Mezoterapia bezigłowa urządzenie wielofunkcyjne

Mezoterapia bezigłowa sprzęt wielofunkcyjny Medika

Jedną z najbardziej popularnych metod w kosmetologii sprzętowej jest dzisiaj mezoterapia bezigłowa urządzenia medyczne znajdują się na wyposażeniu prawie każdego salonu medycyny estetycznej, czy w salonie kosmetycznym. Procedura ta polega na wprowadzeniu substancji aktywnych do skóry metodą elektroporacji, wzmocnionej działaniem fali ultradźwiękowej.

Czym jest mezoterapia bezigłowa?

    Jest to metoda poprawiająca penetrację makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do komórek. Promuje ona tworzenie kanałów w błonach komórkowych pod wpływem pola elektromagnetycznego, przez które cząsteczki mogą swobodnie przenikać do komórki. Z tego powodu substancje, które ze względu na swój duży rozmiar nie mogły zostać wchłonięte w naturalny sposób, mogą być wprowadzane do skóry. To jeden z najpopularniejszych zabiegów w salonach kosmetycznych.

    Wykonywana przez kosmetologa bezigłowa mezoterapia urządzeniem wielofunkcyjnym składa się z 4 etapów. Każdy z nich posiada wyznaczone parametry działania, których przeznaczeniem jest zintensyfikowanie dostarczania substancji odżywczych w głąb skóry oraz usprawnienie przepływu krwi i limfy. Kombajn kosmetyczny producenta Medika Premium lub Basic wyposażony jest w dwie głowice, posiada moc wyjściową - 30 W (1,8W/cm2), pracuje z częstotliwością 1 MHz przy natężeniu do 6,2 mA.

Nasze przykładowe produkty:

Mezoterapia bezigłowa urządzeniem kosmetologicznym

    Zwykle potrzeba poprawy stanu skóry właściwej przychodzi z wiekiem, kiedy standardowe procedury, nie są już wystarczające. Istnieje wiele opcji poprawy skóry, ale mezoterapia bezigłowa urządzeniem Medika pozostaje najpopularniejsza. Prawdopodobnie powodów należy szukać właśnie w technologii zabiegu tzn. bez przekłuwania skóry igłami.

   Jak już wspomniano, metoda ta opiera się na zasadzie elektroporacji, gdzie pod wpływem impulsów prądu elektrycznego o wysokim wyładowaniu zwiększają się wiązania między komórkami, tworząc tak zwane pory i umożliwiając przenikanie aktywnych składników do wewnętrznych warstw naskórka. Bezpośrednio po zabiegu pory zamykają się samoczynnie, utrzymując składniki odżywcze na określonej głębokości.

   Dzięki zasadzie elektroporacji stało się możliwe wprowadzanie wszelkich koktajli witaminowych w głębokie warstwy skóry, w tym o średniej lub dużej masie cząsteczkowej.Ta metoda podawania składników aktywnych jest naukowo uzasadniona i wielokrotnie badana. Za pomocą mikroskopii wykonano zdjęcia przed i po zabiegu mezoterapii. Wynik przekroczył wszelkie oczekiwania. Mezoterapia bezigłowa przewyższa klasyczną metodę podawania substancji odżywczych.

Dla kogo wskazana jest mezoterapia bezigłowa?

    Ta metoda jest wskazana dla osób o cienkiej skórze, osób, które mają naczynia krwionośne blisko powierzchni skóry, osób o wysokich progach bólu itp. Metoda podawania substancji czynnych za pomocą elektroporacji znacznie rozszerza zakres usług świadczonych przez kosmetologa. W leczeniu różnych problemów estetycznych pacjenta kosmetolog wybiera niektóre składniki przy minimalnym ryzyku wystąpienia działań niepożądanych i bez powikłań. Przeprowadzanie mezoterapii bezigłowej urządzeniem certyfikowanym nie wymaga okresu rehabilitacji i nie powoduje powikłań. Natychmiast po zakończeniu procedury skóra wygląda na zdrową i wypoczętą, a pacjent może prowadzić aktywny tryb życia.

Funkcje - zabieg mezoterapii bezigłowej

    Mezoterapia bezigłowa pełni następujące funkcje:

  • odświeża skórę twarzy, poprawia jej kolor, eliminuje skutki szkodliwych czynników (zanieczyszczenie środowiska, palenie, choroby, nadmierne spożywanie kawy itp.)
  • nawilża, eliminuje drobne niedoskonałości skóry, ma działanie odmładzające,
  • usuwa zmarszczki, napina skórę.

   Ponadto wykonywany w salonie medycyny estetycznej zabieg mezoterapii bezigłowej urządzeniem z autorskimi rozwiązaniami posiada działanie tonizujące:

  • zauważalnie rozjaśnia plamy starcze
  • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zwiększa napięcie skóry
  • eliminuje siniaki i obrzęki na powiekach dolnych i górnych
  • sprawia, że pajączki są mniej zauważalne
  • zwęża powiększone pory na skórze, leczy łojotok, przyczynia się do znikania trądziku,
  • usuwa różne niedoskonałości skóry (blizny itp.).
  • A także napina kontur twarzy, nadaje mu ostrzejszy wyraz, łagodzi skurcze mięśni, ma działanie regenerujące itp.

Jakie składniki aktywne wykorzystywane są do mezoterapii bezigłowej?

   Praktycznie nie ma takiego problemu skórnego, którego mezoterapia bezigłowa nie byłaby w stanie wyeliminować. Należy jednak pamiętać, że jednorazowa procedura w większości przypadków nie wystarczy. Oczekiwany wynik zależy, od jakości zastosowanych preparatów. Na przykład kwas hialuronowy doskonale nawilża i odświeża twarz. Aby spowolnić naturalne procesy starzenia się skóry, kosmetolog zastosuje witaminy.

   Regenerację i odbudowę komórek ułatwiają preparaty z glutationem. Normalizują aktywność gruczołów łojowych, rozszerzaj pory, oczyszczają i eliminują nadmierną zawartość tłuszczu kwasem glikolowym. Substancje wprowadzone urządzeniem do mezoterapii bezigłowej w głębokie warstwy naskórka aktywują procesy metaboliczne, zastępując martwe komórki nowymi. Po zakończeniu procedury skóra staje się mniej wrażliwa na zewnętrzne czynniki drażniące (światło słoneczne, silne zimno, zanieczyszczone powietrze, woda itp.).

Przykładowe efekty możliwe do osiągnięcia w skrócie: wygładzenie zmarszczek, dotlenienie komórek, rozjaśnia skórę, poprawia krążenie krwi, przyspiesza redukcję cellulitu i redukcję zmarszczek, korzystnie wpływa na regenerację skóry.   

Mogłeś nas znaleźć szukając: urządzenia do mezoterapii bezigłowej, masaż wibracyjny, elektrostymulacja ems, terapia fotonowa, zabieg z wykorzystaniem impulsów elektrycznych, nowoczesne urządzenie do mezoterapii bezigłowej. Na stronie sklepu internetowego, w naszej ofercie dostępne są urządzenie do mezoterapii bezigłowej i inny sprzęt kosmetyczny.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie