Laser SHR do depilacji, Sprzęt kosmetyczny dla medycyny

Nowoczesny laser SHR to bezbolesne usuwanie owłosienia

Dzisiaj rozwój nowoczesnych technologii pozwolił człowiekowi znacznie uprościć wiele pracochłonnych procedur w wielu różnych dziedzinach. Obejmuje to tak nowoczesny i modny przemysł jak kosmetologia.

   Depilacja laserowa SHR to procedura usuwania niechcianych włosów. Gładka i aksamitna skóra bez jednego włosa to nowoczesne kanony piękna. Większość metod i narzędzi używanych przez współczesnych ludzi do usuwania nadmiaru włosów pomaga tylko na krótki czas, po czym włosy pojawiają się na skórze ponownie. Usuwanie owłosienia laserem SHR pomoże pozbyć się niechcianych włosów, jak to możliwe. Przeznaczony do profesjonalnych zabiegów usuwania włosów w klinikach medycyny estetycznej i gabinetach kosmetologicznych.

Czym jest depilacja laserowa SHR?

    Laser SHR znany również, jako super system usuwania włosów jest nowy, przetestowany i już udało się zdobyć zaufanie i powszechny sukces wśród pacjentów salonów kosmetologicznych. A to dzięki systemowi depilacji, który łączy w sobie wszystkie zalety znanych technik usuwania owłosienia, technologię laserową oraz zalety metody pulsującego światła.

   Jednocześnie podczas wnikliwych badań naukowych udało się osiągnąć wysoką wydajność systemu SHR który praktycznie nie ma wad, które były wskazanych w poprzednich metodach. Laser SHR jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny, nie powoduje oparzeń ani obrzęków, daje 100% wynik dla wszystkich rodzajów włosów, a jednocześnie jest absolutnie wygodny do użytkowania przez kosmetologów. W tej chwili, dzięki niezaprzeczalnym zaletom, technika usuwania włosów SHR jest najbardziej zaawansowana na przełomie ostatnich 15 lat i można ją słusznie uznać za standard. Laser SHR jest najmocniejszy, a wszystko to za przystępną cenę procedur dostępnych w salonach medycyny estetycznej.

Nasze przykładowe produkty:

Czym różni się usuwanie włosów laserem SHR od innych metod?

    Główną cechą usuwania włosów laserem SHR jest usuwanie wszelkich włosów o każdym rodzaju i na każdym obszarze skóry. Innowacje technologiczne i absolutna bezbolesność, a także brak obrzęków i oparzeń po zabiegu. Jeśli w przypadku innych rodzajów urządzeń do usuwania włosów stosuje się krótkie (200–300 milisekund) impulsy, emitują one po prostu ogromną ilość energii (12–120 J / cm). Takie impulsy zapewniają ogrzewanie włosów i ich cebulek poprzez ich wchłanianie przez melaninę zawartą we włosach w temperaturze 65-72 ° C. Temperatura nie jest mała, ale oprócz włosów, skóra i krew również zawierają melaninę, w wyniku, czego mają ten sam wysoki współczynnik absorpcji energii wytwarzany przez tradycyjne usuwanie włosów IPL, co prowadzi do tego samego ogrzewania.

Jaka jest różnica między systemem lasera SHR a tradycyjną techniką IPL?          

   Technologia SHR wykorzystuje zupełnie inną metodę podgrzewania włosów, stopniową, słabszą, ale z częstymi impulsami przez dłuższy czas (przy użyciu fal o niskiej energii (do 10 Hz) przy wysokiej częstotliwości powtarzania impulsów do 10 razy na sekundę). Po osiągnięciu określonej temperatury, laser SHR przełącza się z fal świetlnych na fale prądu o częstotliwości radiowej, zapobiegając możliwemu bólowi i oparzeniom. Dzięki temu usuwanie włosów SHR ma przewagę nad wszystkimi istniejącymi metodami. Jednocześnie nie powoduje najmniejszego dyskomfortu ani pieczenia, naturalnie w tej sytuacji znieczulenie nie jest potrzebne, pacjent w ogóle nie odczuje bólu.

    Laser diodowy zastosowany w systemie SHR wytwarza długości fali 808 nm - 810 nm w jednym impulsie, które są skierowane tylko na mieszki włosowe, w przeciwieństwie do klasycznych systemów, w których długość fali może osiągnąć 1200 nm. Ponadto laser SHR ma jeszcze jeden ogromny plus, w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów wykorzystuje szafir zamiast końcówki palladu, która chłodzi skórę podczas zabiegu, czyniąc ją jeszcze bardziej komfortową.

   Depilacja SHR obejmuje wszystkie zalety istniejących technologii, ale pomija ich wady. Za pomocą usuwania włosów laserem SHR można usunąć każdy rodzaj włosów, a znane od dawna techniki foto depilacji, nie niszczą siwych i bardzo jasnych włosów. Kolejna różnica, system „super usuwanie włosów”, dzięki swojej technice, pozwala na depilację nawet na ciemnej i opalonej skórze, przy zastosowaniu klasycznych technologii.

Jakie obszary skóry i typy włosów są odpowiednie do depilacji laserem SHR?

   Usuwanie włosów laserem SHR jest odpowiednie dla wszystkich obszarów skóry i każdego rodzaju włosów. Dzięki najnowszym osiągnięciom ta metoda pozwala również usuwać jasne i siwe włosy z taką samą wysoką wydajnością jak ciemne. System SHR opiera się nie tylko na wykorzystaniu fal świetlnych, ale także przy użyciu prądu o częstotliwości radiowej, dla którego ważna jest ilość pigmentu we włosach. Mogłeś do nas trafić szukając: trwałego usuwania owłosienia, partii ciała, mieszków włosowych.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie