Lipolaser urządzenie do zabiegu medycyny estetycznej

Lipolaser urządzenie do naturalnej redukcji tkanki tłuszczowej

Dzisiaj lipoliza lub lipolaser to najnowsza technologia laserowego redukowania tłuszczu. To nowoczesna metoda niwelowania nadwagi i tworzenia idealnych kształtów. Lipolaser urządzenie do modelowania sylwetki bez wyniszczającej diety i interwencji chirurgicznej. Niewątpliwie pacjenci salonów kosmetologicznych bardzo doceniają efekty uzyskane po przejściu tej procedury (efekty widoczne). Poszukując takiego wyposażenia do salonu kosmetologicznego warto zwrócić uwagę na lipolaser duo z programem działającym przy użyciu lasera i podczerwieni.

Lipolaser urządzenie do nowatorskiej metody redukowania złogów tłuszczu

    Kliniki i salony medycyny estetycznej poszukują takiego wyposażają jak lipolaser urządzenia emitującego wiązkę laserową o długości 650 nm oraz podczerwień 940nm, które przyczyniają się do naturalnego pobudzenia kanałów metabolicznych. Przenikające przez skórę promienie lasera powodują reakcję chemiczną, w wyniku, której dochodzi do rozbicia trójglicerydów na glicerol i kwasy tłuszczowe.

   Działanie lipolasera nie wpływa to na sąsiednie struktury, takie jak skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe. Elementy rozpadu przechodzą przez błonę komórkową i wchodzą do przestrzeni międzykomórkowej, a następnie do układu limfatycznego i do wątroby. Większość z nich jest wykorzystywana, jako źródło energii i materiał do tworzenia nowych komórek, a nadmiar kwasów tłuszczowych jest wydalany z żółcią i moczem.

   W lipolaserze urządzenie emituje energię o określonej długości fali (650 nm lub 940 nm), które wysyłają sygnał do komórek tłuszczowych. Proces ten mobilizuje siły organizmu i przyczynia się do dalszego rozkładu tłuszczu z wykorzystaniem własnych rezerw energii. Lipolaser nie szkodzi ludzkiemu ciału, dotąd nie wykryto wpływu promieniowania laserowego na naskórek, skórę właściwą, układ nerwowy i układ krążenia. Ta procedura kosmetologiczna nie powoduje nienaturalnych reakcji, które zagrażają pacjentowi. Po zabiegu kosmetolog może zalecić przeprowadzenie drenażu limfatycznego.

Nasze przykładowe produkty:

Jakie korzyści przynosi pacjentowi lipolaser urządzenie do rozbijania tłuszczu?

    Lipolaser to urządzenie, którego działanie ma na celu rozbicie tłuszczu i usunięcie go z organizmu bez interwencji chirurgicznej. Zasada jego działania opiera się na zastosowaniu terapeutycznego promieniowania laserowego o niskiej intensywności absorbowanego przez adipocyty (komórki tłuszczowe) oraz ich dalszego podziału i wydalania z organizmu. Cały proces w kosmetologii nazywa się lipolizą laserową, której wyraźnymi zaletami są: szybkość ekspozycji, bezbolesność, krótki okres rehabilitacji.

Wskazania do stosowania lipolasera

  • Rozpuszczanie nadmiaru komórek tłuszczowych.
  • Nadwaga, redukcja cellulitu.
  • Przyspieszenie metabolizmu w organizmie.
  • Redukcja rozstępów..

lipolaser

Mechanizm działania lipolasera na obszarach problemowych

    Lipolaser selektywnie działa na komórki tkanki tłuszczowej w miejscach jej akumulacji. Nie wpływa na pozostałe tkanki i nie prowadzi do ich uszkodzenia. Powoduje lepszą przepuszczalność komórek tłuszczowych i przedostawanie się do nich enzymów. Podczas zabiegu następuje uwalnianie tłuszczu i dochodzi do zmniejszenia komórek tłuszczowych oraz do ich rozpadu, co pozwala uzyskać szczuplejszą sylwetkę. W wyniku działania lipolasera duo urządzenia Medika pacjent może osiągnąć rezultaty podobne jak przy naturalnej utracie wagi. Lipolaser to urządzenie, które nie usuwa ani nie niszczy komórek tłuszczowych, a zmniejsza ich objętość.

   Najczęściej jeden zabieg trwa około 30 minut, ilość procedur przynosząca pożądane rezultaty waha się od 6 do 10. Istotną informacją dla każdej osoby, która planuje poddanie się zabiegom kosmetologii sprzętowej jest to, że liposukcja chirurgiczna powoduje niszczenie tkanki tłuszczowej.

Można stwierdzić, że zaletami procedury kosmetologicznej lipolaserem są:

  • Ograniczona ingerencja w procesy występujące w organizmie
  • Nie pozostawianie śladów na ciele po procedurze kosmetologicznej wykorzystującej działanie lipolasera urządzenie nie powoduje naruszania integralności skóry. Niezawodność procedury naturalnej liposukcji, która pozwala zredukować objętość tkanki tłuszczowej nawet o 3 cm, co jest widoczne od razu po zakończonym zabiegu.

lipolaser

   Lipolaser Duo urządzenie polskiego producenta Medika posiada programy zabiegowe, dając kosmetologowi możliwość wykonania procedury rozbijania tłuszczu na takich partiach ciała jak: uda, brzuch, ramiona, pośladki. Ponadto istnieje możliwość ustawienia parametrów pod względem płci i wielkości problemu. Urządzenie posiada moc pobierania do 100 W i pracuje z mocą 120 mW na pad, przy czym laser czerwony 650 nm 12 W na pad a podczerwień 940 nm.

Wykonując procedurę kosmetologiczną za pomocą lipolasera duo można otrzymać: redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, usprawniony przepływ limfy i pobudzenie funkcji metabolicznych organizmu. Mogłeś do nas trafić szukając: wolne kwasy tłuszczowe, urządzenie kosmetyczne, kwasy tłuszczowe i glicerol, laser diodowy, modelowanie sylwetki, lasera diodowego, pierwszym zabiegu, lipo laser, tzw zimny laser, na komórki tłuszczowe, działa na komórki, parametry techniczne, warstwy skóry. Mogłeś nas znaleźć szukając: wolne kwasy tłuszczowe, trójglicerydów na wolne kwasy, dochodzi do naturalnej reakcji, układu limfatycznego a następnie, zimny laser, światło o długości, naturalnej reakcji chemicznej, zimnym laserem, układu limfatycznego, reakcji chemicznej, laser działa, zależy od grubości, zabieg jest całkowicie, grubości tkanki tłuszczowej, układ limfatyczny, światło lasera, emituje światło, naczyń krwionośnych, rozluźnieniu skóry, rozbicie trójglicerydów, karmienie piersią.


Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Chcesz zobaczyć sprzęt lipo laser na żywo? Zapraszamy!

Interesuje Cię urządzenie lipolaser (lipo laser)? Zapraszamy do kontaktu - napisz e mail lub zadzwoń.

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie