Liposukcja sprzęt - lipolaser, ultradźwięki

Liposukcja sprzęt wielofunkcyjny - lipolaser Duo i ultradźwięki

Unikalna technologia lipolizy laserowej to inaczej liposukcja ultradźwiękowa sprzętem do przeprowadzenia zabiegu kosmetologicznego - lipolaser Duo. Procedura wykonywana w salonach medycyny estetycznej jest innowacyjną technologią zaprojektowaną specjalnie do niszczenia nadmiaru tkanki tłuszczowej w wyniku selektywnego działania lasera na błony komórek tłuszczowych. Redukcja tkanki tłuszczowej to idealna metoda dla klinik medycyny estetycznej, które chcą poszerzyć swoje możliwości kształtowania sylwetki pacjentów. Lipolaser Duo umożliwia przeprowadzanie lipolizy laserowej w sposób bez późniejszego tworzenia blizn.

Liposukcja sprzęt laserowy wzbogacony w podczerwień

    Technologia liposukcji sprzętowej umożliwia wykonywanie zabiegów poprzez połączenie wiązki laserowej 650nm z podczerwienią 940nm, co przyczynia się do pobudzania działania własnego metabolizmu.Trójglicerydy rozłożone na glicerol i kwasy tłuszczowe przedostają się do układu chłonnego a następnie produkty te są wydalane naturalnie z organizmu.

Zasada działania lasera Duo:

   Energia pochodząca z lipolasera Duo naświetla komórki tłuszczowe powodując rozpad trójglicerydów, wskutek tego w komórkach tworzą się pory, które posłużą do wydalania zawartości komórek tłuszczowych. Produkty wyzwolone podczas liposukcji sprzętem laserowym przedostają się do przestrzeni śródmiąższowej. Wskutek tego komórki tłuszczowe są znacznie zmniejszone. Zabieg nie powoduje naruszenia naczyń krwionośnych.

Nasze przykładowe produkty:

liposukcja urządzeniem wielofunkcyjnym Medika

   Lipolaser Duo służy do zmniejszenia tkanki tłuszczowej w pożądanych obszarach ciała, więc można stwierdzić, że pozwala uzyskać bezinwazyjną liposukcję sprzętem kosmetologicznym bez interwencji chirurga plastycznego. Jest to urządzenie wielofunkcyjne polskiego producenta Medika posiadający dwa programy to znaczy: wiązkę lasera 650 nm i podczerwień 940 nm. Programy zabiegowe, jakimi dysponuje ten sprzęt pozwalają kosmetologom na zmniejszenie tkanki tłuszczowej u pacjenta z takich obszarów ciała jak: brzuch, uda, pośladki, ręce.

   Wiele salonów medycyny estetycznej poszukuje takiego wyposażenia, ponieważ bezinwazyjne procedury cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Osiągnięcie zmniejszenia obwodu ciała w konkretnych miejscach bez konieczności operacji jest alternatywą dla osób z nadwagą i dbających o nienaganną sylwetkę. Już po pierwszym zabiegu pacjent widzi efekty i chętnie korzysta z następnych mając świadomość osiągnięcia swojego celu. Po przebyciu całej kuracji – liposukcji sprzętem kosmetologicznym pacjent może cieszyć się nie tylko z redukcji tkanki tłuszczowej, ale również z usunięcia cellulitu. Właściciel salonu może zapewnić personelowi wielofunkcyjne urządzenie sterowane panelem dotykowym, wyposażone w 6 padów i 4 pasy zabiegowe, oraz okulary ochronne i kabel zasilający.

Sprzęt do liposukcji z ultradźwiękami

    Przez długi czas liposukcja była popularną metodą szybkiego rozwiązania problemu nadwagi. Ale procedura wymaga interwencji chirurgicznej, znieczulenia, to znaczy, że nie może przejść całkowicie bez śladu dla zdrowia. Ponadto proces powrotu do zdrowia po liposukcji jest dość bolesny. Dlatego w celu zwalczania cellulitu i nadwagi bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem jest procedura ultradźwiękowa. Jest często nazywana niechirurgiczną formą liposukcji. Istotą tej metody jest bezbolesne rozbijanie komórek tłuszczowych falami ultradźwiękowymi. Zabieg jest odpowiedni dla pacjentów, którzy chcą poprawić sylwetkę, pozbyć się cellulitu, zmniejszyć nagromadzony tłuszcz.

    Według specjalistów medycyny estetycznej liposukcja ultradźwiękowa daje wyniki przy jednoczesnym wzroście komfortu odczuwanego przez pacjenta. Dzięki takiemu zabiegowi komórki tłuszczowe nie są uszkadzane mechanicznie, ale są niszczone przez ultradźwięki. Sąsiednie tkanki (więzadła, powięź) i nerwy pozostają nienaruszone z powodu ich gęstej struktury.

Korzyści dla pacjentów i salonu - liposukcja ultradźwiękowa 

   Liposukcja urządzeniem dla medycyny estetycznej takim jak kombajn kosmetyczny Medika pozwala osiągnąć podobny efekt jak przy pomocy lipolasera. Nagromadzone złogi tłuszczowe oraz nieefektowna skórka pomarańczowa (cellulit) ulegają znacznemu zredukowaniu. Promieniowanie podczerwone podgrzewa tkanki, poprawia się metabolizm komórkowy, niepotrzebne produkty organizm naturalnie usuwa wraz z potem oraz poprzez układ krążenia.

   Ultradźwięki powodują uszkodzenie komórek tłuszczowych (błony komórkowe) i zmniejszenie cellulitu. Jest to zabieg bezbolesny i bezpieczny, dlatego pacjenci salonów urody korzystają z jego funkcji i zalet. Nie jest to sposób na pozbycie się nadwagi, ale jest dużym wsparciem w walce z otyłością miejscową. Urządzenie wykorzystuje długość fali IR - od 880 nm do 960 nm.

   Prowadząc salon medycyny estetycznej warto wyposażyć go w wielofunkcyjny sprzęt kosmetyczny, który umożliwia wykonanie liposukcji na dwa sposoby, płacąc tylko raz. Poza korzyściami finansowymi z zabiegów, kupujący może liczyć na szkolenie z obsługi sprzętu prowadzone przez profesjonalistę. Kosmetolog otrzyma certyfikat, który potwierdzi zdobyte nowe kwalifikacje. Wszystkie wątpliwości nasuwające się podczas użytkowania urządzenia można rozwiać kontaktując się ze szkoleniowcem. Mogłeś do nas trafić szukając: liposukcji ultradźwiękowej, liposukcja ultradźwiękowa, zabiegu liposukcji, kombajn kosmetyczny, fale radiowe.


 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie