Oxybrazja urządzenie, Oxybrazja sprzęt

Oxybrazja urządzenie do każdego typu skóry

Jedną z najnowocześniejszych procedur oczyszczania i odmładzania skóry jest oxybrazja, urządzenie kosmetologiczne pozwala rozwiązać wiele problemów w różnych typach skóry. Po złożonej procedurze pielęgnacji problematycznej skóry w salonie wyniki są wyraźnie zauważalne, pacjenci osiągają pożądany efekt bardzo szybko. Nie ma wielu przeciwwskazań do poddania się tej procedurze, należy jednak przestrzegać zaleceń po jej wykonaniu. Przez kilka tygodni nie należy pozostawać w silnym słońcu, aby nie doszło do podrażnienia skóry.

oxybrazja – urządzenie polskiego producenta

    Procedura wykonywana jest przez rozpraszanie soli fizjologicznej i tlenu na skórę za pomocą aplikatora ciśnieniowego specjalnie zaprojektowanego do zabiegu. Czas trwania całego zabiegu wynosi od pół do pełnej godziny. Tłuszcz i sól złuszczają zrogowaciałe komórki naskórka, działając jak środek ścierny. Tlen regeneruje i odżywia skórę właściwą. Woda stosowana do przewodzenia chłodzi skórę i stwarza odpowiednie warunki do pracy innych komponentów. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu, dlatego oxabrazję urządzeniem z infuzją tlenową można wykonać przy rozszerzonych naczyniach.

   Skóra otrzymuje niezbędne nawilżenie, jest nasycona tlenem. Podczas delikatnego złuszczania skóra właściwa jest rozjaśniona i oczyszczona, ściany naczyń wzmacniają się. A przy niwelowaniu trądziku różowatego procedura pielęgnacji skóry, jaką jest oxybrazja usuwa jego objawy i łagodzi stany zapalne. Oxybrazja pomaga zmniejszyć blizny potrądzikowe, rozjaśnia i wygładza ich powierzchnię. Zabieg pomaga zredukować cellulit lepiej niż masaż klasyczny. Odcień skóry poprawia się, przywracana jest jej świeżość, a zmarszczki są zmniejszone.

Nasze przykładowe produkty:

Kto powinien poddać się oxybrazji urządzeniem bazującym na sprężonym powietrzu i soli fizjologicznej?

     Dla skóry odwodnionej, która straciła elastyczność, procedura jest bardzo odpowiednia. Oxybrazja działa na trądzik, ponieważ doskonale oczyszcza skórę właściwą, z nadmiarem tłuszczu, zmarszczkami, rozstępami, bliznami i cellulitem. Jednak podczas leczenia retinoidami nie można wykonać oxybrazji: trzeba poczekać sześć miesięcy po ukończeniu kuracji. Jeśli leczenie kwasem przeprowadzono mniej niż tydzień temu, oxybrazja będzie musiała zostać odłożona na później. Procedura jest również przeciwwskazana w przypadku zmian skórnych i stanów zapalnych, infekcji, aktywnej postaci łuszczycy, zmian ropnych, w przypadku świeżych blizn. Nie można przeprowadzić oxybrazji w przypadku występowania opryszczki a także w czasie ciąży.

Oxybrazja w przypadku skóry tłustej

    Wykonywanie procedury oxybrazji urządzeniem kosmetycznym specjalista dobiera indywidualnie. Osoby posiadające tłustą i błyszczącą skórę borykające się ze skłonnością do trądziku odnoszą doskonałe rezultaty. Ich skóra właściwa jest dość gruba. Pierwszym etapem procedury jest dokładne oczyszczenie z nagromadzonych zanieczyszczeń. Następnie kosmetolog przystępuje do wykonania zabiegu mającego na celu zwężenia porów, normalizację wydzielania tłuszczu a w konsekwencji pozbycia się trądziku.

Oxybrazja przeprowadzana raz w tygodniu pozwoli pozbyć się tego przykrego defektu a także spowoduje wygładzenie skóry. Zarówno zmarszczki pojawiające się z wiekiem, kurze łapki, przebarwienia czy fotostarzenie można zniwelować poddając się tej procedurze.

Oxybrazja dla skóry wrażliwej

    Nie ma przeciwwskazań do pielęgnacji skóry wrażliwej i z rozszerzonymi naczyniami procedurą taką jak oxybrazja, urządzenie posiada głowicę, która wykonuje delikatne tarcie nie powodując podrażnień. To prawda, że w tym przypadku zabieg należy wykonywać nie częściej niż raz na dwa tygodnie. Dbanie o delikatną wrażliwą skórę nie jest takie proste, oczyszczanie wymaga delikatności. Wiele substancji i metod będzie musiało zostać wykluczonych. Idealną opcją jest oxybrazja, w wyniku, której sucha skóra czerpie duże korzyści. Dodatkowym bonusem jest to, że po zakończeniu kuracji nie trzeba dodatkowo używać kremów ani specjalnych masek.

    Wiele osób często korzystających z kąpieli słonecznych cierpi z powodu przebarwień i podrażnienia skóry. Oxybrazja jest również wskazana dla osób, które cierpią z tego powodu. Po długim wystawieniu skóry na słońce bez wyposażenia ochronnego w postaci odpowiedniego kremu z filtrem skóra staje się przesuszona i szybciej się starzeje a oxybrazja doskonale nawilża skórę właściwą. Podczas wizyty w salonie medycyny estetycznej można dowiedzieć się o możliwości wykonania oxybrazji, jako wydajnej profilaktyki zastoju limfatycznego. Podczas zabiegu dochodzi do drenażu limfatycznego twarzy, szyi i dekoltu. Efektem procedury jest pozbycie się cieni i worków pod oczami.

Co można osiągnąć po zabiegu oxybrazji?

   Stan skóry jak po profesjonalnym masażu: doskonałe oczyszczenie, nawilżenie i świeży wygląd. Ale najważniejsza jest całkowita bezbolesność. Procedura jest bezdotykowa: głowica nie dotyka skóry, co oznacza, że nie ma ryzyka infekcji. Oxybrazja w wielu salonach urody jest również nazywana peelingiem gazowo-płynnym. Zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając wygląd.

   Polskie urządzenie do oxybrazji z infuzją tlenową firmy Medika daje możliwość podłączenia butli z tlenem. Ponadto jest wyposażone w nowatorski system umożliwiający regulację dawkowania soli fizjologicznej. Oxybrazja jest jedną funkcji, jaką dysponuje urządzenie wielofunkcyjne (kombajn kosmetyczny) Premium lub Basic. Właściciele salonów medycyny estetycznej mają możliwość zakupu profesjonalnego sprzętu prosto od producenta, uzyskując długą gwarancję, bezpłatne szkolenie dla personelu i wsparcie szkoleniowca podczas obsługiwania urządzenia. Mogłeś do nas trafić szukając: włókien kolagenowych, zabieg oxybrazji, czynnikiem złuszczającym naskórek, złuszczania naskórka, mikrodermabrazją wodno tlenową, peelingu mechanicznego.


Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie