Liposukcja urządzenie na podczerwień i ultradźwięki

Liposukcja ultradźwiękowa jest procedurą kosmetologiczną, której celem jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej i pozbycie się cellulitu. Jest to zabieg wykonywany na takich partiach ciała jak: brzuch, biodra, talia, uda, dłonie, czyli najbardziej podatnych na odkładanie się złogów tłuszczu. Innowacyjność procedury liposukcji urządzeniem z wykorzystaniem ultradźwięków polega na tym, że wystarczy niewielkie oddziaływanie fali ultradźwiękowej na tkankę tłuszczową, aby doszło do rozbicia komórek tłuszczowych. Przy czym nie następuje uszkodzenie tkanek łącznych, naczyń włosowatych oraz narządów wewnętrznych. Fale ultradźwiękowe docierają tylko do tych partii ciała, które wymagają usunięcia nagromadzonego tłuszczu.

Liposukcja urządzenie wielofunkcyjne do redukcji nadwagi

   Przeprowadzanie liposukcji urządzeniem wielofunkcyjnym Medika daje możliwość zmniejszenia tkanki tłuszczowej, cellulitu i uzyskania wymodelowanej sylwetki. W pierwszym etapie na skórę działa promieniowanie podczerwone, powodujące zwiększenie temperatury w tkankach, w drugim na skórę oddziałują ultradźwięki, uszkadzając komórki tłuszczowe i redukując cellulit.

Dokładniej proces liposukcji ultradźwiękowej odbywa się w następujący sposób:

 • Wpływ na cellulit, liposukcja

   Ultradźwięki rozkładają kwasy tłuszczowe błon komórkowych. Komórki zaczynają się kurczyć. Wibracje ultradźwiękowe prowadzą do niszczenia komórek tłuszczowych, co powoduje, że są one automatycznie mniej zauważalne.

 • Zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawienie elastyczności skóry i drenaż limfatyczny

   Promieniowanie podczerwone przyczynia się do wzrostu temperatury w tkankach, dzięki czemu następuje przyspieszenie metabolizmu. Uwolniony tłuszcz i toksyny są usuwane z ludzkiego ciała przez gruczoły potowe. Docierają do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe przetwarzane są w taki sam sposób jak tłuszcz z pożywienia.

Nasze przykładowe produkty:

Wskazania do stosowania liposukcji urządzeniem z długością fali IR od 880 nm do 960 nm

   Różne metody radzenia sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej w różnych obszarach ciała są odrębnym, dobrze rozwiniętym i wysoce dochodowym obszarem w kosmetologii sprzętowej. Wskazaniem do poddania się zabiegowi jest:

 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie figury
 • Poprawienie elastyczności skóry
 • Pobudzenie krążenia krwi
 • Odżywianie skóry
 • Stymulacja metaboliczna.

Efekt liposukcji urządzeniem emitującym fale ultradźwiękowe

 • Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • Odchudzanie i wyszczuplenie sylwetki
 • Redukcja cellulitu
 • Lepsze wchłanianie składników aktywnych
 • Poprawa elastyczności skóry
 • Ulepszony proces metaboliczny
 • Uzyskanie efektu odmłodzenia i regeneracji organizmu.

Zalety metody kosmetologicznej – liposukcji ultradźwiękowej

 • Ukierunkowany rozkład tkanki tłuszczowej
 • Bezbolesna procedura: pacjent odczuwa jedynie przyjemne ciepło i lekkie mrowienie
 • Dodatkowe bonusy: nasycenie tkanek tlenem, aktywacja metaboliczna, poprawa struktury skóry
 • Bezpieczna, relaksująca i przyjemna dla pacjentów procedura
 • Zabieg liposukcji urządzeniem z głowicą UD - 50 W i głowicą IR - 35 W może zostać wykonany na rękach, brzuchu, pośladkach, biodrach, łydkach.
 •  Nie wymaga wstępnego przygotowania skóry.

Liposukcja ultradźwiękowa - jako skuteczny sposób modelowania sylwetki

    Gdy osoby z nadwagą tracą zbędne kilogramy na niskokalorycznej diecie i na siłowni, proporcje sylwetki nie zmieniają się na lepsze. Ultradźwiękowa liposukcja urządzeniem Medika umożliwia zmniejszenie objętości tylko tam, gdzie są one naprawdę zbędne. Oznacza to, że można zbliżyć dowolną sylwetkę do idealnego kształtu, zrównoważyć objętość biustu i bioder, uzyskać wąską talię, usunąć fałdy z tyłu i nad kolanami. Im młodsze złogi tłuszczu, tym bardziej skuteczna liposukcja ultradźwiękowa: w ciągu zaledwie jednego zabiegu talię i biodra można zmniejszyć do 3 cm.

Liposukcja urządzeniem z falami ultradźwiękowymi i promieniowaniem podczerwonym

   Ta nieinwazyjna metoda usuwania cellulitu i redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej została zastosowana w medycynie estetycznej stosunkowo niedawno, ale już udowodniła swoją nieodzowność w przypadkach, w których w celu stworzenia harmonijnej sylwetki konieczne jest pozbycie się tzw. złogów tłuszczowych. Jest to metoda sprzętowa. Fala ultradźwiękowa przechodzi przez czujniki urządzenia, które zmniejszają komórki tłuszczowe. W tym przypadku ultradźwięki niszczą błonę komórkową, tłuszcz pod ciśnieniem zamienia się w ciecz i jest wydalany z organizmu podczas normalnego procesu metabolicznego.

   Podstawą liposukcji urządzeniem wykorzystującym ultradźwięki o niskiej częstotliwości jest ich wpływ na tkankę tłuszczową. Ultradźwięki to fala akustyczna, natomiast komórki organizmu posiadają dużą ilość płynu. Ten zabieg kosmetologiczny bazuje na zdolności ultradźwięków o danej częstotliwości do powstawania redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej.

   Dla właściciela salonu kosmetologicznego posiadanie urządzenia wielofunkcyjnego, które wyposażone jest w moduł do liposukcji ultradźwiękowej jest niezwykle opłacalne. Obecnie wielu ludzi bez względu na płeć i wiek poszukuje sposobu na zredukowanie nadwagi zarówno ze względu na poprawienie sylwetki jak i dla celów zdrowotnych. Zakup kombajnu kosmetycznego od producenta Medika jest doskonałą inwestycją w swój biznes, który szybko będzie przynosił dochód. Mogłeś do nas trafić szukając: liposukcja ultradźwiękowa, liposukcji ultradźwiękowej, kombajn kosmetyczny, zabiegu liposukcji, fale radiowe.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie