Częste pytania o Urządzenia Medyczne

Sprawdź najczęstsze pytania naszych klientów. Jeśli masz sugestie do listy skontaktuj się z nami - chętnie opiszemy Twoje pytania.

Kombajny kosmetyczne, Urządzenia kosmetologiczne

Współczesna medycyna estetyczna to zaawansowana technologia i skuteczne techniki. Ostatnie postępy w technologii medycznej podniosły medycynę estetyczną na zupełnie nowy poziom i już dziś stanowią wielką obietnicę w terapii przeciwstarzeniowej. Nowe metody zwalczania zmian związanych z wiekiem mają znaczącą przewagę nad poprzednimi. Urządzenia dla medycyny estetycznej charakteryzują się wysoką wydajnością, brakiem powikłań i skróceniem czasu rehabilitacji.

Urządzenia dla medycyny estetycznej

    Szczególnie interesujące w kosmetologii jest pojawienie się sprzętu opartego na silnie skoncentrowanym ultradźwięku, intensywnym świetle pulsacyjnym, frakcyjnym laserze, CO2 i impulsach elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej. Wiele metod opiera się na unikalnym działaniu sprzętu kosmetologicznego. Za pomocą aparatury przeprowadzane są różne zabiegi: peelingu, oczyszczania skóry, intensywnego nawilżania i dostarczania kompleksów witaminowo-mineralnych, kolagenu

   Firma Medika jest deweloperem zaawansowanych technologii medycznych i kosmetycznych nie tylko na polskim rynku medycyny estetycznej w szerokim zakresie mikrodermabrazji i elektroporacji i systemów radiowych. Specjaliści mogą teraz uczynić te popularne techniki bardziej dostępnymi dla szerokiego grona klientów. Znacząco zwiększa się zakres oferowanych usług, a także liczba skutecznych rozwiązań biznesowych dla klinik kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej.

Rozwój medycyny estetycznej

   Wszystkie urządzenia są tworzone przez zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie sprzętu kosmetologicznego z udziałem wiodących kosmetologów i dermatologów.  Dzięki temu medycyna estetyczna może szybko i skutecznie reagować na szybko rosnące potrzeby rynku estetycznego. Przed urządzeniami dla medycyny estetycznej otwierają nowe horyzonty, dzięki czemu kosmetolodzy będą mogli znaleźć bezpieczne i skuteczne rozwiązania dla pacjentów, dbając o rozwój firmy.

   Zapoznanie się z nowoczesnymi urządzeniami dla medycyny estetycznej pozwoli właścicielom salonów urody przekonać się, w jaki sposób zaawansowane technologie pomogą przenieść swój biznes na wyższy poziom. Medika jest liderem zaawansowanych technologii na globalnym rynku kosmetologii sprzętowej. Koncentrując się na badaniach i rozwoju bezpiecznych i skutecznych technologii w świecie estetyki, produkuje profesjonalny sprzęt na najwyższym poziomie, który spełnia wymagania klientów końcowych, a także właścicieli klinik i salonów kosmetycznych.

Jak powstają urządzenia dla medycyny estetycznej?

   Producenci urządzeń dla medycyny estetycznej oferują szeroki wybór urządzeń do rozwiązywania wielu problemów estetycznych. Sprzęt został zaprojektowany przez doświadczonych twórców sprzętu medycznego w ścisłej współpracy z praktykami medycyny estetycznej i kosmetologii, chirurgami plastycznymi i dermatologami. Systemy kosmetologiczne przechodzą badania kliniczne i międzynarodową certyfikację i są zatwierdzone przez specjalistów w kraju i UE.

   Na rynku produktów w branży kosmetologicznej dostępny jest profesjonalny sprzęt kosmetyczny od zaufanych marek, a także innowacyjne produkty i kosmeceutyki do stosowania w gabinetach kosmetologicznych. Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy, jakości. Wykwalifikowani inżynierowie i menedżerowie zapewniają pełne wsparcie techniczne i informacyjne. Dystrybutorzy urządzeń dla medycyny estetycznej posiadają odpowiednie wykształcenie, a przy zakupie zapewniają szczegółowe szkolenie na temat urządzeń i pomagają obliczyć koszty procedur. Oferują również produkty kosmetyczne w postaci ampułek i koktajli do zabiegów iniekcyjnych, barwniki do makijażu permanentnego, igły i strzykawki oraz akcesoria dodatkowe. Kosmeceutyki są bezpieczne i skuteczne.

Jakie zadania spełniają urządzenia dla medycyny estetycznej?

    Przemysł kosmetologiczny wykorzystujący specjalne urządzenia dla medycyny estetycznej (kosmetologia sprzętowa) zakłada wdrożenie technik, które wpływają na ciało, jako całość, a także oddzielnie na tkanki i komórki obszaru zabiegowego. Jednocześnie stymulowane są pewne reakcje, które uruchamiają procesy niezbędne do gojenia i odmłodzenia. Na przykład podczas korzystania z aparatu do stymulacji elektrycznej występuje wpływ na mięśnie. Pozwala to na zwiększenie napięcia, dostosowanie kształtu, pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

    Urządzenia dla medycyny estetycznej z jedną lub wieloma funkcjami są w stanie odtworzyć złożony efekt zarówno na poziomie fizjologicznym, jak i estetycznym: stymulują syntezę kolagenu i odmładzanie skóry i wytwarzają efekt liftingu, a także znacznie poprawiają samopoczucie, ogólną kondycję ciała. Sprzęt, który ma takie funkcje, jest zaprojektowany dla wygody i skuteczności kosmetologa. Na przykład, korzystając z urządzeń RF mikroigłowy, można prowadzić procedurę przeciwstarzeniową. Zasada działania takiej techniki opiera się na wykorzystaniu fal radiowych. Emitowane impulsy stymulują podskórne fibroblasty, ratując pacjenta przed problemami takimi jak: starzenie się skóry, zwiotczenie, utrata elastyczności, nadmiar tkanki tłuszczowej, zmarszczki, blizny, cellulit, rozstępy.

 


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie