Laser frakcyjny urządzenie, Kombajny medyczne

Laser frakcyjny urządzenie w technologii laserowej nowej generacji

Starzenie się skóry, zmarszczki, nierówna cera, różne plamy, blizny potrądzikowe lub inne nieprawidłowości i problemy skórne są teraz rozwiązywane za pomocą nowych technologii laserowych. Wraz z ich udoskonaleniem pojawia się nowy sprzęt laserowy. Dziś kliniki medycyny estetycznej oferują odmładzanie skóry za pomocą lasera frakcyjnego urządzenie jest idealne do odmłodzenie skóry twarzy, szyi i klatki piersiowej. A także wygładzenia zmarszczek, przywrócenie jednolitej i promiennej cery, zwiększenia elastyczności skóry i skorygowanie wszelkich jej niedoskonałości. Dzięki nowoczesnemu laserowi frakcyjnemu CO2 wyniki są osiągane już po pierwszej procedurze.

Laser frakcyjny urządzenie do odmłodzenia skóry i wyeliminowania jej niedoskonałości

   Laser frakcyjny CO2 odświeża skórę frakcjami: miliony mikrouszkodzeń laserowych usuwa stare tkanki i pozostawia wokół zdrowe komórki. Skóra leczy się szybko i tworzą się nowe zdrowe komórki, pozostawiając gładką skórę. Laser frakcyjny urządzenie stworzone przy użyciu innowacyjnych technologii. Osobliwością lasera jest to, że emituje fale dwustronnego działania. Może odnowić zarówno powierzchowne, jak i głębokie warstwy skóry: górną, środkową i głęboką lub zregenerować wszystkie warstwy skóry w tym samym czasie.

    Urządzenie nowej generacji, jest wyposażone w ekran dotykowy, który pokazuje cechy zabiegu i stwarza zupełnie nowe możliwości odmładzania skóry. W przeciwieństwie do innych laserów wystarczy jednorazowa ekspozycja w jednym obszarze skóry. Z tego powodu następuje szczególnie szybkie gojenie się skóry, a okres po zabiegu staje się krótszy.

Nasze przykładowe produkty:

Sprawdź wszystkie nasze Kombajny kosmetologiczne

Jakie problemy skórne rozwiązuje laser frakcyjny urządzenie wielu zastosowań?

    Koncepcja lasera frakcyjnego oznacza, że wiązka lasera działa na powierzchnię skóry tylko punktowo, tworząc pożądaną liczbę mikrourazów odnawiających komórki. W tych obszarach następuje aktywacja wszystkich procesów metabolicznych i intensywna regeneracja, co powoduje widoczny efekt przeciwstarzeniowy.

    Urządzenie Laser frakcyjny odmładzanie skórę jest wielofunkcyjne i może rozwiązać wiele różnych problemów skórnych: od powierzchownych po głębokie. Światło i CO2 stosowane przy drobnych nieregularnościach na powierzchni skóry, powiększonych porach skóry, zmarszczkach, wykonuje odmładzanie powierzchni frakcyjne skóry, następuje efekt laserowego złuszczania skóry.

   Podczas procedur wykonywanych w salonach kosmetologicznych przy zastosowaniu lasera frakcyjnego promienie laserowe wnikają głębiej, stymulują syntezę kolagenu. Jednocześnie regenerowane są uszkodzone lub starzejące się środkowe warstwy skóry, głębsze blizny powstałe po trądziku są korygowane. Zmarszczki wokół oczu, warg, w okolicy policzków, czoła, szyi są wygładzane.

Jakie zmiany osiągane są dzięki laserowi frakcyjnemu urządzeniu o wielu możliwościach?  

  • Kolor skóry wyrównuje się, powierzchnia skóry staje się gładka, następuje odmłodzenie skóry.
  • Zmarszczki są wygładzone, powiększone pory skóry są korygowane.
  • Zwiększa się synteza kolagenu, skóra wygląda bardziej elastycznie i młodo.
  • Plamy pigmentowe, piegi, plamy związane z wiekiem, rogowacenie są usuwane.
  • Skóra uszkodzona przez słońce zostaje odmłodzona.
  • Różne blizny są korygowane: chirurgiczne, oparzenia, zanikowe, przerostowe, potrądzikowe i inne
  • Rozstępy wszystkich typów są usuwane.

    Technika zastosowana w laserze frakcyjnym polega na dość głębokim oddziaływaniu punktowym na skórę za pomocą wiązki laserowej i na wytworzeniu ogromnej ilości niewielkich uszkodzeń termicznych na skórze. Jednocześnie praktycznie można wykluczyć ewentualne skutki uboczne, a jak wykazały badania, efekt przeciwstarzeniowy skóry osiąga się przy jednoczesnym niechirurgicznym liftingu. Laser frakcyjny urządzenie do przeprowadzania zabiegów, zajmujących niewiele czasu i przy odczuwaniu minimalnego bólu, który kosmetolog ogranicza kremem znieczulającym z lidokainą.

Korzyści, jakie daje laser frakcyjny urządzenie niezbędne w wyposażeniu każdego salonu urody

    Laser frakcyjny CO2 nie uszkadza górnej warstwy ochronnej skóry, jednak ze względu na wyjątkowe właściwości wiązki laserowej, której grubość, nie przekracza grubości ludzkiego włosa, może wpływać na bardzo głębokie warstwy skóry. Ponadto w leczonych obszarach powstają kolagen i elastyna, które odpowiadają za elastyczność i młodość skóry.

   W rezultacie pacjent salonu kosmetologicznego otrzymuje zauważalny efekt liftingu. Jednym słowem, korzystając z tej metody, można nawet zmienić strukturę skóry, oczywiście tylko na lepsze. Ponadto zabieg nie tylko odmładza skórę, ale także spowalnia proces starzenia. Oznacza to, że nie wymaga częstych powtórzeń. Przebieg leczenia waha się od jednej do trzech procedur w zależności od obszaru.

    W procesie gojenia dochodzi do aktywnej stymulacji produkcji nowego kolagenu w głębokich warstwach skóry właściwej, skóra nabiera młodego, stonowanego wyglądu, staje się bardziej elastyczna i gładka. Terapia laserem frakcyjnym urządzeniem z najbardziej zaawansowanym podejściem kosmetologicznym w procedurach korekcji skóry okazała się sukcesem. Mogłeś do nas trafić szukając: laser diodowy, laser frakcyjny co2, co2 laser, włókien kolagenowych, laserem frakcyjnym, lasera frakcyjnego co2, usuwanie blizn, najnowocześniejsza technologia.Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie