Hifu: urządzenia do zabiegu, sprzęt kosmetyczny

Niechirurgiczny lifting twarzy wiązką ultradźwięków HIFU

Lifting SMAS (warstwa mięśniowo-powięziowa) nazywany także liftingiem ultradźwiękowym HIFU i jest jedną z popularnych procedur mających na celu naciągnięcie skóry twarzy i jej wyraźne odmłodzenie. Korzystając z tej procedury, można stać się młodszym o kilka lat podczas jednej sesji. Do przeprowadzenia tego zabiegu kosmetolog potrzebuje wysokiej, jakości urządzenia działającego w oparciu o technologię skupionej wiązki ultradźwięków, która daje możliwość pożegnania się z wiotką skórą na twarzy i ciele. Nowoczesne urządzenie polskiego producenta Medika Premium HIFU zapewnia pacjentowi salonu medycyny estetycznej nie uszkodzenie warstwy rogowej naskórka a działanie na SMAS, czyli na warstwach głębszych.

Nieinwazyjny lifting twarzy przy użyciu fal ultradźwiękowych HIFU: zalety i funkcje

    Głównym wskazaniem do wykonywania liftingu twarzy są zmiany związane z wiekiem: pojawienie się zmarszczek, utrata prawidłowego owalu twarzy, zmniejszone zagęszczenie skóry. Lifting Hifu działa na warstwę mięśniową i tkankę łączną. Przyczynia się to do stworzenia naturalnego szkieletu naskórka z własnych mięśni i elastycznych włókien. W ten sposób zapewnia trwały i wyraźny efekt kosmetyczny.

Nasze przykładowe produkty:

Sprawdź wszystkie nasze Urządzenia medyczne

Główne zalety liftingu Hifu są następujące:

  • Wysoka wydajność. Pozytywne wyniki są widoczne u osób w każdym wieku
  • Zdolność do eliminacji lub redukowania głębokich zmarszczek
  • Eliminacja obwisłych policzków i drugiego podbródka
  • Zachowanie naturalnych linii twarzy, ponieważ nie ma silnego napięcia skóry
  • Działanie na wszystkie obszary twarzy
  • Brak długiego okresu powrotu do zdrowia.

    Bezoperacyjny lifting SMAS za pomocą ultradźwięków Hifu ma mniej przeciwwskazań niż lifting chirurgiczny. Przed zabiegiem pacjent nie przechodzi testów, dlatego ważne jest, aby jak najlepiej poinformował specjalistę o swoim zdrowiu. Nie można skorzystać z procedury, jeśli występują takie choroby jak: padaczka, choroby neurologiczne, cukrzyca, ciąża i obecności czujnika serca lub metalowych implantów, patologii serca i naczyń krwionośnych, zaburzeń krwawienia.

Czym jest lifting ultradźwiękami Hifu?

    Nowoczesna metoda ekspozycji ultradźwiękowej, wdrażana przez urządzenia HIFU, staje się znaczącym konkurentem w chirurgii plastycznej. Procedury z użyciem ultradźwiękowych urządzeń są bezpieczniejsze niż operacje, a powrót do codziennych zadań zajmuje mniej czasu. Sprzęt ultradźwiękowy HIFU ma ważną cechę polegającą na tym, że generowana fala ultradźwiękowa wpływa na skórę właściwą z tłuszczem podskórnym bez powodowania uszkodzeń. To wyjaśnia maksymalny efekt na pożądanej głębokości.

    Podczas zabiegu intensywnie skoncentrowane ultradźwięki są wysyłane do skóry, ogrzewając warstwę mięśniową, powodując jej skurcz. Rezultatem jest lifting twarzy. Energia przekazywana za pomocą wiązki sprzyja wytwarzaniu nowych włókien kolagenu i elastyny. Dzięki temu z czasem efekt tylko rośnie. Zabieg na twarz zajmuje 40-50 minut. Najpierw kosmetolog wykonuje pracę na połowie twarzy, której wynik jest pokazywany pacjentowi do porównania. Następnie działaniu urządzenia poddawana jest druga część.

    Podczas zabiegu Hifu odczuwane jest intensywne ciepło lub lekkie mrowienie, a po jego zakończeniu zauważalne jest napięcie skóry. Stały efekt w postaci odbudowy tkanki widoczny jest przez 90 dni od przeprowadzenia procedury ultradźwiękami, ponieważ tyle potrzeba czasu na wytworzenie nowego kolagenu. Osiągnięty rezultat zabiegu trwa minimum rok i jest to uzależnione od cech skóry danej osoby.

Urządzenie kosmetologiczne Hifu producenta Medyka

    Właściciele klinik medycyny estetycznej i salonów kosmetologicznych mają możliwość zakupu urządzenia medycznego Hifu prosto od producenta Medika, który jest znany z nowatorskich rozwiązań. Firma została wielokrotnie nagrodzona nie tylko w kraju, ale również na świecie. Producent przykłada dużą uwagę do wysokiej, jakości wykonania sprzętu przeznaczonego do wyposażenia salonów, dba o ciekawy design urządzeń i zapewnia opiekę pogwarancyjną a także szkolenie z ich obsługi.

    Cechą wyróżniającą Hifu Medika Premium jest materiał, z którego wyprodukowana jest obudowa urządzenia. Corian to materiał odporny na rozwój pleśni i grzybów, posiada certyfikaty, w tym dla materiału o niskiej emisji lotnych związków organicznych. Podstawowe dane techniczne urządzenia Hifu Medika: gęstość energii - 0.1 - 2.5 J/cm², natomiast częstotliwość wynosi 4 Mhz. Zastosowano interwał 1 – 4 i 5 rodzajów kardridżów. Kosmetolog może wygodnie obsługiwać sprzęt, ponieważ posiada on ekran dotykowy 8".

   Właściciel salonu urody planując zakup urządzenia Hifu, ma możliwość obejrzenia prezentacji ukazującej zastosowanie tego sprzętu. Wystarczy, że wejdzie na stronę internetową producenta Medika i będzie mógł na własne oczy zobaczyć przebieg zabiegu. Kosmetolog pracujący na tym sprzęcie uzyskuje możliwość regulacji głębokości działania dobierając odpowiedni kartridż. Natomiast pacjent poddający się zabiegowi z użyciem ultradźwięków będzie zadowolony z ujędrnienia skóry, redukcji złogów tłuszczowych, wygładzenia skóry wokół oczu, podniesienia linii brwi. Mogłeś nas znaleźć szukając: zabieg hifu, medycyna estetyczna, tkanki tłuszczowej, zabiegów medycyny estetycznej.Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie