Częste pytania o Urządzenia Medyczne

Sprawdź najczęstsze pytania naszych klientów. Jeśli masz sugestie do listy skontaktuj się z nami - chętnie opiszemy Twoje pytania.

Kombajny kosmetyczne, Urządzenia kosmetologiczne

Współczesna medycyna estetyczna to zaawansowana technologia. Ostatnie postępy w technologii medycznej podniosły medycynę estetyczną na zupełnie nowy poziom i już dziś stanowią wielką obietnicę w terapii przeciwstarzeniowej. Nowe metody zwalczania zmian związanych z wiekiem mają znaczącą przewagę nad poprzednimi. Urządzenia dla medycyny estetycznej charakteryzują się wysoką wydajnością, brakiem powikłań i skróceniem czasu rehabilitacji.

Urządzenia dla medycyny estetycznej

    Szczególnie interesujące w kosmetologii jest pojawienie się sprzętu opartego na silnie skoncentrowanym ultradźwięku, intensywnym świetle pulsacyjnym, frakcyjnym laserze, CO2 i impulsach elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej. Wiele metod opiera się na działaniu sprzętu kosmetologicznego. Za pomocą aparatury przeprowadzane są różne zabiegi: peelingu, oczyszczania skóry, intensywnego nawilżania i dostarczania kompleksów witaminowo-mineralnych, kolagenu

   Firma Medika jest deweloperem zaawansowanych technologii medycznych i kosmetycznych nie tylko na polskim rynku medycyny estetycznej w szerokim zakresie mikrodermabrazji i elektroporacji i systemów radiowych. Specjaliści mogą teraz uczynić te popularne techniki bardziej dostępnymi dla szerokiego grona klientów. Znacząco zwiększa się zakres oferowanych usług, a także liczba rozwiązań biznesowych dla klinik kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej.

Rozwój medycyny estetycznej

   Wszystkie urządzenia są tworzone przez zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie sprzętu kosmetologicznego z udziałem wiodących kosmetologów i dermatologów.  Dzięki temu medycyna estetyczna może szybko reagować na szybko rosnące potrzeby rynku estetycznego. Przed urządzeniami dla medycyny estetycznej otwierają nowe horyzonty, dzięki czemu kosmetolodzy będą mogli znaleźć rozwiązania dla pacjentów, dbając o rozwój firmy.

   Zapoznanie się z nowoczesnymi urządzeniami dla medycyny estetycznej pozwoli właścicielom salonów urody przekonać się, w jaki sposób zaawansowane technologie pomogą przenieść swój biznes na wyższy poziom. Medika jest liderem zaawansowanych technologii na globalnym rynku kosmetologii sprzętowej.

Jak powstają urządzenia dla medycyny estetycznej?

   Producenci urządzeń dla medycyny estetycznej oferują szeroki wybór urządzeń do rozwiązywania wielu problemów estetycznych. Sprzęt został zaprojektowany przez doświadczonych twórców sprzętu medycznego w ścisłej współpracy z praktykami medycyny estetycznej i kosmetologii, chirurgami plastycznymi i dermatologami. Systemy kosmetologiczne przechodzą badania kliniczne i międzynarodową certyfikację i są zatwierdzone przez specjalistów w kraju i UE.

   Na rynku produktów w branży kosmetologicznej dostępny jest profesjonalny sprzęt kosmetyczny od zaufanych marek, a także innowacyjne produkty i kosmeceutyki do stosowania w gabinetach kosmetologicznych. Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy, jakości. Wykwalifikowani inżynierowie i menedżerowie zapewniają pełne wsparcie techniczne i informacyjne. Dystrybutorzy urządzeń dla medycyny estetycznej posiadają odpowiednie wykształcenie, a przy zakupie zapewniają szczegółowe szkolenie na temat urządzeń i pomagają obliczyć koszty procedur. Oferują również produkty kosmetyczne w postaci ampułek i koktajli do zabiegów iniekcyjnych, barwniki do makijażu permanentnego, igły i strzykawki oraz akcesoria dodatkowe.

Jakie zadania spełniają urządzenia dla medycyny estetycznej?

    Przemysł kosmetologiczny wykorzystujący specjalne urządzenia dla medycyny estetycznej (kosmetologia sprzętowa) zakłada wdrożenie technik, które wpływają na ciało, jako całość, a także oddzielnie na tkanki i komórki obszaru zabiegowego. Jednocześnie stymulowane są pewne reakcje, które uruchamiają procesy niezbędne do gojenia i odmłodzenia. Na przykład podczas korzystania z aparatu do stymulacji elektrycznej występuje wpływ na mięśnie. Pozwala to na zwiększenie napięcia, dostosowanie kształtu, pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

    Urządzenia dla medycyny estetycznej z jedną lub wieloma funkcjami są w stanie odtworzyć złożony efekt zarówno na poziomie fizjologicznym, jak i estetycznym: stymulują syntezę kolagenu i odmładzanie skóry i wytwarzają efekt liftingu, a także znacznie poprawiają samopoczucie, ogólną kondycję ciała. Sprzęt, który ma takie funkcje, jest zaprojektowany dla wygody kosmetologa. Na przykład, korzystając z urządzeń RF mikroigłowy, można prowadzić procedurę przeciwwstarzeniową. Zasada działania takiej techniki opiera się na wykorzystaniu fal radiowych. Emitowane impulsy stymulują podskórne fibroblasty, ratując pacjenta przed problemami takimi jak: starzenie się skóry, zwiotczenie, utrata elastyczności, nadmiar tkanki tłuszczowej, zmarszczki, blizny, cellulit, rozstępy.

 


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie