycznej na dziedzinę kosmetologii. To, co wczoraj było nawet niemożliwe do wyobrażenia, stało się rzeczywistością, podnoszenie skóry bez skalpela chirurga. Większość technik napinania skóry wykorzystujących efekt termiczny, który działa tylko na powierzchniowe warstwy skóry i docieranie do głębszych warstw tam, gdzie występują problemy, nie działa.

   Wraz z nadejściem liftingu ultradźwiękowego można kierować energię do różnych niezbędnych głębokich warstw. W salonach zabieg Hifu cenę osiąga w zależności od obszaru poddawanego działaniu wiązki ultradźwięków, które stymulują skórę właściwą i powodują jej głęboką przebudowę. Kosmetolodzy odnotowują coraz większe zainteresowanie tym zabiegiem, dlatego właściciele salonów piękności chętnie kupują urządzenie które przyniesie im zysk i coraz więcej pacjentów.

hifu cena

Hifu oddziaływanie na system mięśniowo-powięziowy

    System mięśniowo-powięziowy to warstwa elastyny i włókien kolagenowych powodująca napięcie mięśni twarzy. Z wiekiem pogarsza się ta funkcja, włókna kolagenu są rozciągane, następuje zwiotczenie skóry i innych miękkich tkanek twarzy i ciała. W rezultacie widoczne są opadające brwi, policzki, pojawia się nadmiar skóry na powiekach, utrata prawidłowego owalu twarzy, nieefektowny drugi podbródek itd.

   Aby poprawić owal twarzy, niezbędne jest podniesienie warstwy SMAS i napięcie skóry. Podczas zabiegu kosmetologicznego impuls ultradźwiękowy przenika na głębokość 4,5 mm. Dotąd wykorzystywane procedury powodowały przedostawanie się impulsów w głąb warstw skóry jedynie na 1,5 mm. Dlatego zabieg Hifu, jest uznawany na znaczny przełom w medycynie estetycznej. Urządzenie Medika Premium Hifu cenę ma adekwatną, do jakości jaką udało się osiągnąć polskiemu producentowi. Ogrzewane głębokich warstw skóry, powoduje obkurczenie tkanek i osiągnięcie remodelingu kolagenu.

Wskazania do liftingu ultradźwiękowego Hifu:

 • Deformacja i utrata wyrazistości owalu twarzy (opadanie grawitacyjne).
 • Zmniejszona gęstość skóry i podskórnych struktur twarzy i ciała.
 • Pogłębienie fałdów nosowo-wargowych.
 • Opadanie policzków i kącików ust.
 • Opadanie powieki i opadające brwi.
 • Drugi podbródek: zwiotczenie i zwiotczenie skóry pod brodą i szyją.

hifu

W jaki sposób wykonywany jest niechirurgiczny lifting HIFU?

   Procedura liftingująca wykonywana przez kosmetologa za pomocą urządzenia Hifu, pozwala na działanie ultradźwięków na dokładnie ustalonej głębokości nie wpływając na otaczające tkanki. Podczas zabiegu konkretne tkanki poddane działaniu ultradźwięków są ogrzewane do temperatury 65-70 ° C, co powoduje ujędrnienie danego obszaru oraz pobudzenie produkcji nowych włókien elastyny. Pozwala to uzyskać efekt liftingu we wszystkich warstwach tkanek miękkich twarzy. Synteza nowych włókien kolagenowych może trwać przez 90 dni.

Na jakich obszarach można zastosować lifting Hifu?

    Zabiegi często odbywają się nie tylko na twarzy, ale także na szyi, dzięki czemu po liftingu nie widać ostrego kontrastu. Wykonywane procedury nie tylko mają na celu usunięcie istniejących problemów, ale także zapobieganie opadaniu tkanek miękkich. Możliwe jest również wykonywanie liftingu dekoltu. Wyposażając salon medycyny estetycznej w urządzenie Medika Premium HIFU będzie mieściła się w granicach 32000 złotych.

   Biznesmeni zakładający firmy nastawione na świadczenie usług kosmetologicznych i poszukujący wysokiej, jakości urządzeń do salonów urody, nie muszą posiadać swoich środków finansowych na pokrycie kosztów zakupu. Firma Medika oferuje swoim klientom sprzedaż sprzętu kosmetologicznego nie tylko za gotówkę, ale również w formie leasingu, kredytu gotówkowego lub pożyczki medycznej. Współpracując z polskim producentem Medika, właściciele salonów mogą liczyć na rabaty, pomoc dedykowanego opiekuna handlowego oraz wsparcie marketingowe i techniczne. Mogłeś nas znaleźć szukając: lifting twarzy, tkanki tłuszczowej, kurze łapki, twarz szyja dekolt, danych osobowych.

hifu cena

Leasing urządzeń kosmetycznych - dogodne formy zakupu sprzętu kosmetycznego


W naszym sklepie oferujemy wiele korzystnych form zakupu naszego sprzętu kosmetycznego i medycznego. Jeżeli zakładasz nową firmę lub chcesz doposażyć swój salon w nowy sprzęt to warto zadbać o odpowiedniej klasy urządzenia kosmetyczne. Nie każdy posiada odpowiednią ilość gotówki, co w wielu przypadkach może okazać się problemem lecz nie u nas. My mamy dla naszych klientów propozycję zakupu wyposażenia gabinetu kosmetycznego na korzystnych warunkach, takich jak leasing, pożyczka medyczna czy kredyt gotówkowy. Nasza firma współpracuje z Niezależnym doradcą finansowym, który przygotuje Państwu korzystną ofertę finansowania sprzętu, zgodnie z Państwa możliwościami i potrzebami.

Korzystne cechy finansowania sprzętu kosmetycznego u nas

 • Finansowanie w postaci leasingu także dla nowych firm od pierwszego dnia działalności
 • Bardzo proste procedury weryfikacji i przyznawania leasingu (do 100 tys bez dokumentów finansowych na sprzęt kosmetyczny)
 • Ułatwione formalności, nie wymagamy zaświadczeń z ZUS i US
 • Nieduży wkład własny
 • Decyzję otrzymasz w kilka chwil
 • Mamy u nas oferty z wielu banków
 • Finansowanie podatku VAT (pożyczka medyczna, leasing finansowy)
 • Darmowe i rzetelne doradztwo

 Firma Medika to gwarancja zadowolenia z najwyższej klasy sprzętu kosmetycznego i medycznego. Od wielu lat z sukcesem działamy na polskim rynku dostarczając urządzenia kosmetyczne do salonów fryzjerskich, gabinetów medycyny estetycznej czy salonów kosmetycznych. Zapewniamy sprzedaż hurtową i detaliczną oraz atrakcyjne ceny. Wybierz naszą firmę i ciesz się sprzętem kosmetycznym najwyższej klasy na rynku.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie