Plasma Jet, urządzenia kosmetyczne i medyczne

Plasma Jet - innowacyjne rozwiązanie w medycynie estetycznej

Nowy system plazmowy plasma Jet to rewolucyjne odkrycie w kosmetologii ostatnich lat w redukowaniu zmarszczek, wygładzaniu blizn, odmładzaniu skóry, podnoszeniu opadających powiek, usunięcie worków i cieni pod oczami. A także niwelowanie zmian skórnych np. blizn potrądzikowych i łagodnych zmian takich jak brodawki, włókniaki, usuwanie przebarwień i plam posłonecznych.

Czym jest plasma Jet?

    Plasma Jet jest alternatywą dla zabiegów chirurgii plastycznej, skracając czas powrotu do zdrowia bez powikłań, które mogą wystąpić po operacji. Jest to innowacyjna metoda w medycynie estetycznej, w której wykorzystuje się czwarty stan substancji plazma. System jest bardzo dokładny i nie rozprowadza ciepła w tkankach, jest odpowiedni do oddziaływania na delikatne obszary (takie jak powieki), dla których tak naprawdę nie można stosować innych zabiegów z wykorzystaniem urządzeń z częstotliwością radiową lub laserów. Plasma Jet jest idealna do stosowania w niechirurgicznym liftingu powiek. Możliwość wykonywania procedury kosmetologicznej obkurczania skóry powiek powiek przy zachowaniu ich pełnej ruchomości podczas zabiegu i po jego zakończeniu.

Jak działa plasma Jet?

   Metoda Plasma Jet ma wiele zalet w stosunku do chirurgii plastycznej, co czyni ją coraz bardziej popularną metodą kosmetologii sprzętowej. Plazma Jet to stosunkowo nowy pomysł w branży medycyny estetycznej. Niezwykle dokładne urządzenie Plasma ARC działa poprzez jonizację cząstek gazu w powietrzu między jego końcówką a skórą, tworząc łuk elektryczny. Wyładowanie elektryczne, które prowadzi do sublimacji, tj. zamienia komórki bezpośrednio w gaz powodując ich odparowanie i obkurczenie skóry. Dlatego wyniki są natychmiastowe, a ciepło nie jest przenoszone do otaczającej przestrzeni.

   System Plazma Jet to licencjonowana klasa urządzeń do zabiegów kosmetologicznych a działanie urządzenia opiera się na trzech składnikach energii. Urządzenie wykorzystujące plazmę należy do nowatorskich i zaawansowanych technicznie generatorów plazmy. Zostało wyposażone w automatyczne programy przeznaczone dla rozwiązywania wielu problemów estetycznych i co istotne mogą być one modyfikowane przez kosmetologa.

Nasze przykładowe produkty:

Energia światła: zastosowano nowy poziom fotoodmładzania

   Naukowcy wiedzą, że nadmierna ilość promieni ultrafioletowych może prowadzić do przyspieszonego starzenia się skóry z powodu nadmiernej ilości powstających wolnych rodników. Plazma Jet daje minimalny poziom promieniowania UV w utworzonym świetle. Dlatego odmładzanie plazmą jest metodą zwalczania różnych defektów kosmetycznych, od pigmentacji i śladów po trądziku po choroby naczyniowe i włókniaki. Jednak nie dochodzi do zniszczenia komórek skóry właściwej i naskórka, a wynik pozostaje stabilny przez długi czas. Intensywny efekt termiczny: w ciągu zaledwie 1 sekundy głębokie warstwy skóry nagrzewają się do 40 stopni Celsjusza.

Ma to podwójny efekt:

 • Aktywacja silnych, ale nieaktywnych w normalnych warunkach procesów tworzenia nowego kolagenu, która trwa 12 miesięcy po zabiegu.
 • Rezultatem jest wyraźny wizualny efekt liftingu i obserwowany spadek liczby zmarszczek, w tym wokół ust i oczu.
 • Plasma Jet może być również używana do innych obszarów - szyi, nóg, rąk, dłoni i stóp.

Opis procedury urządzeniem Plasma Jet – Plasma ARC

    Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonego kosmetologa przeszkolonego do obsługi urządzenia Plasma Jet, które daje efekt termiczny plazmy na głębszych warstwach skóry odpowiedzialnych za regenerację.

Plasma Jet oferuje:

 • Wygładzanie zmarszczek o różnych głębokościach
 • Poprawa koloru i struktury skóry, zwiększenie jej odcienia, elastyczności
 • Aktywacja procesu produkcji włókna kolagenowego, elastyny
 • Eliminacja chorób skóry wywołanych przez bakterie, wirusy lub grzyby.

Korzyści - plasma Jet

 • Krótki czas powrotu do zdrowia
 • Bez skutków ubocznych
 • Widoczne wyniki po pierwszej procedurze kosmetologicznej
 • Kompatybilna z innymi zabiegami
 • Zwiększenie efektu odmłodzenia na długi okres czasu.

Jakich wyników można się spodziewać po plasma Jet?

 • Głębokie zmarszczki stają się mniej zauważalne
 • Widoczny efekt liftingu
 • Podniesie powiek – obkurczenie skóry
 • Przyspieszona odnowa naskórka
 • Oczyszczanie skóry z trądziku i innych wad
 • Regeneracja skóry - efekt odmładzający
 • Wyrównana kolorystyka skóry.

    Ponieważ Plasma Jet to coś więcej niż zwykła procedura i stymulacja obkurczania skóry, efekty powinny trwać tak samo długo jak w przypadku chirurgii plastycznej. Podobnie jak wszystkie zabiegi kosmetologiczne, efekty leczenia są indywidualne. Ale pozytywne wyniki będą trwać przez lata. Plazma Jet to innowacyjna technologia w dziedzinie medycyny kosmetycznej. Pozwala rozwiązać szereg problemów związanych ze zwalczaniem starzenia się skóry. Ta procedura jest nieszkodliwa, chyba, że pacjent ma przeciwwskazania do zabiegu. Ponadto zabiegowi nie mogą poddać się kobiety w ciąży i w okresie laktacji. Coraz więcej salonów medycy estetycznej wprowadza do swoich usług zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Plasma ARC/Jet które cieszą się zainteresowaniem pacjentów, poszukujących alternatywy dla procedur chirurgii plastycznej. Mogłeś do nas trafić szukając: atmospheric pressure plasma, plasma jets.


 

Zobacz kategorie naszych urządzeń kosmetycznych i medycznych:


Fundusze europejskie Fundusze europejskie Fundusze europejskie